2733
2734
عنوان

کمرم درد میکنه

80 بازدید | 38 پست
باردارم،نه میتونم سمت چپ بخوابم نه راست،الان به زور به پهلوی چپ خوابیدم،از نصف شب کمرم درد میکنه و قطع نمیشه نمیدونم چیکار کنم

خوشبختی من،پیدا کردن تو از میان این همه ضمیر بود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه زینب جان اینجوریام نیست من خودم چندتا دکتر درجه یک دارم برای مشکلاتمم سریع میرم اما میگن طبیعیه کلا به این نتیجه رسیدم تو حاملگی شاخم درآوردی زیاد تعجب نکن..
آسمان بار امانت نتوانست کشید قرعه کار بنام منه دیوانه زدند برام دعا کنین
2738
وای خدای من انشاال... بسلامتی و دل خوش بدنیا بیان داغ همو نبینی عروس دامادشون کنی خیلی ذوقیممممممممممممممم عزیزای من چقد نازین شماها بخدا نمیدونم منم بشدت درگیرم اما انقد ویارم داغونم کرد که برای این دردا سجده شکر بجا میارم
ای جونم منم همین مشکلو دارم. شبا که تا صبح مدام باید برم دستشویی، موقع خواب هم هر طرف میچرخم باز هم به کمرم فشار میاد. اما به شیرینیش می ارزه. وقتی لگد میزنه تمام سختیاش رو فراموش میکنم. واقعا عاشقشم حتی اگه سر زایمان هم اذیت بشم به داشتنش می ارزه. ان شاا... خدا این حس رو به همه بده.
دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
طاق باز اون که آرزوم شده من بدبخت همش تو همون چند دقیقه کوتاهیم که خوابم همش دارم وول میخورم شوهرمم مدام تذکر میده اینجور نخواب اینجور بخواب منم کلا شبا بیدارم شدم جغد
2706