2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه پرونده داری که هیچی وگرنه فکر نکن زایمانتو انجام بدن بعدش من اونجا زایمان کردم خوب بودن من از رفتار منشیاشون همش فکر میکردم همشون بداخلاقن ولی تو زایمان ووقتی بستری شدم فهمیدم فکرم اشتباه بوده درنتیجه خوبه
اگه میخواید لاغر بشید و به تناسب اندام برسید به گروه ما ملحق بشید🙂🙂https://t.me/joinchat/F2_MrBNyRl2hld_L74lcgw
زن داداش من اونجا زایمان کرد دو سال پیش.دولتیه دیگه.بدرفتاری میکنن.

دخترم، تو بهترین هدیه خدایی. تو شوق زندگی بهم دادی. تو روزایی که منتظر معجزه بودم، خدا تو رو تو دامنم گذاشت تا با هم شکرش کنیم. دخترم، من و بابایی برای اومدنت ، نگاهات، حرف زدنت، پا گرفتنت، فارغ التحصیل شدنت، و حتی عروس و مامان شدنت لحظه شماری میکنیم.

اورژانسی هم پذیرش میکنن.هرجای دنیا شما با درد زایمان بری موظفن پذیرش کنن

دخترم، تو بهترین هدیه خدایی. تو شوق زندگی بهم دادی. تو روزایی که منتظر معجزه بودم، خدا تو رو تو دامنم گذاشت تا با هم شکرش کنیم. دخترم، من و بابایی برای اومدنت ، نگاهات، حرف زدنت، پا گرفتنت، فارغ التحصیل شدنت، و حتی عروس و مامان شدنت لحظه شماری میکنیم.

2738
ساده

عزیزم تاپیک میزنی،بعد روش باز تاپیک میزنی.جواب میدیم.محل نمیدی.اصلا من رفتم