2726
عنوان

چرا پام خوب نمیشه 😥

97 بازدید | 19 پست
,مهرماه بود, پای من ضرب خوردگی پیدا کرد, درد زیادی داشت رفتیم ارتوپد عکس انداخت گفت چیزی. نیست اما هنوز, تا کفش پام میکنم ورم میکنه. به یه دکتر عمومیم 1.2ماه چیش دید گفت مشکلی نداره. من کمبود ویتامین دی,شدید دارم بنظرتون این تاثیرداره تو خوب,شدنش؟
کاش بهش میگفتم قلبم به عشقش می تپه   فوقش میگفت نه بدجوری قفلم دیونه میشم وقتی که یادش میفتم
در رفته هنوزم جا نیفتاده که ورم میکنه
ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
لاغر مردنی اون دوستت چی شد طفلی اونشب زنگ زده بود
ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
همون ورم جا نبفتاده
بعضی جاها بلدن جا میندازن
نازنین جان احتمالا استخون ریزا در اومدن که باد میکنه منم همین اتفاق افتاد چه قدر عکس و دکتر و متخصص رفتم همه میگفتن چیزی نیست تا رفتم پیش مادر بزرگ دوستم اون ده دقیقه با دنبه ی گرم شده ماساژ داد ویه دفعه کشید که افتادن سر جاشون و دردم همون جا تموم شد
عزیزم 13 دی اسمانی شدی دلم برات تنگ میشه
2706