2737
2734
غرم نمیاد
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عمه ام زنگ زده بود بیاد خونمون مامانم اینا نیستن با یه لحن طلبکاری حرف میزد بعد یه جور برخورد کرد انگار منو با خواهر کوچکم که10 سالشه اشتباه گرفته در صورتی که هم صدامون فرق داره هم خواهرم مثل من احوالپرسی نمیکنه اینجوری کرد تحویل نگیره کلا چشم دیدن ما رو نداره
2738
خدایا اگه وقت کردی یه نگاه بنداز منم هستم.چرامنو ندیدی چرا الان نمی بینه خدایا چرا حقمو ازاون عفریته ها نمیگیری چرابهم ارامش نمیدی دارم پیرمیشم پس من کی لذت ببرم من کی جوونی کنم خدایاااااکی منو می بینی
وزن اولیه۴۳.وزن اول۵۲ وزن دوم۵۴وزن هدف۷۰💞💞💞💞
من از دیدن کودکان کار و اختلاف شدید طبقاتی و زنان بی سرپرست و کودکان بیمار، واقعا رنج میبرم؛
اگر دستم رسد بر چرخ گردون،
از او پرسم که این چین است و آن چون
یکی را میدهی صد ناز و نعمت،
یکی را نان جو آلوده در خون؛

باباطاهر عریان
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
2706