2733
2739
چند روز پیش یه همچین تاپیکی دیدم مربوط به سال 88 بود گفتم دوباره اینجور تاپیک های مثبت راه بندازیم با اینکه خودم مجردم 😄ولی دوس دارم ازدواج کنم😅😅😅
👀
زیاددددد دارم تو دفتر خاطراتم نوشتم یه سریاشونو دو سه تاشم اینجا گفتم اما بهترینش و عالی ترینش برام بهمن ماه بود سرمو به زورر گذاشت رو شونش خواب الود بودم داشت خوابم میبرد.عین یه مادر نوازشم میکرد و تو گوشم حرف میزد که دقیق نمیفهمیدم چی میگه یه چهل دقیقه ای اونجوری خوابیدم ارامشبخش ترین خواب عمرم بود
من اگر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب/مستحق بودم و این ها به زکاتم دادند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
دو روز بد خاستگاری نامزد شدم بعد ماه محرم عقد کنیم امده بود با مامانش خونمون نظری بیارن امد تو اتاقم مرحم نبودیم بهم نشسته بود رو تختم منم نشسته بودم داشتیم حرف میزدیم یهوو لبمو بوس کرد و این بود اولین صحنه و بوسه علاقه ما
برام شکلات خریده بود،تو ماشین میخوردم،دستم کمی کثیف شد،ازش دستمال خواستم،با دست خودش دستم رو پاک کرد،گفت اینم دستمال،از اولش اسوه نظافت بود
ناگهان دلت میگیرد.................""از فاصله ی بین آنچه میخواستی و آنچه که هستی""....................
من هنوز تو خاستگاری بودیم وقتی برای خرید عقد همه رفته بودیم همش تو بغل هم بودیم ومیبوسیدیم هم رو خخخ
چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون
2738
مال دوران دوستیمونه اولین بار همدیگرو دیدیم موقع خداحافظی دستمو گرفت گذاشت رو قلبش گفت تا عمر دارم واسه تو میتپه یهو دستمو گرفت هم خجالت کشیدم هم حس خوبی با حرفش بهم دست داد
❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
یکم پاستریزه ترشو بگم
دوست بودیم رفت سفر خارج اومد رفتیم بیرون رو داشبرد یک شاخه رز بود با یک لباس خوشگل رسیدیم رستوران گفت از تو صندق قفل فرمونو بده منم گفتم وا کی قفل فرمونو میزاره صندق درو زد یک کادوی عالی تو جعبه خوشگل اونجا بود برگشتنم گفت دست کن زیر صندلیت یک کادوی دیگم اونجا بود کلی هیجان زده شده بودم
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
نامزد بودیم،اومده بود من ببینه یادش رفته بود گل بیاره برگشت گل بیاره تصادف کرد ولی به من نگفت،البته چیزی نشده بود،گلم اورد
یک زن مگر چقدر قدرت دارد در بزند و کسی در را برایش باز نکند؟! یک در مگر چقدر قدرت دارد بسته بماند، وقتی زنی عاشق در می زند؟!
2706