2410
2553
سلام دوستان من تو زایمان اولم وزن پسرم ۲۹۸۰ بود با اینکه کوچیک نبود همه میگفتن بچت ریزه شکمم کوچیک بود و خودم در کل ۷ کیلو وزن اضافه کرده بودم... الان هفته ۳۱ هستم مثل بارداری قبل شکمم کوچیکه و نسبتا بدنم جمع و جور اما خیلی دوس دارم این یکی پسرم تپل دنیا بیاد از بس که مادرشوهرم اینا مقایسه میکنن لطفا بگین چی وزن جنین رو زیاد میکنه؟با توجه به اینکه سزارینم درشت بودنش فرقی بحال زایمانم نداره
دلستر بخور زیاد

دخترم، تو بهترین هدیه خدایی. تو شوق زندگی بهم دادی. تو روزایی که منتظر معجزه بودم، خدا تو رو تو دامنم گذاشت تا با هم شکرش کنیم. دخترم، من و بابایی برای اومدنت ، نگاهات، حرف زدنت، پا گرفتنت، فارغ التحصیل شدنت، و حتی عروس و مامان شدنت لحظه شماری میکنیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
حبوبات معجزه میکنه عزیزم،،خواهر من تو ده روز همش حبوبات خورد بچش ۶۰۰ گرم وزنش بیشتر شد،مخصوصا لوبیا چیتی
کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
دکتر به من گفته بود خامه خیلی خوبه و تاثیر داره ولی عزیزم در کل ولش کن حرف اطرافیان رو اصلا اهمیت نده مهم سلامتی بچه است وزنش یه کم کم و زیاد خیلی تاراحت نکن خودت رو
امیدم فقط به خداست
مروتیین حیوانی و گیاهی وزن جنین میبره بالا. حیوانی...مثل گوشت / سفیده تخم مرغ. گیاهی...مثل خبوبات... فندق خام هم خیلی موثره... دلستر...بهتر تلخ باشه نه شیرین تا قندت نره بالا
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
2706