2737
2734
شاید تجربه تون به ماهم کمک کنه
میشه برای شفا طفل معصومی که مادرش جز خدا،امیدی نداره؛یه حمد شفا بخونین و این کوچولو رو دعا کنین.شاید با نفس های گرمتون خدا به این کوچولو رحم کرد
چند ماه تموم عسل دارچین خوردم رحممو تقویت کردم شوهرمو تقویت کردم بی فایده بود ......منم زدم ب در بیخیالی ی ماه اقدام ی ماه استراحت بازم نشد رفتم دکتر لتروزول داد امید صد در صد داشتم باردار میشم یهووووو 4 روز لک دیدم بعد ی پری 7 روزه شدید و دوباره 4 روز لک دکتر دوباره لتروزول بدون آمپول داد من خوردم و ناباورانه روزای 12 تا 18 اقدام کردم چون 4 روز لک بودم وگرنه از همون روزهفت اقدام میکردم به روز 27 رسیدم دردای پری شروع شد و من صد در صد منتظر پری موندم که روز 29 بی بی زدم مثبت شد. ....فهمیدم دقیقادقیقا باید از فکرش بیرون باشم تا باردار شم. ....سردخترمم دقیقا ماهی که منتظر پریود بودم فهمیدم باردارم خودم فکر میکنم نداشتن استرس و بیخیالی شدید از همه مهم تره واسه باردار شدن من این ماه حتی ارضا نشدم پاهامم بالا نگرفتم 5 دقیقه بعد اقدام هم رفتم حمام آب داغ چون میگفتم منکه باردار نمیشم بذار خودمو اذیت نکنم اول اول ول خواست خدا و دوم دوم دوم بیخیالی شدید باعث هر دو بار باردار شدنم بود
  به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من گرمی خیلی میخوردم مخصا تو پربود مدام نبات داغ با زعفرون میخوردم تو پریود دو سه روز اولم حمام نمیکردم ویتامین e و c روزی یکی میخوردم مولتی ویتامین هرشب بعد حمام زیر دلم و با یشوار گرم میکردم تا میتونی دلتو زیر دلتو پهلوهات و گرم نگه دار
2731