2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم دختر منم صورتش جوشای ریز زده بود.... دکترش گفت لباسشو کم کن..... کم کردم در عرض چند روز خوب شد...... دکتر دخترم میگفت برای دمای ۲۴-۲۵ دو لایه لباس لازمه با کلاه..... برای ۲۶ یه لایه و بدون کلاه..... ۲۷ فقط پوشک..... دمای خونه ما ۲۷ بود من فقط یه بادی رکابی یا آستین کوتاه تنش میکردم کیفش کوک بود و بیقراریم نمیکرد..... قبلا لباسش بیشتر بود هم بیقراری میکرد، هم صورتش جوش میزد..... این تجربه منه.....
خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
فقط اگه بخوایی لباسشو کم کنی بعد حموم کم کن نه همینطوری!!!!!!
خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
این جوشها اصلا برای گرمی نیست فقط در واکنش به هورمونای بدن مادره و کاملا نرماله و نیاز به درمان نداره مگر اینکه تا شیش ماهگی از بین نرن کاملا مطمینم از دکتر پرسیدم و خودمم مطالعه کردم دوتا بچمم این جوشا رو داشتن و به زودی از بین مژرن.ممکنه اول صورت بزنه و بعد بیاد پایین رو شکم و اینا و وقتی خوب میشن تا یه مدت جاشون پوست زبر باشه اما بعدا نرم و لطیف میشه نگران نباش