2737
2734
برای قیمت تماس بگیرید با تخفیف ویژه@@@@@ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1608645&T=%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87_%D8%B4%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%87_%D8%B4%D9%85%D8%A7%D9%84_%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%B1_%D9%88%DB%8C%D9%84%D8%A7%DB%8C_%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84_%D8%AF%D9%88%D8%A8%D9%84%DA%A9%D8%B3_
لطفا تو همین تاپیکی که میزنی قیمت بگو هر وقت میام ببینم قیمتش چه جوریه میبینم یه ادرس دیگه دادی اینجوری مشتری نمیشه جذب کرد مثل تبلیغات الکی میمونه. همینجا قیمت رو بنویس دیگه
فرشته ها با هم می آیند ... خدایا شکرت
سلام مامان فرشته ها عزیزم نوشتم برای قیمت تماس بگیرید برای تخفیف عالی کلیک روی ادرس هاکه کاری نداره عزیزم شما که کاربر قدیمی هستی بوس بوس برای فرشته های توی راهت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان من از ویلاجار رزرو کردم کلا سایتش کلاهبرداریه عکس یه ملک رو میزاره یه ملک دیگه تحویل میده اصلا اون اقایی که تو ساایتش زده مدیرش است به نام حسن پور یزدان پناه کرمانی کلا وقتی زنگ میزنی جواب درست بهت نمیده همش سر کار میزاره ادمو و هیچ پیگیری نداره  

خواستم بگم که شما هم به این مشکل بر نخورید و هم پول و هم اعصاب ادمو بهم میزنه 

خیلییی کلاهبردارههههههه  

2728

سلام دوستان من از ویلاجار رزرو کردم کلا سایتش کلاهبرداریه عکس یه ملک رو میزاره یه ملک دیگه تحویل میده اصلا اون اقایی که تو ساایتش زده مدیرش است به نام حسن پور یزدان پناه کرمانی کلا وقتی زنگ میزنی جواب درست بهت نمیده همش سر کار میزاره ادمو و هیچ پیگیری نداره

خواستم بگم که شما هم به این مشکل بر نخورید و هم پول و هم اعصاب ادمو بهم میزنه

خیلییی کلاهبردارههههههه