2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزان. باتوجه به تجربه و تحقیقاتی که داشتم بنظرم حسابداری . اینده شغلیش هم خوبه موفق باشید
🌺السَّلامُ علیکَ یا بقیَّةَ اللهِ🌺 🌺یا اباصالحَ المهدی 🌺 🌺یا خلیفةَالرَّحمن🌺 🌺و یا شریکَ القران 🌺 🌺ایُّها الاِمامَ الاِنسُ و الجّانّ🌺 🌺سیِّدی و مَولای🌺 ْ الاَمان الاَمان ☀️☀️⚡️پروردگارا دردنیاوآخرت ⚡️به مانیکی واحسان فرما ⚡️وماراازعذاب آتش دوزخ ⚡️مصون بدار. ✨دعای ایه٢٠١بقره✨ 🕊✨اللهم عجل لولیک الفرج✨🕊 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
اول اینکه بستگی به علاقش داره دوم بستگی به استعداد من روانشناسی خوندم داداشم حقوق من حقوق قبول شدم چون علاقه نداشتم واستعداد عربی هم نداشتم نخوندم کوچکترین علاقه ای به عربی ندارم
😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
2738
از نظر سختی نمیدونم ولی از نظر بازار کار فکر میکنم حسابداری بهتره ببین علاقه ات چیه؟ من خودم اگه قرار بود انتخاب کنم روانشناسی میخوندم چون علاقه دارم
به هر فصلی غمی، هر صفحه ای انبوه اندوهی، #وطن جان! خسته ام😔 پایانِ خوبِ داستانت کو؟ 
حقوق اینده شغلی داره ولی درساش سخته و از طرفی باید روابط عمومی خوبی داشته باشین و علاقه ؛روانشناسی اسونه ولی خیلی زیاد شده؛حسابداری گرایش حسابرسی رشته خوبیه بیشتر آمار و ریاضی هستش ولی بازار کارش خوبه مخصوصا تو کلان شهرها
❤زیباترین پازل دنیا وقتی است که ... فاصله انگشتانم با انگشتانت پر میشود ❤
بعدم حقوق فقط اسمش هست کار براش نیس الانم دیگه آزمون وکالت کسی قبول نمیشه همه رفتن دنبال یه شغل غیر مرتبط دیگه
با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))
روانشناسی خیلی به ذوق میارتت به همه چی دقت میکنی ببینی مثلا وقتی مراحل رشد کودک اینجوریه راسته یا نه و خیلی رو رفتار خودتم تاثیرداره آینده شغلیش تا ارشد نخونی نداره ولی حقوق تا لیسانس بخونی آزمون وکالت بدی حله
😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
متاهل بودنش اصلا ملاک نیست. ببین به کدوم علاقه داری و تیپ شخصیتیت چیه کسی که ریاضیات دوست داره و ح.صله و اعصاب قوی داره، حسابداری روانشناسی که مشاور میشن و شخصیت خاص خودش (سنگ صبور) رو می طلبه حقوق که آزمون وکالت قبول شن، وکیل میشن و شخصیت با اعتماد بنفس و سرزبون دار و فعال می خواد.
حسابداری و مدیریت عالین اینده دارن حقوق اینده خوبی نداره روانشناسی هم بیشتر به درد خودت میخوره
من مثل شاطر نونوا دارم تند تند تایپ میکنم شما اصله کاریو ول کردی داری امضامو میخونی?  
2706