2733
2734
من دختر اولم خیلی زود سفالیک شد و زایمان طبیعی خوبی داشتم اما این فسقلم تو هفته 33 همچنان راست قامت ایستاده! اگه بهم بگید کسی تجربه منو داشته و من تا کی می تونم امید به چرخش داشته باشم ازتون ممنون میشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرکت گربه انجام بده، موثره ولی حتما این پوزیشن به هر دلیل براش بهتره که جابجا نشده
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
شیوا جان ممنون. چند بار احساس کردم با تمام بدنش تلاش می کنه برگرده اما چون جاش کمه طفلی بچه ام موفق نشدش! من می خوام مطمئنشم که اگه قراره سزارین کنم از الان خودمو اماده کنم چون به شدت از عمل و اتاق عمل فراریم!!!!!!!!!!
حنا ممکنه جای جفت یا شکل رحم یا اندازه بندناف وادارش کرده در این وضعیت بمونه که براش بهتره،

ممکنه ها
حالا احتمالش هم هست که برگرده
بهرحال اگه با حرکت گربه و ... برنگشت مشکلی نیست و صلاح در اینه که بریچ بمونه

سزارین برای همین موقعهاست
ترسی هم نداره

هر چند اگه طبیعی خوبی داشتی ، ممکنه سزارین تو ذوقت بزنه، ولی سلامتی بچه مهم تر از هر چیزیه برای هر دو روش همیشه اماده باش پیاده روی که عالیه اگه سفالیک شد که بهتر نشد هم سزارین هست دیگه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
سلام مال منم هفته سی و دو بریچ بود.سیرابی چند بار بخور به چرخیدن بچه کمک میکته.یکی هم اینکه پیاده روی کن و سرپا بایست.یه کاری برای خودت بتراش.من هفته سی و هفت رفتم سونو دیدم چرخیده.

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
اگه نتونه بچرخه با گربه هم نمیچرخه