2733
2734
عنوان

بیماری هموسیستنری(متابولیک)

726 بازدید | 13 پست
سلام به همه خانمهای محترم .پسری دارم 8ساله که هموسیستنری داره و تا الان چندبارآوردمش تهران جهت مداوا. ولی هیچ فایده ای نداشته. لطفا خواهش میکنم بهترین دکترهای متابولیک و اروتوپدی و قلب و مغزواعصاب و آزمایشگاه خوب بهم معرفی کنید .و متاسفانه پاهاش مشکل پیدا کردو شکمش مرتبا بیرن روی داره . چونکه باید همه این مواردش را چک کنم الانم دکترش بهش آمپول B12 و قرص B6 و فولیک اسیدو پودر بتایین بهش داده که داره میخوره .لطفا کمک کنید
سلام. دکتر آریا ستوده فک کنم خوب باشن. خودتونم یه سرچ کنید امیدوارم بهترین درمان برا بچتون انجام بشه و علائمش کمتر بشه🙏
هر کودکی با این پیام بدنیا می آید که خدا هنوز از انسان نومید نیست..../تاگور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکتر علی ربانی متخصص کودکان و فوق تخصص غدد اطفال... مطب. آدرس :کارگر شمالی(امیر آباد)بالا تر از چهار راه فاطمی کوچه مریخ پلاک ۶/تلفن:۶۶۴۳۷۰۰۶ ایشون کارشون عالیه.. من پسرم رو پیشش میبردم برای چکاپ و مشکل واکنش به انسولین داشتن. یه سرچ کنید در موردشون... یه مدت هم رییس مرکز طبی اطفال بودن...الان رو نمیدونم... امیدوارم که فرزندتون زودی سلامتیش رو بدست بیاره
بین خودمان بماند، من کمی " دوستت دارم" زیر بالشم پنهان کرده ام ♥
2738
دکترطلیعه زمان فک رکنم متخصص متابولیک هست
مردمی که به بهشت ایمان دارند,,,,ولی عجیب ازمرگ می ترسند.......!,اینجاپراست ازدستهایی که خسته نمی شوندازنگه داشتن نقاب.....!فریدون فرخزاد......... وقتی مروجین مذهبی به سرزمین ماآمدنددردستشان کتاب مقدس داشتندومازمینهایمان راداشتیم. پنجاه سال بعدماکتاب مقدس دردست داشتیم وآنهازمینهای مارا.جوموکنیاتا