2737
2734
عنوان

باابن کثافط کاری چکارکنم😣

216 بازدید | 47 پست
دیشب ازخونه مادرم ساعت٨برگشتیم خونه که مادرشوهرم اینامهمون داشتم ماهم رفتیم پایین. یه ساعتی گذشت وشوهرم کلیدخونه رودادبهم وگفت میرم خونه اونیکی برادرم که همسایه هست.منم گفتم خب برو. باچندتا ازمردها ودوتاازبرادرشوهرهام رفتن
خدا دی بسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بهش اس دادم گفتم تنهام بیا خونه.گفت چنددیقه دیگه میام.وقتی برگشت گفت مهمونی که یکسال ندیدیمش نمیشه فورن تنهاش بذاریم بخاطرهمین موندم.بعدش ازدهنش پریدگفت چندتا مشروب خوردیم.منم ازبغلش رفتم کنارگفتم بمن دست نزن کثیفی.اونم گفت بچه بازی درنیار وعصبی شد. حالم ازش بهم میخوره قبل ازدولجم گفت یبارخوردم ولی درطول ازدواج هیچ کاری نکردم. متنفرم ازاین کارها
خدا دی بسه
2738
بی خیال بابا معتاد به الکل که نیست و مست لایعقل که نشده وسواس نداشته باش اگه بداخلاقی کنی پنهان کاری میکنه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706