2703
2553
عنوان

خانمای کارمند بیاین

153 بازدید | 75 پست
سلام بیاین از درآمدمون، نحوه پس اندازای زنونه مون و اینکه چجور خرج و پس اندازکنیم بگیم. ا
خدایا ممنون که هستی و همراهمی! اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من بنا به دلایلی امکان پس انداز ندارم همینکه تا سرماه بتونیم برسونیم جای شکر داره نهایت توماه 80 اینا میتونم بذارم کیفم چون وام و قسط خیلی زیااااااااد داریم همشونم طولانی مدت
خــــــدایا شکرت که برام معجزه کردی... عشق مامانی پسر عزیزم خوش اومدی به زندگی منو بابایی   
2456
تا حالا هیچ پس اندازی نکردم
خدایا ما که تمام تلاشمون کردیم برای جلب رضایت دوستان و خانواده و همکارو خانواده شوهر اما گویا دستمان هیچ نمک نداشت بدهکارم شدیم...الهی و ربی همه چیز را به تو واگزار میکنم که تو عدالتمند ترین قاضی هستی ...اگر من اشتباه میکنم منو هدایت کن اگر دیگران اشتباه میکنن اونارو هدایت کن
خانومای کارمند من یه سوال دارم، شما چطور دلتون میاد از پولاتون به شوهراتون میدین؟ من اصلا نمیتونم و البته شوهرمم هیچ پولی بهم نمیده!!! اصلا از این وضعیت راضی نیستم، نه از حرکت خ.دم و نه از رفتار شوهرم!
مرا هزار امید است و هر هزار تویی... سپردمش به خودت... لطفا معجزه ات رو نشونم بده... من منتظرم خدای مهربونم ...
مامان محمد امین آیا چیزی به اسمتون هست؟ من شوهرم از اونا نیست که چیزی به اسمم بخره
مرا هزار امید است و هر هزار تویی... سپردمش به خودت... لطفا معجزه ات رو نشونم بده... من منتظرم خدای مهربونم ...
2714
حداقل سعی میکنم ماهی صد بذارم کنار.که بعدا یه چیزخوب بگیرم مثلا وسیله خونه،رنگ آمیزی یا هزینه دندانپزشکی ولی طلا نگرفتم
سلام من خونه به نامم هست چند بار پس انداز کردم و دادم واسه خرید خونه و تعویض خونه و ماشین طلاهام رو هم فروختم البته خیلی اهل طلا نیستم و خیلی لباس میخرم
گذر زمان هیچ چیزی را حل نمی کند ماست مالی می کند...
بهرحال بنظر من زنی که سرکارمیره میتونه شوهرش و مجاب کنه اگه زمانی خونه ای خریدن همش و یا نصفیش و بنامش بزنه
2706