2737
2734
سلام...من دیروز پلک بالا و پایین رو تاتو کردم...الان خیلی متورم و قرمز شده خیلی بیشتر از دیروز و احساس سوزش هم اطراف چشمم دارم خیلی نگرانم که نکنه عفونت کنه و یا آلرژی داشته باشم...شما که انجام دادین بعدش همینطور تورم و قرمزی و درد داشتین؟ دیگه اینکه اصلا ازش راضی نیستم و کلا پشیمون شدم از کارم،آرایشگرم میگه میتونه بعد از یک ماه برام کامل پاکش کنه،حالا واقعا میشه کامل پاکش کرد؟اگه پاک نشه چی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای منم روز دوم تازه دردش شروع شد. اگه ترمیم نکنی کم کم پاک میشه
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2738
روناک جان من قصد دارم بزنم ولی از همین چیزا میترسم . دردش موقع زدن زیاده ؟ میشه تحمل کرد ؟
خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘
نه...اصلا طوری که میخواستم نیست...من به مژه میخواستم دوست نداشتم ظریف باشه...حالا الان تنها چیزی که نیست ظریف حالا آرایشگم کارش خوبه ها همکارام پیشش رفته بودن عالی درآورده بود براشون...شانس من
2706