2733
2734
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078778 بازدید | 24360 پست
واللللا!

من دامروز رفتم پیش فسقل عمه
نمیتونه شیر بخوره و زود خوابش میبره!
یه کم بهش شیر دادم
واییییی چه حسی داشت! یادش به خیر

رومینا! میگم یه بار عکس این دخملتو بذار ببینیم بابا!

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاطی ، هههه عجب جمع بندی ای کردی واسه ی این هفته مون ! ظهور آقا

ولی خدایی دیدن چهره ی شاد هموطن آدم چقدر باعث شادی میشه . کاش ملت ما همیشه شاد باشن و بتونن شادی همو ببینن .
ایشالا همیشه به جشن و شادی و خنده ...
منم این دو تا جشن رو رفتم و با خانواده کلی حال کردیم . وقتی می دیدم جوونا با همدیگه خوش هستن و حتی می رقصیدن و می کوبن و کلی شهر رو بالا و پایین می رن و همه با هم شعر می خونن و مست و شادمانن کلی حال می کردم . خدا رو شکر می کردم که فرصتی پیدا شده همه با هم خوش باشیم و این جوونا توی اون زمان دنبال گناه و خلاف و این چیزا نیستن و حداقل برای اون زمان از شرایط خلاف و ... دور میشن .
حالا باز جشن و سرور امشب دوباره حال خوش چند شب پیش رو برام زنده کرد و از شادی هموطنای خوبم خوشحال شدم
آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
2728
سلام خوبید؟

عاطی پرده پذیرایی هست اما از این جیگیل جیگیل ها که بغلش چه میدونم دکور و کتیبه این حرفها میخوره خوشم نمیاد

وای ما هم دیشب رفتیم بیرون لیلی اینقدر چیغ زد من اینقدر رقصیدم که هر دومون داغونه داغون شدیم.

یه لحظه دیدم لیلی بغل باباش نیست وسط جمعیت اون بالا بالاها در حال رقصیدنه داشتم از ترس سکته میکردم

دوستان با عزض شرمندگی ما رو 100 درصد از تولد حذف بفرمایید.
صعودمون مبارکککککککککککککککککککککک ما هم دیشب رفتیم بیرون خیلی خوب بود خوش گذشت
فاطمه مامان لیلی چرا نمیااااااااااااااااااااااااااااااااااای ؟
واقعا پا قدم این رئیس جمهور محبوب گل بارون خیلی قدمش خوبه خداروشکررررررررررررررررررررررررررر
عاطی چه حس خوبیه خوش به حالت کاش خواهر منم زودتر نی نی دارشه منم این حس رو تجربه کنم خیلی دوست دارم زودتر خاله بشم ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا خواهش می کنممممممممممممممممممممممممممممم
خدایا آنی وکمتر از آنی ما را به خومان وا مگذار
سلووووووووووووووووووووم
از پاقدم روحانی رفتیم جام جهانی هوررررررررررررررررررررررررررررررررا
جاتون خالی ما هم دیشب اومدیم تهران تو جشن شرکت کردیم ادرینا هم کلی جیغو دست میزد خوب بود خوش گذشت همیشه اگه جشن باشه چقدر خوبه
البته تو میدون هروی رو بسیجیا پر کرده بودن نمیزاشتن کسی کاری کنه
میبینم به همگی خوش گذشته
همیشه خوش باشید
بوووووووووس

دیشب شوشوی ما هم خیلی زود اومد خونه ولی بیرون نرفتیم تو خونه جشن گرفتیم :)

تولد تایماز خاله و منیلا فندقی ( با یک روز تاخیر ) و کیانا ی نازززززززززززززم مباااااااااااااااااااااررررررررررررررررک
انشالله 120 سالگیشون
بوووووووووووووووووووووووووووووووس
2738
سلام دوستام صبح به خیر
آره واقعا حس خوبیه
شکر خدا

فاطمه میشول ،،،،، oooooooooooooooooooo: الان اینا همش داد بود که سرت زدم!):

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
http://linkzan.com/archives/11674/%D9%81%D8%B1%D8%B2%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF%D9%8A%D8%AA-%D9%85%D9%8A%E2%80%8C%D8%A2%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%88%D9%84%D9%8A-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF%D9%8A%D8%AA-%D8%B1%D8%A7

مصاحبه با من. ! نویسنده وبلاگ روزهای مادرانه :)

سلام بچه ها . همه اتفاقات خوب مبارک....
راستش حال خوشی ندارم . اینقدر امروز گریه کردم.... دیروز نانه رو بردیم آتلیه هیمن و ... همه چیز خوب بود . اگرچه روز خیلی شلوغی داشتم . اونم بعد چند روز بدو بدو ... خرید چند دست لباس و کفش و گل سر و کلاه برا نانه و سفارش یک لباس فانتزی براش به خیاط و خرید پارچه و پرو لباسش و ... سفارش کیک برا آتلیه و خلاصه همه رو تنهایی و یا با شوشو اونم بعد کلی منت کشی انجام دادم .
اما شب که رسیدم خونه و تازه داشتم یک نفس راحت می کشیدم دیدم گوشی ام نست !!!! من گوشی امو گم کردم . برام اطلاعات توش خیلی مهم بود . دفتر خاطراتی داشتم که تمام روزهای خاص و احساسات شخصی ام توش بود .
تمام اس ام اس های مادرم... خانواده ام .... از سالها پیش ...
تمام شماره های مهم .... اون گوشی همه چیز من بود ... هر وقت دلتنگ بودم میرفتم پیامهای مادرمو از اول می خوندم ... یا مال فرید ... مال روزهای عاشقی ...

سفره حضرت رقیه نذر کردم... هیچ وقت و برا هیچ چیز این کارو نکرده بودم....

خیلی ناراحتم. ببخشید حال شماها رو هم گرفتم....
مهربان مادر من،

ای مرا مظهر ایمان و غرور. ای نگاه تو پر از گرمی و نور، ای صدای تو مرا روح نواز... هرگز از خویش مرا دور مساز
تبسم جون شاید جایی جا گذاشتی گوشیتو!! خیلی بده گم شدن یه چیزی.... ایشالا پیدا شه زودتر

ولی کاش اس هارو یا نوشته هاتو چند وقت یه بار میریختی تو لبتاب
انسانها تنبل نیستند بلکه فقط اهدافی رو انتخاب میکنند که هیچ اشتیاقی برای انجامش ندارند...
2706