2733
2734
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078777 بازدید | 24360 پست
نیلی پارسا پستونک نمیخوره.همشم تقصیر خودمه .از اول بهش ندادم.آخه دکترش گفت برای فکش بده.اگه میخورد این قدر وابسته به این می می نمیشد.که تا صبح از بیخوابی هلاک بشم.برای نی نی دوم از همون روز اول بهش پستونک میدم که این همه زجر نکشم.آخه خیلی وقتا می می خوردن پارسا از گشنگی نیست .چون میک نمیزنه فقط میخواد تو دهنش باشه
پارسا خوابید منم برم بخوابم.بازم میام
زن یعنی در فکر وعده بهشت.....در جهنم زمین بی سرنوشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نوبان من عاشقتم. براش فردا وقته دکتر گرفتم ببرم ببینم چی میشه
آره سیما مخصوص لباس بچه است. من قبلا مایع لباسشویی پرسیل میریختم اما این بهتره

یه بستش 13 تومانه اما خیلی خیلی زیاد داره فکر کنم یه 3 ماهی قابل استفاده باشه اونم واسه منی که روزی دوبار واسه لیلی ماشین روشن میکنم

آوا عصه نخور قدش خوبه خونواده من همه نردبون دزدان داداشم 2 مترو 3 سانت قد داره بابام 2 متره من خودم به نسبت اونا کوتاهم 173 همسرم هم 178 لیلی موقع تولد 46 بود البته لیلی 40 روز زود به دنیا اومد ( هول بود) الان 71 شده تازه

2731

سلوووم مجدد

آرنیکا خوابیده و ما پریدیم نت
ههه
چون می دونم توی اطلاعات کاربری من نمی روید اینو میگم :
اینو بگم که 12 بهمن تولد منم بیــــــــــــــــــد . تولدم پیشاپیش مبالکه ( اولین نفری بودم تولدمو به خودم تبریک گفتم ! ههه)

الــــــهــــه نــــــــــــا ز بیا بخلم همزادم
عـــــــــا طی تو هم بیــــا بخلم بهمنی خانووووم

من کلا با ببهمنی ها خیلی حال میکنم بهمنی هاش دستاشون بالا
هانیه کجایی ننه ؟ ختم هامون تموم شده برگه هامونو بالا گرفتیم جمع نمیکنی خانوم معلم

مبصر ثانی کلاس فرزان خانوووم می بینم که شمام مثه من بیکاری و پستات رو ویرایش می کنی ! من فک میکردم خودم یکم معتادم نگو یکی دیگه هم هست من اون پستتو دیدم که ویرایشش کردی ها !!!

نوشیــــــــــن هیلدامو ببوس همزاد دخملیه منه ها !!!
الهه ناز این پست رو بنفش گذاشتم مخصوص خودت

عاطی جون منم موخوام آخر هفته خدا بخواد گوش شیطون کرررر بلا به دوررررر ... مهمونی بدم
لوفا از تجربیات مهمون داری باحال همراه با نینی توضیحات کامل و واضح بده
چه غذاهایی رو میشه از قبل درست کنم راحت باشم . چند تا ایده ی ناب و راحت و ساده و کم دردسر هم بده خواهشا
آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
مرسی از همتون ک جوابمو دادین در مورد کیپ شدن بینی .

نسیم جون تسلیت میگم خانمی ایشالا ک غم اخر خودت و خانوادت باشه .

سعیده جون با تایر تولدت مبارک .

سارا جون من ب سایدا دوبار غذای کمکی میدم ی بار صبح حالا یا ی بار شب یا ظهر
شده گاهی وقتام 1 بار دادم
من چون سایدا شیر کم می خوره و بزور می خوره از هر کدوم 4.5 قاشق مربا خوری بیشتر نمیدم .

اتنا جون این شعرو اصلا یاد نداشتم یادش بخیر کوچیک ک بودیم برامون می خوندن ...
قربون خودت و ارنیکای خوشگلت ک همیشه ب یاد همه هستی ...

اتی جون سیب زمینی یا هویج یا هر چی رو پوست می کنی ابپز یا بخار پز می کنی و بعد با ته قاشق له می کنی یا میکس دوست داشتی بهش روغن زیتون و کره اضاف می کنی و در اخر با اب یا شیر خودت و یا شیر خشک رقیقش می کنی و میدی ارنیکای جیگر نوش جان می کنه .

مامان رز جون خوش اومدی .
اره گلم طبیعیه نگران نباش دخمل منم همینطوره من گاهی وقتا با قطره چکون بهش شیر میدم ... غذاشم درست درمون نمیخوره از بازیگوشیشونه باید صبر داشته باشی و حمل کنی بلاخره خوب میشن .
من از پودر صابون فیروزه استف می کنم و برا قطرشم ی پیشبند مخصوص می بندم .

تسه جون ممنون از توضیحت نوش جون یانای گلم .

خسته نباشی عاطی جون من ک خیلی وقته ی دعوتی درست درمون نگرفتم همه می دونن با بچه داری سخته همش ما رو دعوت میکنن .

الهه جون مرسی گلم توام داماد نازنینمو بماااااااااااااااااااااااچ ابداررررررررررررر
در مورد غذام سایدا همینطوره ی روز خیلی وب میخوره ی روز اصلا لب نمیزنه ی روزم همش می خواد با غذا تو دهنش بازی کنه و پوف کنه .

الهه نمی خوره ب زور بهش نده از غذا زده میشه اهاااااااااااااااااااای مواظب داماد گلم باااااااش ی مو از سرش کم بشه میام اصفهان میکشمت ...

اوا جون خوش اومدی گلم .
تسه تسه جون بیا بخلم تا یوقت دوباله افسرده نشی مامان جون . رها خانوم سابق هههه
اکرم جون میسی برای پوره که منو رووووشن کردی . میسی بوووس برای سایدام
راستی بالاخره دیدم که یکی می بینه من همه رو می بینم . مرسی اکرم که دیدی .
جمله بندی رو حال کنید .
آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
سلووووم دوست جونیا
ادرینا دو روزه میگه ماما خیلی خوشحالممممممم
اخه باباش هی میگفت اول میگه بابا ولی ضایع شدو اول گفت ماما
بچه ها میخوام اتاق ادرینارو جدا کنم چون شبا با دست پستونکشو در میاره و هی دنبالش میگرده وقتی پیداش نمیگکنه نق میزنه من هر شب کارم گذاشتن پستونک تو دهنشه حالا میخوام جداش کنم تا کمی عادت کنه این کارو ترک کنه من نباشم پستونک دهنش بزارم شاید کنار بیادو دستاشو تو خواب جمع کنه اخه این دستاش خیلی فضولن
به نظرتون زود نیست جداش کنم؟اول بالید چکار کنم؟
راستی دادن خرما به نینی ایرادی نداره؟
2738

خیلی ممنون مرسی از همه دوستان گلم...

عاطی جون حالگیری دقیقه نودی رو خیلی خوب اومدی...

سیما بوی تاناکورا رو خیلی خوب گفتی...منم از بوی فیروز خیلی بدم میاد

مرسی نیلی پس منم برم فارلین بخرم.

ملی من بعضی وقتا ی کوچولو خرما با شیرم قاطی میکنم به بهراد میدم....واسه دخملی هم فک کنم هنوز زوده که بخوایم عادتی رو از سرشون بندازیم باید تا 1 سالگی تحمل کنی البته نظر من اینه.
بهرادم.... تو که میخندی گوشه های لبت به بهشت میرساند مرا....
سلام به همه

ای الهه بیکار! ولی حیف اونایی که باید بخونن نمیخونن. عیبی نداره ما همه رو همه جوره دوست داریم. همگی جواب بدین : مگه نه؟؟؟!!

الهه جون رها هم خیلی وقتا بد غذا میخوره. باید ببینی چیا دوست داره و البته یه چند روز بعد خوب میشه. رها که اینجوری بود

همزاد جان میتونم میکنم. میتونی بکن

سیما جان آره عزیزم باید جواب بدی, پ چی فکر کردی؟؟؟!! بابا من خودمم یه موقع هایی حال ندارم بخونم یا جواب بدم ولی بالتبع اون حال هم ندارم بشینم از شیرین کاریهای رها تعریف کنم. بعضی از بچه های بسیار معدود کلوپ فکر میکنن که بچه های ما همه خوابن , فقط بچه اونا داره پیشرفت میکنه............. عجببببببببببببببب

آتنا می زنمتااااااااااااااااااااااا. شیطون

بچه ها به ملی بگین تو حیفی که شامل اون جمله های من بشی ها. نکن خواهر من نکن.دوستان رو مطالعه کن عزیزممممم
فرزااااااان
با چه افتخاری از این تواناییت حرف زدی!!! تنم لرزید بابا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من نمیتونم!

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
آتنا جان
قرمه سبزی و خورش به با سینی ساندویچ کیک مرغ و سالاد و ماست خیار و دو مدل ژله درست کردم

من شب قبل لوبیا خیس کردم و دوبار جوشوندم و آبشو خالی کردم که نفخش گرفته بشه
بعد با گوشت و پیاز داغ ریختم تو زودپز وقتی پخت خاموشش کردم سبزی قرمه ریختم توش موند تا صبح
فردا زیرشو روشن کردم تا جا بیفته و مواد دیگشو زدم خیلی خوشمزه شد

برنج رو هم شب قبل آبکش کردم اما دم نکردم ریختم تو قابلمه گذاشتم یخچال نزدیک اومدن مهمونا گذاشتم رو شعله

ژله ها رو هم شب قبل درست کردم

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
2706