2733
2734
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078777 بازدید | 24360 پست
سلامممممم

بابا شرمندم کردین اینقد سراغمو گرفتین خجالت زدتونممم خخخخخخخخخخخخخخ
شیرین جون مرسى گلم حداقل تو دلمو خوش کردى

عاطى جان ایشالا که با این دوره انتى بیوتیک خوب خوب بشى

فاطمه جون تینا جون هر دو عزیزین هم خونده مى شین هم دیده میشین.بووووووووس

سانى جون بازم خداروشکر تا همین جا هم بخیر گذشته خدا نکنه ادم کارش به این اطلاعاتیا بیففته.

میشول جون چى کشیدى تو این چند ساعت بازم خداروشکر که الان روبه راهه وروجک کو چولو.براى اسهال پوست پسته خشک که نونا گفت من به خالم گفتم خیلى موثر بوده براى نوه ش.
ایشالا همه نى نى هاى مریض خوب بشن و دل ماماناشون شاد بشه.......

و اما خودم

با اصرار هاى فراوان بنده ؛نونا جون لطف کرد و اجازه میزبانى این قرار مشهدى ها رو به من داد (مرسى حمیده جونم) ......بهار.نونا.بامبو.میلى.نسیم.تبسم خانم گل.سوگند.فهیمه منتظررررررتون هستم .
سه شنبه یادتون نشه
دیر نیاین لففففففن.سماننننننننه دیر نیاى.

اهان نسیم جونى اخ دستم بهت برسه شاید به عنوان میزبان بکشمتا دلیلشو اومدى بهت مىىىىىگم.ههههههه ترس بیا شاید ببخشیمت.اها بامبو خانوم شما هم همینطورا البته از نسیم کمتر ......هههههههههههه

دقت کردین چه میزبان توپى هستم خخخخخخخخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام
عاطی جون ایشالله که با دارو مشکلت حل بشه
میشول این پوست پسته رو امتحان کن
چه شبی رو گذروندین:((
فاطمه جان منم همیشه میخونمت چرا اینطوری فکر میکنی؟؟؟؟؟
مشهدیا قرار خوش بگذره
سانی جان خدارو شکر که مشکلت به جاهای باریکتر نکشید
آتنا اینطوری قبول نیست باید بیشتر بیای:)))

واسه من امروز یک اتفاقه بد افتاد از گشته صبحمون اومده بودیم خونه من داشتم شلوارمو در میوردم یکهو نفهمیدم چی شد پام به چی گیر کرد با باسن افتادم رو میز یعنی شیشش ریز ریز شد پای منم پر از خون ماهان هم وحشت زده گریه میکرد اصلا نمیدونستم چکار کنم ماهان نیاد رو شیشه ها تنها چیزی که به ذهنم رسید رفتم در واحده کناریمونو که دویا سه بار بیشتر ندیده بودمش زدم بیچاره اومد تو خونمون با کمک اون جمعو جورش کردیم خدا خیرش بده
سلام دوستان عزیز
از همه عزیزایی که قبل از سفر راهنمایی کردن خیلی خیلی ممنونم

ما رفتیم سفر پسری تو هواپیما پدر در آورد در حد لالیگا خیلی اذیت شدیم تا ز ه ما قسمت بیزینس بودیم ولی هواپیمای کیش ایر افتضاح بود .
تو کیش همه دونه ها از بین رفت ولی به جاش سر ما خوردگی یا شایدم حساسیت جاشو گرفت خلاصه آبریزش و سرفه و بی حالی همراهمون بود تا الان که تهرانیم
خرید که اصلاً نرفتم
بیشتر جاهای تفریحی رفتیم که به خاطر صدای بلند بلندگوها بسرک اذیت میشد و نق میزد
صبح شنبه هم که جناب همسر دادگاه داشتن و ما تو هتل تا اومدیم با این جوجه بی حال صبحانه بخوریم و یه کم جمع و جور کنم ظهر شد یه دور تو باغ هتل زدیم بعد رفتیم فرودگاه .
چند تا نکته سفری تا یادم نرفته بگم
من به شدت نسبت به وسایل دیگران و مخصوصا ً وسایل عمومی مثل هتل و .. حساسم و وقتی هتل میرم واقعاً زجر میکشم حتی اگه بهترین هتل باشه رعایت چند مورد یه کم کمکم میکنه تا راحتر بشم
١- رو میزا و مبلا سفره یک بار مصرف میکشم
٢- رو تخت هم ملافه با سنجاق قفلی وصل میکنم به پتو هم یه ملافه بزرگ سنجاق میکنم تازه جاهایی که با ماشین میریم از این تشک مسافرتی ها میبرم که رو خوشخواب پهن میکنم
ولی باز هم خیلی اذیت شدم چون یه بجه نوپا همراهم بود که میخواست ذست به همه جا بزنه .

برا غذای نیک هم شب قبل از سفر ٧-٨ تا قلم با ماهیچه گذاشته بودم حسابی بپزه بعدش ریختم تو ظرف فریزری و گذاشتم تو فریز تا یخ بزنه همونو گذاشتم تو چمدون و تا رسیدیم هتل گذاشتم تو یخچال ، یه ذره هم یخش آب نشده بود هر دفعه میدادم یه تکیشو برام گرم میکردن توش نون تیلیت میکردم میخورد . چون نیکان حالت سرما خوردگی داشت هم غذای مقوی میخورد هم مناسب

2728
فقط صفحه آخرو خوندم

عاطی جون
ایشالا به سلامتی کامل برسی

سانی جون
میدونم نیت خیر بوده ولی کار از اساس غیر قانونی بوده باید مجوز میگرفتید . در ضمن تردد این نوع سگها در اماکن عمومی ممنوعه .
چرا قرار بازداشت براش صادر کردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میشول جون
حتمن لعاب برنج به لیلی بده

فاطمه جون
من که خیلی فرصت نمیکنم بیام بیشت هم میخونمتون و فرصت جواب دادن پیدا نمیکنم ولی هر وقت ازت پست میبینم خو شحال میشم و چهره مهربونت میاد جلو نظرم

ساینا جون
عزیززززززم ماهان که نگران مامانش شده . بوس برا ماهان مهربونم

دوستان مشهدی قرارتون خوش بگذره

بجها بیاین برا شب یلدای بجه ها یه برنامه بریزیم . موافقید ؟؟؟؟؟؟؟
مامی نیک جون سگ ها با اجازه حلال احمر اومدن تو مکان عمومی و قانونی ولی اینا گیرشون چیز دیگست
بازداشت هم بخاطر شاکی خصوصی هم گروه تشکیل شده غیر قانونی
مثلا سعیداینا میخواستن با این کارشون فرهنگ سازی کنن و ...
خود سعید که میگه دیگه دورش رو یه خط قرمز میکشم برای همیشه
از قدیم گفتن از ماست که بر ماست
سلام به دوست های خوبم امیدوارم که ما فراموش نشده باشیم پست هارو میخونم از احوالات تون هم کم بیش باخبربودم اما فرصت نمی شد پیام بذارم .بهر حال ماهم خوبیم رستا هم خانمی شده برای خودش آلرژی رستا هم شکر خدا بهتر شده ارزوی من سلامتی همه همه همه است الهی به زودی خوشی هاتون ببینم
آرزو دارم بهاران مال تو / شاخه های یاس خندان مال تو/ساده بودن های باران مال تو/ آن خداوندی که دنیا را آفرید/تا ابد همراه و پشتیبان تو
2738
من دارم دق میکنم

به خاطر قرص هایی که دکی داده نمیتونم به حسین شیر بدم!

اونم حسین که خیلی وابسته است!!!!

بچم ٢٠٠ بار تا صبح پاشد گفت مه!

تا میگم ممه أخ شده.... جیزززه

اونم بی خیال میشه

شبا پایین تختمون میخوابه

نصف شب بیدار دم دیدم کنار تخت وایساده سرشو کج کرده گذاشته رو تخت

تا دید چشمام باز شده گفت : مه..... مامان... مه

مردم از غصه

از امروز شاید قرصامو نخورم

آخه بچه رو بخوان از شیر بگیرن هم مقدمه چینی میکنن

نه یهویی

گناه داره بچم با اون چشاش یه جوری نگام میکنه که جیگرم آب میشه

دعام کنین�

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
وای الهی بمیرم برا حسین جیگرم کباب شد می تونم نصور کنم چقدر معصومانه مه می خواد الهی حالا پیش خودش میگه یعنی چی شده که مامان مه نمی ده عاطی خدا صبرت بده برای یه مادر هیچ چیز سخت تر از این نیست بعد این طفلی ها هنوز برا از شیر گرفتن کوچولوئن بابا یه سال و نیمشونم نشده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدایا آنی وکمتر از آنی ما را به خومان وا مگذار
2706