2733
2734
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078778 بازدید | 24360 پست
مرسی دوستاممممم
محتاج دعاتونم

پرک
هیچ علائمی نداشتم
من همیشه همه چیم به هم ریخته بوده
اندازه موهای سرم سونو واژینال رفتم
کلا تعطیلاتمو برای تفریح و استراحت میرفتم سونو واژینال!!!!
بگذرم انشاالله چیزی نیست!
؛)

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
سلاممممممممممممممممممممممممممممممم عشقام

بچه ها ممنونم از دعاهاتون . یه قضیه ایی پیش اومده پای شوشوی ما بطور خیلی الکی باز شد تو یه ماجرایی و کار به دادگاه کشیده شده حالا قراره یا ببخشن یا جریمه بدیم اونم معلوم نیست چقدر فقط بخاطر اینکه شوشوی دلنازک ما زیر یه ورقه ایی رو امضا کرده
حالا امروز جواب قطعی ندادن و افتاد برای دوشنبه
سعید همش حرص میخوره و هر شب قلیون میکشه
:(

تا حالا از بغل دادگاه هم رد نشده بودیم جفتمون :(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزارید قضیه رو کامل توضیح بدم :

سعید عضو تیم سگ زنده یاب زلزله اس البته مدیر گروه هست . اسم گروهشونم آل پته که قانونی نیست یعنی دولتی نیست و خودشون همراه چند نفر تشکیلش دادن
اقا یه روز چند تا از بچه های تیمشون همراه سگ هاشون میرن برای نمایشگاه که مردم عادی میومدن برای دیدن و ...
بچه ی 8 ساله ی یه ادم اطلاعاتی میاد لگد میزنه به یکی از سگ ها که کرم بریزه و سگه هم که باز بوده و نباید میبوده پای بچه رو گاز میگیره اونم کوچولو
خانم که شما باشید باباهه لج میکنه از همه شکایت میکنه که دیه بگیره
سعید هم که قبلا به عنوان مدیر گروه امضا کرده بوده میره زیر سئوال که اصلا به چه اجازه ای همچین گروهی تشکیل دادین
یعنی مشکلمون میشه دوتا
خلاصه حالا اون نفری که سگش پای بچه رو گاز گرفته و سعید و یک نفره دیگه باید جریمه بدیم :(((((((

خیره سرمون میخواستیم باعث خیر و نجات بشیم خودمون افتادیم تو هچل

2728
سلام دوستان
دیگه پست نمی ذارم چون خونده نمی شم فقط اومدم بگم همتون می خونم و پیگیر احوالتون هستم ان شالله نی نی ها ی نازمون خوب بشن
عاطی ان شالله خوب شی دوستم
سانی جون بی احتیاطی کرده آقا سعید کاش بیمه برا خودش خریده بود تا این جور مواقع لااقل دیه رو میداد ولی ان شالله به خیر بگذره و همه چیز به خوبی تموم شه
آیدا جون شربت کتوف هم برای سرفه عالیه مثل آب رو آتیشه
فعلا باییییییییییییییییییییییییییییییییییی
خدایا آنی وکمتر از آنی ما را به خومان وا مگذار

سلام دوستای خوبم
همتونو تک تک خوندم. از دوستای عزیزی که لطف کردند و برای مهراوه من راهکار پیشنهاد دادند ممنون (اسم نمیارم تا کسی از قلم نیفته) همتونو دوست دارم . بووووووووووووووووووووس

والا فاطمه جون الان 2 روزه که شربت کتوف بهش میدم . ولی ظاهرا اثربخشش طولانیه . در طول روز سرفش کم شده اما شبا توی خواب مخصوصا 2-3 ساعت اول که سرفش خیلی شدیده . میخوام ببرمش پیش دکتر مهدوی.

کی بچشو میبره پیش دکتر مهدوی؟ میگن خیلی دیر وقت میده و خیلی خیلی مطبش شلوغه؟ راسته آیا؟

***مهراوه من***

من پرشکوه ترین سروده های عالم را ، در ستایش تو - ای دختر آفتاب- خواهم سرود. (دکتر شریعتی)

سلامممممممممممممممممم

فاطمه جان من که می خونممممممممممممممممم

همه رو خوندم ولی چون حسابرس دارم نمی تونم زیاد بنویسم...آیشین همچنان سرفه می کنه از دیروز براش برم هگزین شروع کردم ...شاید اگه امروز هوا خوب باشه ببرمش دکتر

بامبو جان خدا خیلی بهت رحم کرده

خوشحالم که بقیه کوچولوهای مریض خوب شدن

و اما آیشین با لباس میگه جی جی ...به لباسشویی گی گی
هر جا لباس ببینه برمی داره مثلا لباس منو ...میگه مامان جی جی ...دسته می کنه به طرف لباسشویی می بره میگه ...جی جی گی گی...اصلا هم نمی تونی از دستش بگیری...وایمیسته جلو لباسشویی و لباس ها رو شناسایی میکنه ...همش میگه بابا جی جی ...مامام جی جی
سلام خوبید؟

نونا نونا نونا نونا

با پست دیروزت منو بگم چند بار روانه بهشت زهرا کردی؟؟؟؟؟ البته مقصر خودم بودم و پست تو با عمل من همزمانی داشت.

دیروز هر چی به لیلی شربت سرماخوردگی دادم نمیخورد که نمیخورد منم قاطی شیر کردم و دادم خورد بعدش هم 6 ساعت بیهوش یه جا افتاد. بیهوش که میگم بیهوش هاااااااااااااااااااااا نه تکونی هیچی هیچی هیچی

دیگه بماند که دیشب چه بر ما گذشت دکتر و درمانگاه و این حرفها و سرم و...

البته دکترها اصلا گفتن ربطی نداره و ما همچین چیزی نشنیدیم و باید تحقیق کنیم راجع بهش. و لیلی تداخل دارویی داشته آخه برای دلدردش هم من دارو میدم که انگار اونم خواب آوره شدیده و اینم خورده اینطوری شده بود.

البته بگم که گفتن دیگه این کارو نکن.

اسهال لیلی بند نمیاد که نمیاد معذرت میخوام بی ادبیه شرمنده آبه آبه هر بار هم باید حواسم جمع باشه اینقدر با فشاره که سریع پس میده.

2738
سلام،
لیلی چقدر بلا میاد سرش:( خدایا از بلاها بدورش کن این دخترک شیطون مارو.
عاطی ان شا الله که با دارو حل میشه دوستم.
نونا خیلی وحشتناک بود ممنون از اطلاع رسانیت.
فاطمه جان من که میخونمت:)
سانی چه بد:( باز خدارو شکر که بازداشت نکردن. امیدوارم با یه مبلغ کم سر و ته قضیه هم بیاد. خیلی باید محتاط بود تو این جامعه.
ملی تولدت همسریت مبارک گلم.
پرک داشبوردو جلوبندی رو خوب اومدی
سلاااااام

نونااااااا نوناااااااا عجب کاری کرده مادره الهی بمیرم برا اون طفل معصومااااااا .

عاطی جون ایشالا ک چیزی نیست و خوب میشی .

فاطمه منم همیشه می خونمت ب خداا تو ک جیگری و دختری هم عشق منهههههههههههههه .

سانی چه بد:( باز خدارو شکر که بازداشت نکردن. امیدوارم با یه مبلغ کم سر و ته قضیه هم بیاد. خیلی باید محتاط بود تو این جامعه.

الهی بمیرم برا لیلی بانو ... سوپ هویج براااش درست کن میشول
پرک منم کلی خندیدم برای داشبرد و جلوبندی

سانی جون به خیر گذشته

عاطی ایشالله مشکلت زودی برطرف بشه

میشول برای لیلی پوره سیب زمینی بدرست بدون کره و نعناع خشک بریز توش

فاطمه جان اگه شما خونده نشی من پس دیده هم نمیشم.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سلوووووووووووووم
میشول یه سیب زمینی پوست بکن بنداز داخل اب برنج که کته میکنی بزار با هم بپزن بهد که پخت بده لیلی خیلی خوبه
فاطمه جان من همیشه میخونمت اگر سوال کردی یا چیزی شده شرمنده من یکی خیلی سرم شلوغ بوده :(
ممنون مانینی
وای سانی طفلی اقا سعید ایشالاه که بخیر بگذره
ممنون از همه خاله خوشگلا بوووووووووووووس

هزار ماشالله به ادرینا طلا با حرف زدن قشنگش . دیشب داشتم تعریفش رو پیش بابام اینا میکردم
تولد علی اقا مبارررررررررک ملی جونم . همیشه به شادی

2706