2726
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078777 بازدید | 24360 پست
وای اکرم جون بمیرم واسه جوجو خانوم
میگن عرق نعنا خوبه
ماست هم خوبه می تونی دوغ درست کنی و توش عرق نعنا بریزی بدی بهش خیلی تاثیر داره
موز هم خوبه

مال مشکل امید فکر نکنم از وابستگی باشه چون وقتی خوابش میاد میزارم تو رخت خواب خودش منم جای خودم می خوابم زیاد نمیاد به من بچسبه تازه اصلا وقتی من نباشم عین خیالش هم نیست
وقتی هم که بیدار میشه با هیچی غیره شیر آروم نمیشه
همه بچه ها وقتی شیر می خوان میگن ممه پسر ما میگه این
نصف شب بیدار میشه و همراه بغض میگه این

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اکرم جونم :((
الهی بمیرم واسه سایدا هی میام میخونم میبینم نوشتی که تب داره هنوز... ناراحت میشم! بعد گفتی دونه زده حالا هم که این دفعه نوشتی اسهاله حسابی غصه ام گرفت :((...خیلی خیلی مواظب باش آب بدنش کم نشه تب و اسهال واقعا بچه رو ضعیف میکنه حتما بهش مایعات زیاد بده دوست جووووونم دکتر واسه اسهال زهرا گفت دوغ هم میتونم بدم ....ماست و نعنا و موز و سیب و کته کم روغن هم عالیه....نبینم گریه کنی عزیز دلم ... تو ماااااااااادری باید صبور باشی عشقم
امیدوارم هرچه زودتر همه تون بیاین بگین نی نی هاتون خوب شدن مانینی و اکرم و بهاری و عاطی و هرکسی که جوجه اش مریضه

آرزوم خوشحالیه همیشگی همگی تونه دوستای گلم...بووووووووس
حق چو مرا نعمتی از خویش داد / نام ورا مدتی از پیش داد /
کودک من نام ز زهرا گرفت / دل، همه امید به فردا گرفت
سلام
اکرم جونم غصه نخور عزیزم انشالله زودی خوب میشه سایدا گلی...دون دون شدن تنش هم از تب زیاده حسامم همین طوریه وقتی تب میکنه بدنش میریزه بیرون
.
من چی بگم خدایا بچم یه کاری کرد نگم بهتره همه میزنین منو
سلام
وای الهی بمیرم برای سایدا‎;(‎درکت میکنم اکرم جون.امیرم از اول آبان مریضیاش شروع شد.عفونت گوش،سرماخوردگی،ویروس،اسهال.دوباره از دیروز آب بینیش راه افتاده.دیگه خسته شدم بخدا.
امیرحسینم؛به تو سوگند،به رازگل سرخ و به پروانه که درعشق فنا میگردد،زندگی زیباست،وآنچه زیباست تویی،توکه آغازمنو و لحظه ی پایان منی
ایشالا
همه بچه های گل تاپیک زود خوب شن.
بچه ها شهرای شمام اینجوری شدن؟اینجا همه یا بچشون یا خودشون یا کل
خانوادشون مریضن.۲تا ویروس ناجور توی شهره یکی مثل سرماخوردگیه که سرفه های
ناجور داره یکیم اسهال و استفراغ و تهوع شدید میاره که کلا معده رو داغون
میکنه.
امیرحسینم؛به تو سوگند،به رازگل سرخ و به پروانه که درعشق فنا میگردد،زندگی زیباست،وآنچه زیباست تویی،توکه آغازمنو و لحظه ی پایان منی
امیرحسین که الهی بمیرم هر ۲تاشو گرفت.من و شوشو هم دومی رو گرفتیم.من که ۵شنبه مردم و زنده شدم،کارم به دکتر و سرم رسید.مریضای تمام تختای کنارم توی اورژانس همه مثل من بودن.یعنی ناجور همه گیر شده.شهر شما هم اینجوری شده؟ما که از این وضعیت افسرده شدیم.
برگشتم پستای نخوندمو خوندم.اینجور که معلومه ۲تا ویروس توی کل کشور دارن غلت میزنن که! !عاطی جون دکتر برا همین ویروسه به امیر آزیترومایسین داد که همینم سینشو خوب کرد.بهاری جونم بمیرم پس آروین عزیزمم گرفته‎;(‎خدا کنه دیگه هیچ کدوم از بچه هامون مریض نشن‎:(‎
دخی منم از دیشب تب کرده دارم سککککته میکنم اخه اینجا من کحا برم درستم که نمیتونم توضیح بدم... در حد شکسته بسته........ :((

خدااااااااااا............
ما زنده به انیم که ارام نگیریم...... موووجیم که اسودگی ما عدم ماست!!
فاطمه مامان رها نگران نباش سعی کن تبشو پایین بیاری.خدایی نکرده خدایی نکرده اگر مشکلی باشه بچه ها کمکت میکنن.ماشالا اطلاعاتشون خیلی خوبه.یعنی این بچه ها اینقدر مریض شدن که همه یه پا دکتر شدیم.

ایشالا همه نی نی ها خوب شن.

نینا دوتا پسر دوست منم همین ویروس رو گرفتن و 10 روز مریض بودن بچش آب شده بود علاوه بر این که کل خونشون نجس شده بود.خداروشکر الان بهتره.
مثل اینکه این ویروس همه جا پخش شده.

بامبو حالا بیا بگو چه دسته گلی آب دادی من ضامنت میشم بچه ها دعوات نکنن
رضاجان عمریست که گوشه نشین محبتم ... این گوشه را به وسعت دنیا نمیدهم یا امام الرئوف ...
سلام

نینا جون ممنون عزیزم انشاله پسر گلت هم بهتر باشه .......طفلکی این بچه ها این ویروس و همزمان با آروین مادر*مادر شوهر* و خواهر زاده ام هم گرفتن
والله بزرگترا که نمیتونن تحمل کنن ببین این کوچولوهای نازنین چی کشیدن

اکرم جون دکتر گفت ماست کشک دوغ خیلی خوبه بدم پسری بخوره و آب جوشیده هر چقدر که بخواد
پودر ا ار اس هم که آروین اگه از اول خورده بود شاید کارش به بیمارستان نمیکشید
آخری ها با قاشق میریختم به حلقشبا هر بار پوشک عوض کردن

حریره نشاسته و برنج(با بادوم)و نبات کم خیلی خوبه...........و سوپ هویج(هویج خیلی موثره) یا کته با سیب زمینی و هویج که داخلش میریزیم+ ماست

فرزندم
هزار شاخه گل تقدیم به آینه شکسته ای که لبخند تو را هزار بار تکرار میکند...
2706