2703
2553
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078767 بازدید | 24360 پست
راجع به شوره سر ماهانم دقیقا همونطوریه تو قسمت ملاجش یکمی پوست پوسته به دکترش گفتم گفت مورده خاصی نیست برای از بین بردنش قبله حموم سرشو چرب کنید
من نمیدونم چرا این ماه حالشو ندارم ببرمش واسه چکاب آخه اصلا توصیه خاصی نمیکنه فقط واسه وزنش دله منو جوش میندازه فکر کنم بذارم یکهو ببرمش واسه یکسالگیش
سلامممممممممممممممم

منم از یکسالگی به بعدش میخوام هر سه ماه یه بار اگه مشکلی نباشه ببرمش چکاب . هم ترازو خونه داریم و هم متر و هر دفعه هم خودم اینا روبا وسایل خودم گرفتم عین چک کردن دکی بود . نمیخوام زیاد روی چیزای غیر واجبات حساس بشم . ماشالله اشتهاش هم خوبه آزمایشاش هم خوب بوده

مامانایی که میاین تولد : ( چون تاپیک تولد همه نمیان گفتم اینجا بگم همه بخونن )

ما غرب تهرانی ها که از آوردن کیک معذوریم بخاطر ترافیک و آب شدن و خراب شدن و ترش شدن کیک
هپی هوس هم کیلویی 40 تومن اگه اشتباه نکنم میگه کیک سفارش میگیره که خیلیییی گرون میشه
4-5 کیلو هم بیشتر احتیاج نیس چون نمیخواییم سیر بشیم که.فقط برای مزه کردن و شیرین کردن کاممونه
مامی سارا (فاطمه جون ) هم بیچاره کلی تا الان زحمت کشیده و هم اونروز تنهاس نمیتونه بره دنبال کیک با یه بچه

پس

هر کس از شرق میاد میتونه خرید کیک رو اوکی کنه بیاد بگه که بی کیک نمونیم .

هزینه کیک هم بین تعداد ( زن و مرد ) تقسیم میشه

طرح هم هرچی خواستید سفارش بدین فقط یه رنگی باشه که هم به دخترها بخوره هم پسرها

یه شمع عدد 1 هم روش بگیرید و هزینه شو لحاظ میکنیم

دیگه جونم برایتون بگه

تا قبل از دوشنبه بیاید بگید اگه آمادگیشو دارید تا دیر نشه

ممنونم خانم گلها

بووووووووووس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
salam . bacheha man shomareye hich kodometono dige nadaram . age momkene baram to payam bezarid .
shomareye dr mahdavi ro ham mikham. shomare v adresesho nadaram . az un var vaght ham gereftam .
mersi
مهربان مادر من،

ای مرا مظهر ایمان و غرور. ای نگاه تو پر از گرمی و نور، ای صدای تو مرا روح نواز... هرگز از خویش مرا دور مساز
سانی جان ما خونمون شرقه ولی چون ماشین نداریم یکمی برام سخته اما اگر بازم کسی نیست من میتونم مثلا از ناتالی سفارش بدم
ارزو منم موندم چی تنش کنم
خودمون هم با مانتو دیگه اره؟؟
سلام

خوبید خوش و سلامتید ؟؟؟
دخملا و پسملا خوبن ؟
شکر خدا

یه حدیث از آیت ا... عظمی آتنا :

" لطفا تمامی قرار و مرار! های مراسم عظیم تولد تیردادی ها را تا نهایتا صبح چهارشنبه سِت بفرمائید . زیرا که ما چهارشنبه عازم ولایت غربت (تهرون ور پریده ) خواهیم بود .
مِن بعد از آن به اینترنت و سایر ملزومات دسترسی نخواهیم داشت !!!
خواهشمند است با هماهنگ فرمایی خود موجبات آرامش روح این عزیز در حال از دست رفتن را فراهم فرمائید . "

ثانیا " : ما که جهت کیک و بقیه ی تشریفات متعلقه هیچ نطری نداریم جــــز خوردن ، البته اونم نبود غمی نیست !

ثالثا که بسیار مهم و در حد بنز خواهشمند است نظر بدهید :

بنظر من بهتره یکی از خانوم گلا که تولد تشریف میارن و بچه شون هم مثله فرشته ها آروم بوده و مامانی نیست ( به نسبت ) و همراه خیلی خوب و همدلی هم همراه دارند ؛ قبول زحمت کنه و مدیریت مراسم رو طی اون چند ساعت کنار همی بعهده بگیره !

حالا چرا ؟
زیرا یه برنامه ی معارفه بزاره و به هر کس یه وقت کوتاهی بده تا خودشو و بچه اش رو معرفی کنه و یه چند دقیقه ای سخنارنی کنه و حضار (ینی ما ) فیض ببریم .
این طوری نظم بیشتره و همه با هم آشنا میشن و یکی مثله ما که غریب ! هست بی بهره و توجه نمی مونه و بعدش سمت مصرف مواد نمی ره ( از بی توجهی ! )
می شه این مراسم معارفه و یا سخنرانی چند دقیقه ای ، مثلا یک ساعت بعد شروع مراسم باشه تا همه اومده باشن .
صحبت کردن هم می تونه شامل هر چی دوست دارید از اسم و اسم بچه و همسر گرفته تا مسائلی نظیر آب و هوا ! خخخخخ
فقط کوتاه باشه تا به همه وقت برسه !

حالا شما بگید نظر موافق تون چیــــــه ؟؟؟؟

کی مدیر بشه که هم زود میاد و هم تا آخر بمونه و هم مدیریت بلت باشه و هم بچه اش نق نقو نباشه و هم همه رو به نوعی بشناسه و مدیریت کنه ؟؟؟ کی می داوطلبه ؟؟؟؟

هر کسی در مورد پست کامل و جامع من نظر نده ایشالا که همین امشب حامله شه مجددا !
آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
2714
بچه ها می شه کیک رو به یه قنادی نزدیک (ناتلی خوبه، سولدوش تو هروی شمس اباد هم خوبه)سفارش داد بعد بگیم با اژانس بفرسته هپی هوس این جوری فقط یه هزینه اژانس می شه
هم واسه کسی سخت نمی شه اخه ۴ یا ۵ کیلو کیک رو سالم رسوندن جایی اونم واسه یه خانوم بچه به بغل داستانیه واسه خودش
اتنا جون من کشته مرده اون احادیث و روایاتت هستم
در تکمیل فرمایشات شما عارضم که
بهتره یه مدیر و یه کمک مدیر یا همون شاگرد مدیر هم داشته باشیم
که در زمانی که بچه خانوم مدیر از کنترل خارج شد اون کنترل جلسه رو داشته باشه
من چون اعتماد به نفسم پایینه نمی تونم مدیر جلسه بشم
خواهشا اصرار نفرمایید
ولی کمک مدیر رو هستم
سلام خوبید؟

ما هم خوبیم چه خبر؟ در حال آماده شدن واسه رفتن تولدید؟ ایشالله همیشه به شادی باشید

من که دو روزه کمرم گرفته و مچ دستام هم نمیدونم چرا اینقدر درد میکنه خدا ازم راضی باشه دیروز فقط دوباری که لیلی پی پی کرد شستمش بقیه اش فقط با دستمال تمیزش کردم نمیتونم بلندش کنم

من خیلی رو دکتر بردن لیلی حساسم خیلی زیاد در هر شرایطی که بودم 20ام هر ماه بردمش واسه چکاپ به غیر از دو بار که 19ام بردم اما نزاشتم دیرتر بشه

البته دکتر لیلی خیلی خوبه و هر بار کلی راهنمایی های مفید میکنه در مورد جای خوابش، غذا خوردنش، بازی، رفتارش همه چی بدون اینکه من بخوام خودش کلی برام توضیح میده البته بماند که من هم تو ماه فکر کنم دو سه روزی یه بار یه بهونه ای پیدا میکنم و بهش زنگ میزنم.

اون هپی هوس مگه میخواد کیک زرد تولید کنه کیلو 40 تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آتنا خدا نکشت با این نفرینت اتفاقا من چون پریودیم هنوز منظم نیست چند وقتی بود که همش نگران بودم ولی قبل از خوندن پستت بی بی چک گذاشتم منفی بود
راجع به معارفه خوبه
بنظره من مدیر هم داشته باشیم خوبه
کلا با نظراتت موافقم
مدیرم به نظرم از قدیمیهای تاپیک باشن مثله عاطی. سانی و....

ماهان داره دندون در میاره همش تف تف میکنه میزنه تو سرو کلش خیلی کلافس
سلام بر همه دوستان گلم
سانی جونم ممنونم از زحمتایی که می کشی واقعا ممنونم
دوستان ساعت تولد 5-7 هست ولی شما 4 تا 4 و نیم بیاید راه میدن این جوری دیگه همه 5 اونجاییم
در مورد کروکی هم می کشم میارم آپلود می کنم اینجا ولی راهش پیچ پیچه من از اولم گفتم همتون شماره من رو دارید خودم کمکتون می کنم پیداش کنید
دوستان من ماشین دارم هر کی می خواد طرف خونه ماست خونه اش من می تونم بیام دنبالش
فاطمه مامان لیلی من همچنان منتظر اومدنت هستمممممممممم بیا خواهشا بیادلم می خواد لیلی رو ببینم
در مورد پست آتنا جون من موافقم اگر مامانم همراهم باشه حتما خودم مدیر میشم چون با فضای اونجام آشناترم سانی و عاطی رو هم پیشنهاد می دم برا مدیر هر جور بچه ها صلاح بدونن
تبسم اگه تو قطعی مامانت میاد منم مامانم رو بیارم آخه زشته همه با شوهراشون بیان من اون وقت با مامانم یعنی مامانم می کشتم همسری رو هم که به هیچ وجه نتونستم راضی کنمممممممممم حیف شد
عاطی تم رو دیدم خیلی باحال بود منم تم بره ناقلا با رنگ صورتی با عکسای خود سارا درستیدم ولی شرمنده هنوز عکسارو از دوربین هم تو کامپوتر نریختم
اکرم جونم سارا در طول روز 3 تا 4 ساعت می خوابه ولی شبا من رو می کشه تا بخوابه
خب فعلا باییییییییییییییییییییییییی
خدایا آنی وکمتر از آنی ما را به خومان وا مگذار
راستی اکرم لیلی صبح ساعت 7 بیدار میشه ( این خونه جدیده نورگیره وحشتناک بیشتر راه نمیده بخوابی) بعد دوباره حدود 11 میخوابه تا نهایت 12 بعد دوباره 3 تا حدودای 5 بعد هم بیداره تا نزدیکه 12

برنامه اش خیلی از دستم در رفته

فاطمه جان مامان سارا به خدا منم خیلی دلم میخواد بیام همسر من که اصلا و ابدا نمیاد بعد هم همه با یه همراهی هستن

من تنها خیلی سختمه اونم با یه وروجکی به نام لیلی چند روز قبل از توی بغلم خودشو پرت کرد پایین دست تنها این

همه زمان نمیتونم نگهش دارم

ایشالله یه دور همیه دیگه که یکم بزرگتر شده باشه
2706