2737
2734
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078777 بازدید | 24360 پست
سلام مامانی خوشگلاااااااااااااااااااااااا با همتونم ها نگید یادتون نکردم
جالب بود سانی جون و اتنا جون تک تک یادمون کردند انگار موی همه مون رو آتیش زدند همه پیداشون شد شکوفه و بامبو و الی و ...

امیدوارم همه تون خوب و خوش و سلامت باشید

فاطمه مامان سارا هفت سین خریدنت مبارک باشه

هر روز میام می خونمتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوست جونا،انشالله که خودتونو نینیا خوب خوبید...
میشول خدا بد نده،میشولک الان حالش چطوره؟تبش اومده پایین؟
مامان الی جون خب خدارو شکر که چیزی نبوده،امان از دست این مثلن دکترا
بامبو جون شاید برا دندوناشه اذیتاش،رسا تو ٢ ماه ٦ تا دندون درآورد،خیلی اذیت شد بچم
فاطمه مامان سارا خانومی هفت سینت مبارککککک
شکوفه جون خوش اومدی عزیزم،زود زود بیا،
آتنا جونم و سانی جونم و بقیه دوست جونام که اسم منو بردین و نبردین،همتونو دوس میدارم....
رسا رو بردیم سونو به خاطر بیتابیش دکترش نوشته بود،گفتن رفلاکس داره،البته قبل سونو دکترش شربت راینتدین داده بود براش،اونایی که نینیاشون رفلاکس دارن بیان بگن برا بهتر شدنش چیکارا میکنن،لووووووووفن
راستی اینجا یه عالمه برف اومدههههه،
اشتباه این بود:هر جا رنجیدم لبخند زدم همه فکر کردند درد ندارم///سنگین تر ضربه زدند.....

سلام
مامان الی جونم مرسی عزیزم ...بابت تبریک خونه تکونی :)
آخی نینا جونم منم دلم میگیره یاد پارسال میکنم نه که بدم بیاد ... افسوس میخورم ... آخه یکی از همکارای من الان حاملست و جالبه که دقیقا تاریخش آخرین پریش مثل من بوده یعنی اونو که میبینم میگم منم پارسال دقیقا همینجوری بودم... یادش به خیرررررررررررر .... من خیلی متاسفانه ماست نمیدم نمیدونم شاید تنبلم .. احساس میکنم برنامه غذایی خوبی ندارم ... گریههههه
سانی جون یا همون ساناز جون (به خاطر اینکه حال کنی :)))) خواهش میکنم عزیزم ، آناهید هم خوبه .. آرنیکای زبر و زرنگ چطوره؟؟... من به یاد همه هستم هیچکی به یاد ما نیست ... ستاد خودلوس کنی و گیرالکی دادن به بقیه :)))))
واییی مراقب پریز برق باش انگشتش باریکه خدای نکرده میره تو برق میگیره زبونم لال
آتنا جونم بله عزیزم نظرات خوشگلت رو هم دیدم ... مرسی که میای و بلاگ آناهید رو میبینی .... آخی پست پارسال جاتون خالیه دیگه .... ولی اشکال نداره الان هستین دیگه ... بوووووس
سانی جون ایشالله خوش بگذره ... و آرنیکا هم دخمل خوبی باشه نه مریض بشه و نه مامی رو اذیت کنه
المیــــــــــــــــــــــــــــرا تو همیشه در قلب و ذهن ما هستی ...... خیالت راحت :))) خونه تکونی هم مبارک ... المیرا اگه راهی پیدا کردی ارشیا بیدار نشه به من کارمند بیچاره هم یاد بده ثواب داره مادر... تازه آناهید نه تنها که شبا بیدار میشه صبح هم کله سحر خروس خون زودتر از زنگ ساعت بیداره
فاطمه جونم میشه یه عکس از خودت که سارا تو پوستت کاه پر کرده بذاری هر چی فکر کردم نتونستم تصورت کنم :))))) ... خدا رو شکر سارا جونم خوب شد
منم موافق گذاشتن عکس هفت سین هستم ... ولی من هفت سینم با تاخیر خواهد بود ...چون اول عید میریم مسافرت بعدش میام میچینم....

خوووووووووووووب اینا تا نصفه صفحه 433 بقیه رو نرسیدم فعلا بای

+-+-+-+-+-+ آناهید ایزد بانوی آب ها +-+-+-+-+-+
2731
سلاممممممممم دوستای گلمممممم ، دارم سعی میکنم روزی یکبار شده کوتاه ولی بیام اینجا و یه سر بزنم ، خدا کنه دوباره قطع نشه ارتباطم!!!!!!!!

الهی قلبون دوستای گلم و نی نی های نازشون برمممممم من، دندونای خوشملتون مبارک خاله جونی هااااااااااا

مامان الی جون جونی مرسی از راهنماییت، حتما امتحان میکنم خواهرر

سمیرای گلممممم عاشقتممممم، والا اگه راهی کشف کردم حتما حتما بهتون میگمممم ، بوسسسسس واسه آناهید خوشملت ......

ارشیا دندونای پایین رو یک ماهی هست درآورده شایدم بیشتر ولی این دوتا بالایی ها داره پوست بچمو میکنه!!!!! خیلی لثه اش بد شده !!!!!

راستی ارشیا چهاردست و پا نمیره ! فقط سینه خیز و دورانی حرکت میکنه، من از پریروز روروک ارشیا رو راه انداختم ولی فعلا که دنده عقب میره :))))))))))))))))))

میشولی جونم الهی بگردم واسه لیلی ، میدونم چی میگی خیلی استفراغ بچه ها سخته ، بمیرم براش، خیلی مواظبش باش تو روخدا، ببوسش

راستی دوست جونا من واسه هفته دوم میخوام برم کیش ، به نظرتون هوای اون موقع واسه بچه ها خوبه ؟؟؟؟؟
بچه ها
من امروز تو سوپ حسین کرفس ریختم و کدو حلوایی با قلم گوسفند و برنج
فقط کرفس جدید بود
زیر گلوش مثله عرق سوز دون دون شده بود ریز
الان دیدم سمت شونه دست راستش هم همونجوری دون دون ریزه و چندتا هم درشت

نمیدونم چیکار کنمممممم
خدا کنه تا فدا خوب بشه
وگرنه صبح باید ببرمش دکتر!!!!

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
مزون دخترک پسرک مامان سروش در سعادت اباد برای فروش نوروزی

نمونه کارها تو وبلاگ هست http://niiniicenter.blogfa.com/

ادرس کلوپ http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=14559&ChatDate=16-12-1391&PageNumber=2

با هماهنگی تشریف بیارین عزیزان 09381554314
مزون و شو دائمی لباس کودک در شهرک غرب www.soroushmezon.ir 09381554314
2738
سلام خوبید

میشول جان زودتر بیا خبر بده که لیلی بانو حالش خوبه خوب شده
مامان ترانه خدارو شکر که بخیر گذشت منم هیچی نخریدم فقط یک روسری تمام
فاطمه جان سفره هفت سینت مبارک
المیرا جون فکر کنم هواش خوبه تو اینترنت سرچ کنی میانگینه دما رو واسه همه فصلاش نوشته خوش بگذره
عاطی جون فکر نمیکنم کرفس حساسیت زا باشه بچه ها پوستشون خیلی حساسه شاید از چیز دیگه باشه
رها مامان رسا بچه منم ریفلاکس داره من رانیتیدین ومتوکلوپرامید میدم شما چی میدی بهش
خوش بحاله همه اونایی که خونه تکونی کردن همگی خسته نباشید

من چهارشنبه رفتم کسری که سونو انجام بدم واسش پدرم در اومد
از ساعت 1 ظهر تا 5 طول کشید تا نوبتم شد ... شدم بیچارم کرد
تازه منشیش داد میزد هرکی بچش گریه میکنه بیاد بهش دارویه خواب آور بدم
اینهمه بچه رو نگه داشتیم حالا واسه دو دقیقه سونو میخواستن خواب آور بدن
نتیجشم این شدکه رفلاکس داره ولی خوشبختانه شدید نیست چون دکترش فکر میکرد خیلی شدید شده اینقد که تو مطب کولی بازی در اورد

دیگه ماهان هیچی نمیخوره نه شیرشو درست میخوره نه غذاشو
یک هفته ای بود واسش سی دی میذاشتم تا میخندید قاشقو تو دهنش میکردم
از دیروز با دهنه بسته میخنده
ویتامینو اهنو هزار تا چیز دیگه هم فکر کنم بیشتر دور دهنو رو لباساش میریزه

سلام خوبید؟

مرسی که جویای حال لیلی بودید. هنوز تب داره و البته اسهال و استفراغ هم اضافه شده.

استفراغ که نگو آتش فشان بگو..

مشکل من الان چیز دیگه ای است.

بچه ها یادتونه لیلی شب تا صبح یه سره میخوابید الان دو سه روزه میخواد می می تا صبح تو دهنش باشه تا می می در میاد بلافاصله شستش رو میخوره

باور کنید دارم روانی میشم. دیشب میخواست فلفل بمالم به شستش باباش نزاشت

کسی راهکاری نداره یا نمیدونید دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دارم روانی میشم
میشوللل بمیرم برای بچم نکن تو رو خدددا
به خاطر دندونش هم هست آخه!
هر چند وقت یه بار نوبت بازی در آوردن های یکیشون میشه دیگه!!!!
اینبتر نوبت توئه
میگذره عزیزم صبر داشته اش

شیرین جون خوشحالم که رفلاکس ماهان شدید نبوده ان االله زودتر اینهم خوب بشه
مملکت ماست دگه! به جای یه برنامه ریزی صحیح برای کمتر اذیت شدن بچه ها راه حلشون داروی خواب آور دادنه!!!
خدا رحم کنه

من از صبح سردرد شدید دارم دیشب کلی فکر کردم فهمیدم یه قاشق از آب گوشت خودمون رخته بودم تو سوپش احتمالا فلفل داشته گفتم شاید به خاطر اونه تنش ریخته بیرون
دیشب بهش ماست دادم و یه شیشه پر ترنجبن
تا صبح فقط یه بار بیدار د بچم
اما صبح که پاد از گشنگی فقط جیغ میزد
با سردرد و تهوع بلند شدم براش حریره گذاشتم
قاقش آخر رو نخورده بود تو صندلیش خوابش برد!!!�

راستی فرزان خدا رها رو برات حفظ کنه
این آب دادن نصفه شب ها بهشون خیلی موثره
من تا گریه میکرد میذاتمش زیر سینم
ما الان ٢ تا قلپ آب میخوره یه وقتایی و دوباره خوابش میبره!

سلام به همگی ....خوبین؟

بامبو یییی مرسی بابت مطلبت....یکم امیدوار شدم......

عاطی جون فکر نمیکنم کرفس حساسیت زا باشه...من که تو سوپ تایماز میریزم.....احتمالا از همون آبگوشتهههه.....

الهییییییییییییی بگردم لیلی روووووووووو..............میشولی شاید گلودرد داره........یا داره دندون در میاره.....لثه هاش متورم نشده؟؟؟؟؟...مگه پستونک نمیدی؟؟؟؟؟؟
ایشالله خوب میشه......نگران نباش.......

بچه ها من یه چیزی کشفیدم .......هر وقت بعد از خوردن قطره آهن و آد به تایماز غذا میدم،بالا میاره.......نمیدونم چرااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
Lilypie Second Birthday tickers
میشول جان امیدوارملیلی بهترباشه

ناراحت نباش دختر من هررررررررشب اینجوریه و تازه من صبحش بایدبرم سر کاررر.لیلی بهه خاطر مریضیشه شایدترشح پشت حلقیداره می می میخوره که ردشه بره

بچه ها طبقه پایینی ما پسرش از رها 2 ماه کوچیکتره وزنش که تقریبا دو برابر رهاست این به کنار

تازه شبها ساعت 12 شب میخوابه تاا 11 صبح و فقط 2 بار بیدار میشههه

من خییلیییی حسرت خوورررررررررررردمممممممممم

:((((((((((((((

چرا دختر من انننقددررر فسقلیه شبها هم نمی خوابهههه دیگههههههه خیییییییلیییکم اوردممممممم

خودمم سرما خوردم

خونه تکونی هم نمی رسم فقط حرص می خورم که چرا تمیز نکردموکثیف مونده

به اقای همسرم که میگم میگه ما که چند ماه دیگه میریم واسه چی تمیزمیکنی؟؟؟؟

خییییییلیییفشار عصبی رومه

حالا تعطیلا عید میخوام بریم پیش فک و فامیل هممه هی میگن واااایییی این چرا اینقدر کوچیکههه ما تا حالا تو فامیلامون بچه ی به این کوچیکینداشتیم و.....بهش برس و شیرت خوب نیست و......
ما زنده به انیم که ارام نگیریم...... موووجیم که اسودگی ما عدم ماست!!
2706