2733
2739
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078778 بازدید | 24360 پست

سلام به همه ی قرآن خونده ها و دیر خونده ها و خدایی نکرده نخونده ها
بابا انقدر به خودتون استرس ندید این حرفا چیه خدا خیلیییییییییییییییی بزرگو مهربونو بخشندست

إإإإإإإإ پرک جون مگه نگفته بودم یه روز تمدید شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آتنا جون خوب خودت جمع میکردی برگه ها رو دست بچه ها خسته شد خواهر از صبح تا حالا

یه بووووووووووووووووس گنده برا فاطمه جونم که سر کلاس خونده معلمی عزیزم؟خیلی دعامون کن خانومی
رهامم ببوس ایشالله که چیزیش نیست
بامبو جون و نسیم جون تسلیت میگم ایشالله خدا صبرتون بده

عاطی جون و ملی جون واقعا خسته نباشید من که اسم مهمون میاد تنم میلرزه نمونش الان
من که اینجا کسی رو ندارم ولی خانوم همکار شوشو زنگید گفت میخوایم بیایم منم با خجالت گفتم آمادگیشو ندارم
ایشالله فردا میزنگم آژانس خدماتی یکی بیاد به داد خونم برسه
البته تعریف از خود نباشه اگه مهمونی بدم همرو انگشت به دهن میزارما ولی الان دست تنهام با نینی نمیشه

بابا منظور فرزان ......... بوده بگم؟
منم لباسای هستی رو با فیروز میشورم برای بوشم نرم کننده معطر میزنم
فعلا باید برم خیلی دوستون دارم بای

به نام آن که" هستی" نام از او یافت
سلام بچه ها جون.خوبید؟ عزیز دلا خوبن؟

من از شمال برگشتم.جاتون خالی.چقدر پست گذاشتین تو این چند روز چشام در اومد تا خوندم!

بامبو جون نسیم جون تسلیت میگم بهتون.اونایی هم که این ماه تولدشونه پیشاپیش تولدشون مبارک باشه همینطور شما مامان رهام.

منم از اول فارلین گرفتم از نمایندگی بیبی کیش تو رشت سایز بزرگشو.راضیم هم بوش خوب و ملایمه هم لباسا خوب تمیز میشه.مامان کیان شما اونجا چند خریدی؟؟ من فک کنم 36000 تومن خریدم.1ماه پیش رفتم بخرم دیدم 10 تومن گرون شده زورم اومد نخریدم.پودر فیروز گرفتم!یعنی بوش بده؟!آخه هنوز استفاده نکردم چون اون تموم نشده! ولی حالا حساب میکنم میبینم می ارزه!

اگه کسی تهران خرید میاد بگه کجا و چند خریده؟؟ مرسی.

راستی در مورد جدا خوابوندن نینیها من از دکتر پسرم پرسیدم گفت زوده.

آها اسم پسرمم رادینه! کی پرسید یادم نیس.میخواستم آراد بذارم ولی هیچکس استقبال نکرد.منم گذاشتم رادین چون هم به اسم خودم میاد هم اینکه اسم شوهرمم با "ر" شروع میشه که البته پشیمونم نیستم.

در مورد غذا خوردنم نگران نباشید دکتر رادین که گفت همین که 5 6 تا قاشق میخوره خوبه.قرار نیست سیر بشه.غذای اصلیش شیره.

دوستون دارم بای بای.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر دلم گرفته ، یه وقتای دوست دارم رونیکا رو بغل کنم برم خونه مامانی ، کسی ولو شم و یه نهار یا شام آماده اونجا بخورم و رونیکا رو برای ساعتی بسپارم بهشون و یه کم برای خودم باشم ، یه کم بخوابم .
خسته شدم بس که خودم آشپزی کردم ، آقای همسر هم در چنین مواقعی پیشنهاد می کنه که اگه خسته ای بریم رستوران ! بابا من می خوام برم یه جا لم بدم .....
باز هوای وطنم
فرزان جون بابا بگو کی بود خیال همه رو راحت کن مردن بدبختا هی میان میگن من نبودمممممم

رحم کن حالا کیان شیر ما رو نمیخوره بقیه گناه دارن شیرشون خشک میشه

دینا جون اینجا هم همین حدود هاست چون کلی خرید کردم الان حضور ذهن ندارم منم اولین بار 36 خریدم

مادر جان با این گران شدن دلارررررر اینا هم قیمتش میره بالا تازه من که 6 ماه دارم هنوز تمام نشده یه کوچولو بریزی کلی کف میکنه

ولی به نظر من باز هم میصرفه

بهتر از اینه که به قول ایناها لباس بچت بوی تاناکورا بده هههههه
2728
میشولی جونم دل به دل راه داره خواهر.حساسیت غذایی چارش فقط پرهیزه.
میشولی این کارت باعث نشه خانواده محترم شوهر هر دفعه ازت توقع کنن .غذا با خودت ببری ها

آوا جان خسته نباشی .غذاهای راحت درست کن که اذیت نشی.

منم از آلودگی هوا خسته شدم که تمومی نداره.

منم پارسا رو جدا نمیخوابونم فعلا .تا بعد بینیم چی میشه.تازگیها شبا تو خواب هم دمر میشه .باید کنارش باشم

عاطی جون ممنون که منوی غذاتو گفتی .از اونجا که تو خیلی باسلیقه ای معلومه که همه چی عالی بوده

پیشاپیش تولد بهمن ماهی ها مبارک باشه

زن یعنی در فکر وعده بهشت.....در جهنم زمین بی سرنوشت
آخی آوا جون بی خیالی طى کن
من دو روزه سر درد دارم هیچکس یه لیوان آب دستم نمیده
مامانمم بیچاره خودش مریضه
همسر گرام هم که صبحها میرن استخر سر ساعت 10 صبح غیب میشه
امروز هم بهش گفتم برو یه چند روزی نیا نمیخوام ببینمت
میگه تو برو خونه مامانت
گفتم نمیخوام البته اونم هیچ جا نداره بره

باز تو توی غربتی من که همینجا غریبمممممم
......
بابا بیاین بیخیال این قضیه شید
دیگه کشش ندین بهتره
یه وقت یکی ناراحت میشه
دلتون میاد یه مامانی دیگه نیاد اینجا؟؟؟؟
بگذرین تموم شه دیگه...

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
2738
سلام به همه
ملی جون من چند صفحه قبل از بعضی دوستان گله کرده بودم که درست نیست بیایم تاپیک و بدون اینکه بقیه بچه ها رو بخوونیم فقط بیایم بگیم فرصت نکردیم بخونیم و از شیرین کاری های بچه مون تعریف کنیم و بریم. من گفتم وسط ناله های بقیه این کار یه کم بده. همه بچه ها با من موافق بودن. البته خیلی ها به خودشون گرفتن مثل مائده و فاطمه و اینا ولی من گفتم که منظورم اونا نبوده. دیروز بحث این قضیه داغ شده بود و همه یه چیزی میگفتن ، شما هم اومدی و صحبت آدرینا جونو کردی و منم به شوخی اونجوری گفتم. همین . ولی مثل اینکه شما بهت برخورده بود. بقیه بچه ها همه متوجه شدن که شوخی بوده. اگر ناراحت شدی معذرت میخوام

اصلا آقاجون بیایم بیخیال بشیم. هرطور راحتیم رفتار کنیم. مثل اینکه قضیه به جای اینکه بهتر بشه خرابتر شد. هرچند ظاهرا حرف همه بود ولی من به سهم خودم میگم که بیخیال . نمی ارزه که آدم اینجوری جواب بشنوه!!!!!!!

وای ممنون از عاطی ناز و کلیه دوستانی که من رو تحویل گرفتید بوس
یانا برای اولین بار دیشب خودش نشست
بعد از یه هفته بی قراری به خاطر دندن از دیروز کمی سر حال شده
آوا جون سخته اما میگذره سخت نگیر بوس
سلام
خوبین.خوشین.سلامتین؟؟‏!‏
فرزان.خواهر.درهرحال.عاشقتم‏!‏
آخی‏.ملی.خداییش.خیلی.حال.میده.ماما.کفتنشون.امیرحسینم.
جند.هفته.ای.هست.ماما.بابا.دد.میکه.البته.معنیشونو.نمیدونه‏!‏‏!‏
آواجون.خدابهت.صبروتوان.بده.عزیزم
عاطی.منم.خیلی.سردرد.میشم.ایشالابهترباشی.دوستم
راستی.یه.سوال.من.بلافاصله.بعداز.قطره.آهن.به.بسملی.
شیرمیدم.اشکال.نداره.عایا‏!‏‏!‏‏!‏؟
امیرحسینم؛به تو سوگند،به رازگل سرخ و به پروانه که درعشق فنا میگردد،زندگی زیباست،وآنچه زیباست تویی،توکه آغازمنو و لحظه ی پایان منی
سلام
خوبین.خوشین.سلامتین؟؟‏!‏
فرزان.خواهر.درهرحال.عاشقتم‏!‏
آخی‏.ملی.خداییش.خیلی.حال.میده.ماما.کفتنشون.امیرحسینم.
جند.هفته.ای.هست.ماما.بابا.دد.میکه.البته.معنیشونو.نمیدونه‏!‏‏!‏
آواجون.خدابهت.صبروتوان.بده.عزیزم
عاطی.منم.خیلی.سردرد.میشم.ایشالابهترباشی.دوستم
راستی.یه.سوال.من.بلافاصله.بعداز.قطره.آهن.به.بسملی.
شیرمیدم.اشکال.نداره.عایا‏!‏‏!‏‏!‏؟
امیرحسینم؛به تو سوگند،به رازگل سرخ و به پروانه که درعشق فنا میگردد،زندگی زیباست،وآنچه زیباست تویی،توکه آغازمنو و لحظه ی پایان منی
نینا جون منم عاچقتم..
جیگر ، شما که کل اون قطره آهن رو به فنا دادی. بعدد از قطره آهن حداقل نیم ساعت نباید شیر بخوره. یک تا دو ساعت قبل از قطره آهن و حداقل نیم ساعت بعد از قطره آهن. ننه کلسیم با آهن واکنش نشون میده. شیمی ات ضعیفه ها
بیا کلوپ
2706