2737
2734
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078777 بازدید | 24360 پست
سلام دوستام
قربون همتون که تبریک گفتین
هرچند اون اصل کاری یادش رفت که هیچ، سر یه موضوع الکی هم یه بحثی راه انداخت و قهر کرد و شتشو کرد و خوابید.... خررررر و پف!

بگذریم
شد ١٠ سال تمام.... عادت کردم دیگه

سارا جونم مامان دوتا دسته گل
منم دوستت دارم عزیزمممممم و منتظر دیدن روی ماه مریم بانو البته به موقع هستم

فاطمه میشول
این لیلی تو ( و ما) هر چی میخوای بگی بگو
هر جوری هم رفتار کنه
من عاشقشم
هنوزم تو خونه یاد اون رقصیدنش و بالا پایین شدنش میفتم ریسه میرم
امروز داشتم از رقصش برا مامانم میگفتم!
بذار هر جور دوست داره باشه بچممممم
خوبه هر جا بری بهت بچسبه و یه لحظه راحتت نذاره!؟؟

آرزو جون
چه عجب از این ورا؟

اکرممممم گلی
وای بمیرم برا سایدا
حسینم هنوز خیلی حالش بده
بینیش که کیپه
سینش خر خر میکنه
نفسش تو خواب تنگ میه و ناله میکنه
غذا هم که هیچی

امروز یه پزشک بهم گفت به زیر ٢سال آزیترومایسین نمیدن
گفت دکتر باید بهش کوآموکسی کلاو میداده
موندم چه کنم!

آتنا
میدوستیمت!

ملی
بمیرم برات
تکرار آز ادرار؟؟؟؟؟؟؟ وایییییی

شیرین
دیروز همش تو فکرت بودم

مانینی
ماشاالله به پسر قد بلندت

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااااای سارا جون نمیدونی چقد خوشحال شدم از اینکه مثه من یه برادرزاده همسن گل پسرت داری
ولی من از اینکه کیان امیرو هل میده خیلی خیلییییی ماراحت میشم حتی با خودم میگم کاش برعکس بود اخه داداش من خیاییییی خاصه اخلاقاش
البته از حق نگذریم خانمش خیلی خوبه و درک میکنه و همش بمن میگه دعواش نکن بچست ولی خب اونم مادره دیگه ناراحت میشه
دعوا که نمیکنم مثلا میگم نه مامانی نازش کن امیر نازه بوسش کن و اونم تند تند بوسش میکنه
البته من کاملا بهشون حق میدم ولی نه در اون حد حرفایی که داداشم زده
مثلا گفته این بچه قاتل میشه...... انقد دلم شکست از حرفش.... بگذریم گریم میگیره
کلا همین دوتا نوه ان کاش بیشتر بودن انقد به هم کار نداشتن
انقد که تو حاملگی دعا کردم خدا هم به اونا بچه بده زرتی بعد من حامله شد .... اگه میدونستم قراره انقد بهم سخت بگذره هیچوقت نه دعا میکردم نه زودتر از اونا بچه دار میشدم.....هی که دلم خونه

ملی جون یعنی چی اوردز زینک؟؟؟؟؟؟؟ منم خیلی وقته که به کیان زینک میدم بابت اشتهاش
یعنی منم باید از ازش بگیرم؟؟؟؟؟؟
بیا یکم توضیح بده دختر خوب
سلام

وای ملی دوباره آز ادرار امیدوارم ایندفعه پروژه نشه دفعه اول بتونی بگیری منم جمله آخریتو بابت زینک نفهمیدم!
آبشین منم زینک میدم یبوست نشده

ای بابا عاطی دلم گرفت اینطوری گفتی بدتر از همه همون خواب راحتی که بعدش میکنن
پرک دلم برای پستات تنگولیده بیا
فاطمه جون من راجع به حرف زدن تجربه ای ندارم

در ضمن مرسی که هیچکی جواب سواله منو راجع به مهمونی نداد میدونم یکمی مسخرس ولی همین باعث شده من تقریبا هیج جا نرم(شکلکه گریه شدید)
2731
سلام و ممنون از دو نفری که یادم بودن...
راستش یه کم هوای دلم ابری بود و گرفته اینه که حس اومدن نداشتم... ندارم....

امیدوارم همه ی نی نی ا خوب بشن...

همه ی تولد ا و سالگردا هم مبارک

اگه کسی میتونه دعا کنه خواب و خوراک و وزن دختر منم خوب بشه........هنوووز 9500 :(((((((((

و خوششششششش به حال اونایی که نی نی اشون مستقلن و تحویلشون نمیگیرن........من که با این وابستکی رها مشششکل دارررم..........مخصوصا از وقتی اومدیم اینجا بیشتر هم شده :(

همین

و خوووووش به حالتون که دور و بر نی نیاتون نی نی هست... نه حتی ادم هست!!!!!!!! :((((((
ما زنده به انیم که ارام نگیریم...... موووجیم که اسودگی ما عدم ماست!!
سلام به همه دوستای گلم
آرزو جون چقدر کم پیدایی کم میای بیشتر بیا دوستم سارا خوبه شیطون شده بیا و از امیدت بگو
پپو جون ممنون دوستم که کمک می کنی بیشتر پوله جور شد پول کار خیر رو خدا جور می کنه الان خیلی کم کم داریم بهت با اس ام اس می گم بچه ها هر کی دیگه دوست داشت تو این امر خیر شریک باشه تا امشب بیاد بگه آخه امشب می خوام پول رو بهش بدم حالا هر چی جمع شده باشه
عاطی غصه نخور فدای تو چه جوری دلش میاد به این زن نازنینی قهر کنه و پشتش رو بکنه و خر و پففففففففففففف فقط یه مرد می تونه این کارا رو بکنه مردا همه همینن در مورد آزیترو مایسین من تا به سارا آزیترو ندم خوب نمیشه کی گفته برای بالای 2 ساله ؟ من سارا 8 ماهش بود بهش دکترش میداد می دادم این دوره هم که خیلی شدید مریض شد فقط اون خوبش کرد فقط حتما زیترو ماکس خارجی بخر بعدم فقط 3 روز روزی یه باره خیلی هم عالیه البته بعدش ممکنه یه کم دونه های قرمز تو کمرش بزنه ولی نگران نباش دفعه اول مصرف این طوری می شن عوضش واقعا چرکاش رو از بین می بره برای بینیشم که کیپه از این اسپری بینی هست سالکسین آب و نمک مثل قطره بینی ه فقط اسپری کوچولوئه دو تا پاف تند تند بزن تو بینیش تا باز شه من مصیبت کشیدم این سری سر سرماخوردگی فجیع سارا ان شالله بهتر میشه گلت
ملی جون ماشالله آدرینا همه چیش خوبه قدشم خوبه در مورد عفونتم خیلی جدی نگیر موقع آزمایش گرفتن حتما تمیزش کن بعد آز بگیر به روش آتنا بگیر حمومش کن بعد از آز بگیر که عفونت بی خودی نشون نده دوستم در ضمن بچم کجاش بیش فعاله ؟ عزیزم خیلی هم عادیه فقط شیطونه حسابی
فاطمه مامان رها الهی بمیرم برای تنهاییت دوستم خیلی غصه ات رو می خورم
مامان امیر علی و مریم لایکت کردم عقایدت رو می دوستم
فعلا بایییییییییییییییییی
خدایا آنی وکمتر از آنی ما را به خومان وا مگذار
سلااااااام

سارا جون

عاطی سایدام همینطور سینش خیلی بدجوره همش خس خس میکنه شدید .... دکترش بهش فارمنتین همون آموکسی کلاو داده عاطی ولی چی شده از 5 شنبه بردمش دکتر بچم بهتر ک نشده بدتر شده
منم آزیترو مایسین بگیرم بهش بدم ؟؟؟ ب نظرتون
عاطی چند روزه داری ب حسین آزیترو مایسین میدی ؟ بهتر نشده
فاطمه واقعا 3.4 روزه خوب میشن ؟؟؟؟؟؟
الهی بمیرم براشون ایشالا زودتر خوب شن .

ملی تکرار آز !!!!!!! بازم پروژه آز گرفتنت شروع میشه .

میلی عجب برادر ..... معذرت میخواما یعنی همینجوری جلو روت این حرفو زد این چ حرفیه من بودم باشه برادرم چندتا دری بری بارش میکرددم ... ناراحت نشی دوستم ب خدا حقشه با این مدل حرف زدنش .

فاطمه بمیرم برا خودت و رهای نانازت .... بابا سایدام 9.700 هستش اینقدر ب وزنشون گیر ندین ... من ب قد سایدا گیر میدم هههههه

فاطمه خاله ی مهربون خیلی می دوستمت . سارا جونمو بمااااااااااچ .

اون موقع که دکی گفت ادی قدش کوتاهه بهش شربت زینک داد منم میدادم اصلا ازمایشم برای همین نوشت تو جواب ازمایشش مقدار زینک بالاتر از حد معمول شده و دکی گفت شربتشو قطع کن
به دکتر گفتم خیلی سخت ازشو گرفتم گفت باید تکرار بشه اگه عفونت باشه نفهمیم خیلی بده ولی الانم نمیتونم الکی انتی بیوتیک بدم شاید عفونت نداشته باش
راجع به بیش فعالی هم گفت باید باهاش بازی کنی بازیگوشه نه بیش فعال
2738
سلام به همه دوستان گلم
یه مدت نبودم دو هفته پیش رفتیم بندر آروین چند روز قبلش سرما خورده بود و دارو بهش میدادم بهتر شده بود
چشمتون روز بد نبینه یک روز بعد از برگشتنمون پسری اسهال و استفراغ شد
شدیددددددددد
دقیقا 8 روز درگیرش بودیم از این دکتر به اون دکتر
سرم و آمپول افاقه نکرد
بچم سرم میزد تهوعش خوب میشد میاوردیمش خونه از فرداش دوباره شروع میشد........
آخر سر بردمش بیمارستان و بستریش کردیم
3 روز بستری بود ..........از اینکه تو این مدت چقدر اذیت شد و ما چقدر غصه خوردیم چیزی نمیگم .....بچم آب شد
خیلی لاغر شده الهی بمیرم .......تازه اسهالش بهتر شده
انشاله کوچولوهای نازنینتون هیچوقت بیمار نشن
خیلی مراقبشون باشین .........دکتر میگفت آروین ویروس گرفته
همه تون و میبوسم

فرزندم
هزار شاخه گل تقدیم به آینه شکسته ای که لبخند تو را هزار بار تکرار میکند...
سلام به همه. بهراد کماکان تب داره بی حاله لب به غذا نمیزنه.. امروزم نرفتم سرکار. دیشب هر 10 دقیقه بیدار میشد گریه اش بند نمی اومد. هی میگفت آب. ممنون از دوستان گلی که حال بهردو پرسیدن. اکرم جون برادر میلی خانم بوده نه من عزیزم.
الهییییییی بمیرم ، مانینی برا تب چی ب بهراد میدی ؟؟؟

سایدام همینطوره تبش هی قطع میشه دوباره تب میکنه ..... اصلانم غذا نمیخوره ب زور بهش 30 سی سی ، 30 سی سی میدم گاهی هم بالا میااااره ...
سلام
خیلی ناراحت شدم واسه نی نی های مریضمون،سایدا و آروین و بهراد و حسین گلم،اصلا میخونم از تصور تب و بی قراری های شبانه و بستری و بیمارستان تمام بدنم یخ میکنه....ایشالله که هرچه زوتر همه کوچولوهای مریض خوب شن و هیچ کی دیگه مریض نشه.

اکرم هزاااار ماشالله سایدا چقدر بزرگ شده چقدررررر شبیه خودت شده....انشالله حالش که بهتر شد وبشم آپ کن مامان تنبل...چندتا عکس ازش بذار ببینیمش دلتنگیمون رفع شه.

ملی بار اول این آزو واسه چی نوشت برا آدرینا؟مگه چه مشکلی بود؟

منم از 6 ماهگی آزیترومایسینو چندباری به مهدیار دادم و فک نمیکنم مشکلی باشه.

فاطمه جون مامان رها با اینکه هیچوقت تو شرایطت نبودم اما عجیبببب میدرکمت....

شیرین جون من اینجور مواقع اگه بدونم واقعا اذیت میشم نمیرم...البته اگه فامیل خودم باشه چون اونجا کمک زیاد دارم و مهدیارم بهشون عادت داره و میتونن سرگرمش کنن معمولا میرم اما اون ور که میدونم چقدر اذیت میشم و کلافه، معمولا نمیرم...چون مهدیار واسه گرسنگی و هرچیزی خوب طاقت میاره اما واسه خوابش خیلی کم تحمله.

میلی جون این دیگه چه حرفیه!!!بابا مگه داداشت تابحال کودکی چند تاقاتلو دیده که اینقدر راحت پیش بینی میکنه!!!!!
2706