2733
2739
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078777 بازدید | 24360 پست
تبسم جونم راه رفتنه دخملی مبارک باشه همشهری
ثریا بابا این بچه ها هر کدوم از یه راهی ما مادرارو حرص میدن اگه حرص ندن کی مارو حرص بده که لاغر شیم ؟
الهام جون خوش اومدی عزیزم ایشاالله سرماخوردگیه نی نیتم زودی خوب شه
نینا جونم خوبی ؟ امیرم خوبه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلاممممم.خوبىن اىشالا.........تبسم جون تولدت مبارک و مهم تر از همه راه رفتن ناز دخملت مبارک اىشالا همىشه دلت شاد باشه........
نورا جان با تاخىر تولدت مبارررررک.اکرم جونى تولد تو هم مبارک اىشالا همتون هزار ساله بشىن.......
2731
خداروشکر خیلی بهتره نونا جونم‎:)‎تو و ایلیا گلی خوبین؟
امیرحسینم؛به تو سوگند،به رازگل سرخ و به پروانه که درعشق فنا میگردد،زندگی زیباست،وآنچه زیباست تویی،توکه آغازمنو و لحظه ی پایان منی
سلااااااااااام

اول اینکه ممنون بابت تبریکاتون .
دیشب واقعا شب خوبی بود با وجود دخترم و همسر مهربونم ..... البته تا ساعت 2 شب .

تبسم جون خیلی برات خوشحال شدم راه رفتن دخملی مباااااارک .

شیم شیم جان خوش اومدی .

حالا بگم از 2 شب ب بعد ...
سایدا از دیشب دوباره تب کرده تا صبح داشت تو تب می سوخت و ناله می کرد بچم .فک کنم از خواهرزادم ک دیروز اومده بود خونمون گرفته .
10 مین می خوابید بعد گریههههههه الهی بمیرم قطره هم تا 1 ساعت بیشتر اثر نمیکررررد . الان ب زور خوابوندمش ... خودمم ک از بی خوابی سردرد دارم میمیرم و داغونم .............
2738
سلام
فدات بشم نینا ای بهتریم نفسی میادو میره ههههههه
بامی خیلی زبلیااااااااا چراغت که روشنه پیغام خصوصی هم که میدی پ چرا نمیای یه حاضری بزنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شیما من داشتم تاپیکایی که تو بارداریم زدمو نگا میکردم بعد دیدم تو یکیش منو تو با هم چتیدیم البته همو نمیشناختیم حسینه تو دنیا اومده بود من تو ماهه آخرم بوده و بی خوابی زده بوده به سرم خیلی برام جالب بود
نونا ولی من اونموقع میشناختمت.یعنی میومدم تو کلوپ میشناختم همه بچه ها رو مخصوصا شما و سیما و ملودی و سانی و پیو.خخخخخخخخخخخ
شدین همه.
بعد از اون تایپیک اعتماد به نفسم زیاد شد و اعلام حضور کردم.کلا خجالتیم من
رضاجان عمریست که گوشه نشین محبتم ... این گوشه را به وسعت دنیا نمیدهم یا امام الرئوف ...
سلام
تبسم جون خیلی خوشحال شدم دیدی نانه هم راه افتاد به قوله خودت کادو بهتر از این تولدتم مبارک

ماهان دیگه بالا نیورده ولی همچنان نخود میندازه دیروز میخواستم ببرمش دکتر واسه آلودگی نبردمش
اکرم جون ایشالله سایدا از خواب بیدار میشه سرحال
ایشالله همه بچه هتی دماغ آویزونو تب دار خوب شن
ماهان همچنان در اعتصاب غذاس صبحی اینقده ذوق کردم دیدم دهنشو باز کرد واسه صبحانه فکر کردممیخواد بخوره بعدش فهمیدم نخیر آقا خوششون اومده هی غذا رو از تو دهنش تالاپی بندازه رو زمین بعدشم با پاش باهاش بازی کنه:((((
ثریا جان ماشالله به دخترت که به دو زبون مسلطه اینقده هم حرص نخور واسه وزنش ماهانم ۱۰کیلوئه
سلام دوستام
حسین شدیدا مریض و بی حاله
سه شبه تا صبح گریه میکنه
سینش خلط داره و سرفه شدید میکنه
بردمش دکتر
کلی دارو داد
وزنش بازم کمه البته 4روزه هیچی نمیخوره
الان 9700
از دفعه قبل یعنی شهریور ماه هم کمتر
قدش 80

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
سلاااااااااام

مرسی ساینا جون و مونا جونم ....
سایدا حالش خیلی بد بود تب شدید و سرفه و .... بردیم دکتر تازه برگشتیم 2 تا امپول زد و کلی هم دارو ... ایشالا زودتر خوب شه ...

الهی بمیرم برا حسین جون ایشالا ب زودی خوب شه بچم .
2706