2737
2734
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078777 بازدید | 24360 پست
سلااام........ ابشین جون خوب میشه غصه نخور همه بچه ها روزهای بد نخوردن نخوابیدن دارن اسممون مادره باید تحمل کنیم.الان ساعتو نیگا کنین دقیقا فرگل و سوگل از یک نضف شب بیدارن یعنی من دیگه هییچ وقت نمیگم این دوتا خوب میخوابن یا بد......حمیده جون مخلصیممممم.......ملی جون خسته نباشی تسلیت میگم حواست به دخملی باشه خدایی نکرده مریض نشه......شیرین جان ایشالا که پسری چیزیش نیست شاید واقعا معدش پر شده بچه اذیت بوده.ایشالا بهتر بشه
سلااااااااام و صبح بخیر

رعنا گلی خوبی ؟ رادین نازنینم چطوره ؟ ببخش یادم رفته بود جوابتو بدم
لپ تاپمو نه اصلا ازش خبری نیست هی زنگ میزنم میگه خانم اون قطعش ک سوخته هنو پیدا نکردیم منم چی بگم الان 3 ماه و خورده ای شده نمی دونم چکارکنم والاااااااااا ...

فدات بشم ایدا جون مر30 گلم .

ممنون نورا جون . پندار جیگری خوبه ؟

نورا من ک اصلا ب فکرش نیستم ... شوشومم اصلا دوست نداره .

دندون آدی و لیلی هم مبارک باشههههههه......

سوگند جون ایشالا وقتی مهدیار یکمی دیگه بزرگتر بشه خوابش درست میشه ... اووووف دلم برا مهدیارم تنگ شد ببوووسش عچقمو .

عاطی خیلی زیبااا نوشتی دلمو برد ... خدا حسینتو برات نگه داره .

اوکی ابشین جون خیالمو راحت کردی . ایشالا ک لیانای خوشگلم غذا خوردنش بهتر شه ... ببوسش .
سایدام بیشتر وقتا بدغذایی میکنه .

ملی بازم تسلیت .

عاچقتونم بوووووووووووووووس .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلامممممممممممممممم 900صفحه.....مبارکهههههههههههههههههه

پرک جون خوشحالم که عسلی خوبه ایشالله دیگه مریض نشه

عاطی خیلی خوب بود

منم بچه دوم خیلی دوست داشتم ولی واقعا با وضعیت کارم و ...موندم .البته شوشو پایه است..اون روز به آیشین میگه داداش می خوای!!!!!!!!!!!!!
شیما جون ماشالله شما سنت کمه به همین خاطر می تونی تا 7سالگی حسین صبر کنی...من اگه دومی رو بخوام نهایتا تا2سال باید بیارم دیگه..........خیلی زوده نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آبشین جان نگران نباش وقتی وزن گیری لیانا خوبه چرا خودتو ناراحت می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ملی جون باز تسلیت ادی رو سعی کن با خودت نبری ..هوا هم که آلودست

آیشین هنوز تب داره دکتر نبردمش فعلا شاید امروز ببرم چون 2روز دیگه دکتر گیر نمیاد...دیروز فقط 2وعده غذاخورده بود فکر کنم چند مثقالی هم که شاید وزن گرفته بود چند برابرش از دست رفت..........

همه رو خوندم ولی چیزی یادم نیست دیگه
سلامممممممم صبحححححححححح بخیرررررررررررررررررررر

امروز تولدمه دیشب از پسرم کادو گرفتم آی چسبید آی چسبید کلی برام رقصید

خدا این فسقلی ها رو حفظ کنه که دلخوشی هامون هستند

عاطی ، شیما ، نینا خدا انشاالله حسین هاتونو زیر سایه صاحب اسمشون حفظ کنه
2731
اول عاطی: چه کردی با ما با این متنت اول صبحی تو شرکت اشکمان درآمد خواهر. خیلی زیبا نوشتی. خدا حسینت رو برات نگه داره.
دوم ملی: خیلی مواظب آدرینا باش مریض نشه خانمی و البته تسلیت. غم نبینید دیگه.
سوم نورا: تولدت مبارک خانمی. 120 سال درکنار خانواده به شادی.
بعدشم تینا که اگه تصمیم داری و شوهرت هم میخواد همون دو سال دیگه خوبه دیرترش خوب نیست چون فاصلشون زیاد میشه. 4 5 سال بهترین فاصله بین دو تا بچه است.
سلام خوبید؟

ملی بازم تسلیت. آدی رو با خودت نبری ها بچه اذیت میشه میخوای سر راه بیارش پیش من بی تعارف.

منم یه زمانی خیلی دلم دو تا میخواست یعنی با برنامه ریزیم الان باید 6 ماهه حامله میبودم.

اما اینقدر سر لیلی از بارداری تا زایمان و بعد هم مشکلات لیلی یکی پس از دیگری مصیبت کشیدم که همین یکی ما رو کفایت است.

تازه به نظرم برای من دیگه دیر هم هست. الان 30 سالمه. کی اون یکی رو حامله شم کی بزام.

بی خیالش. هر چند که میدونم بعدها لیلی چقدر سر این موضوع غصه بخوره.

عاطی ایشالله که حسین همیشه برات بمونه اشکم در اومد. منم اگر بچم پسر بود نذر داشتم بزارم امیر حسین. که قسمت نشد.

خاله نورای مهربون تولدت مبارک. 120 ساله بشی در کنار همسری و گل پسرت
سلام مامانای مهربون.حالتون چطوره؟؟؟؟ صبح همگی بخیر.

منم به زمانی میخواستم اسم پسرمو بذارم حسین ولی به دلایلی نذاشتم البته هیچ بعید نیست یه روز بزنه به سرم برم عوضش کنم بذارم حسین.....

اشکالی نداره شیرین خودتو ناراحت نکن.رادینم بعضی موقع اینجوری میشه.

آبشین جون وزنش که خوبه پس نگران غذا نخوردنش نباش.رادینم خوب غذا نمیخوره منم نمیدونم از کجا وزن میگیره!!! عاشق پلو ماسته منم هروقت غذا نخورد بهش ماست و پلو میدم.خخخخخخخ

ملی بازم تسلیت.

نورا جون تولدت مبارک.ایشاالله همیشه به خوشی وخنده.

فعلا.
2738
سلام دوستان. ملی بازم تسلیت. اگه می تونی ادی رو نبر. هم خودت راحت تری هم آدرینا دوستم.

نوراااااااااااااا تولدت خیلی مبارکه عزیزم. ایشالا همیشه شاد و سرحال باشی در کنار عزیزانت. منم چهارشنبه بعد تولدمه:)

می بینم که آمار دوتایی ها بالاتره. خیلی سخته بچه ها ولی می ارزه فکر کنم. میشووووووووول تو که می خواستی لیلی یک سالش شد دومی رو باردار بشی!!! از همه عجله ت بیشتر بود. نگران نباش ایشالا سر دومی حسابی تلافی میشه. همه چی راحت و بی درد سر:)

عاطی متن ت فوق العاده بود. ایشالا همیشه نور چشمت باشه حسین...
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -

سلام. باز دو روز نیومدم 200 تا پست عقب افتادم. (به قول ارمیا "عبق!")
دارم یواش یواش می خونمشون. خوشحالم که باز قرار گذاشتین و همو دیدین. این دوستیا رو حفظ کنین که خیلی با ارزشن.)
از دیدن عکساتون حظ کردم.
بچه ها.............. هرکی دل پاکی داره خواهش می کنم واسم دعا کنه............ خیلی خیلی محتاج دعاتونم.......... خواهش می کنم دریغ نکنین که از نفس گرم و دلای پاکتون معجزه ها دیدم.............. شاید خودتون ندونین یه دعای از ته دلی شما می تونه زندگی یه نفرو نجات بده................

راستی ما تقریبا" هر شب مانور زلزله داریم! خدا نصیب هیچ کس نکنه.
یکی از دوستام می گفت یه مادری تو زلزله بم از شدت وحشت و ترس انقد بچه شیرخوارشو تو بغلش فشار داده که بچه هه مرده!!!!! خیلی حالم بد شد...........

سوگند جون واسه شب بیداری مهدیار و برنامه هاش قشنگ حست می کنم گاه گاهی منم همین برنامه رو دارم!
نورا جون تفلدت مبارک خاله.

آتی جون تشک خریدم. همون رویا که گفته بودین. دادم روتشکی هم براش بدوزن به رنگی که ترکیب رنگ تختشه.
فقط یه مشکل دارم.
وقتی تختش اومد چند تا حیوون هم که موقع خرید روی تختش نصب بود، جدا فرستادن که خودمون بچسبونیم روی تخت. ما مدل تختو توی کاتالوگ دیدیم و دادیم برامون بسازن. حالا چون مدت زیادی ازش گذشته من اصلا" یادم نمیاد این حیوونا کجای تخت نصب میشن؟
یه زرافه، یه لاک پشت، یه کلاغ، یه تیکه ابر و یه تیکه چمنه.
(چون تهران سفارش دادیم مراجعه به مغازه و دیدن دوباره کاتالوگ برام سخته.)
میشه کمکم کنین؟ کسی همچین مدلی رو یادش نیست؟
به نظرتون چی کجا باشه بهتره؟

آپلود عکس
بوی دود می آید! انگار عمرمان پای این دنیای مجازی می سوزد....
نورااااا جونم تولدت مباااااااارک ایشالا 120 ساله بشی .......

سعیده جون تولدت شما هم پیشاپیش مبارک .

پیو منم اگه قابل باااشم حتما دعا میکنم ایشالا ک حاجت روا بشی . در مورد تختم منم نظری ندارم .

و اینکه فرداااام تولده منه .........
ببینیم امشب یا فردا چی پیش میاد هههههههههه .
سلاممممممممممممممم
خوبین؟؟
مریم جون تسلیت میگم
تولد مامانا هم مبارک باشه
با وجود امیرعلی زیاد نمیتونم پای نت بشینم ببخشید زیاد پستای عقب افتاده رو نخوندم
تک و توک خوندم
حدود 14 هفته دیگه تا ورود یه فرشته کوچولو فاصله دارم.
یه حس خوب همراه با دلشوره دارم.با اینکه دیگه مراحل زایمان و ..... میدونم ولی یه موقع هایی میگم میتونم دوباره طبیعی زایمان کنم؟؟؟؟
خوب میبینم چندی قبل بحث کارت بازی داغ بوده.
یادش بخیر تو کلوپ یه موقع هایی چقدر در مورد ساپورت کرد شوشو ها صحبت میکردیم.یادتونه؟؟؟؟؟؟؟؟
از وقتی فهمیدیم مریم بانو پایینه بعضی شبا همسری میگه حیف که نی نی پایینه من پرو پرو بهش میگم الکی بهانه نی نی نیار.هههههههههههه
منم سرتق تر از حرفام
نه به قول مامان پریا یه حس و شور و انگیزه خاصی به ادم میده
با اینکه شب دیرتر میخوابی یا خوابت تیکه میشه ولی صبحش یه جور دیگه خورشید طلوع میکنه.
خدایا بخاطر نعمت هایت شکر بخاطر سه تفنگ دارم.
همسرم،پسرم امیرعلی ودخترم مریم
فاطمه مامان رها - تینا - میشول - مانینی - رعنا - نیلو - پپو - اکرم و همه دوستان ممنونم از تبریکاتون الهی سالیان سال شمام کنار دسته گلاتون روزای خوشی رو سپری کنید

بازم مرسی از همه دوستان

نیلو 13 آذری؟
نورا آره 13 آذرم من. اکرم جون تولد تو هم مبارکه عزیزم. می بینم که آذری ها زیاد شدن هههههه....

سوگند جون تو هم حرف مادر شوهر من و می زنی که هر دختری خواهر لازم داره:))))

پپو منم واست دعا می کنم. تخت ارمیا هم مبارک ه . قشنگه..
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -
2706