2703
2553
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078766 بازدید | 24360 پست
به بقیه بسپارم که هوای �حسین� م را داشته باشند�
خاطر �حسین� م را اذیت نکنند
�صدا برای �حسین� م بلند نکنند�
یادم باشد که �حسین� م را جایی تنها نگذارم
یک لیوان آب همیشه دم دستم باشد�که هیچ وقت �حسین� م احساس تشنگی نکند..�
و �حسین� م بشود برای من روضه ی مصور�

باتشکر از نورا!

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
سلام

رعنا جون منم اتفاقا خیلی توفکرت بودم کلا خیلی دوست داشتم بیام همه رو ببینم ولی نشد

من الان خیلی ناراحتم ماهان تو خواب یکهو شروع کرد به سرفه کلی هم بالا اورد دوباره اینقده گریه کرد تا خوابید

خیلی خوشحال بودم بعده چند وقت تونستم با کلی بازی و ادا شامشو بهش بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها خوبین؟ امیدوارم همه نی نی ها و ماماناشون خوب خوب باشن... یه موقع هایی فکر میکنم خوش به حال مامانایی که بچه هاشون خوش غذان و خوب غذا میخورن... آرزومه لیانا خوب غذا بخوره.. به خدا 3-4 مدل غذا درست میکنم... دستپختمم همه میگن خوبه ولی وااااای لیانا خیلی کم غذاس... خیلی غصه میخورم.... ولی خیلی بامزه بلبل زبونی میکنه... میریم خونه مامانم داد میزنه دایی... به خالش میگه آسین (آذین) به مامانم میگه ممش (مهوش)!!!! سلا (سلام) . پلو . خیا (خیار) نمیدونم تو این همه میوه چرا عاشق بی خاصیت ترینشونه!!!!
راستی اکرم جون لیانا هم ماه پیش 80 سانت بود منم گفتم کوتاه نیست؟ دکتر گفت نه! روی منحنیه... گفت سال اول 25 سانت به قدشون اضافه میشه. سال دوم 12 سانت. یعنی اگه زمان تولد 50 سانت باشه یکسالگی میشه 75... 16 ماهگی میشه 79-80
سلام دوست جونام
اووووووووووو مونا ماشاالله تو دسته منئ هم از پشت بستی دختر ماشاالله به این اراده خخخخخخخخخخخخخخ
900 صفحه ای شدنمون مبارک

ساینا جون امیدوارم ماهان گلم زودی خوب شه
پرک جونم خداروشکر که دخملی خوبه خوشحال شدم
نورا من به هفت پشتم میخندم اگه بخوام دومی رو بیارم البته خیلی دوست دارما اما وقتی به سختیاشو بی خوابیاشو ویاراش فک میکنم تمامه تنم میلرزه
شیما به منم میگی ؟؟؟؟؟؟؟ Confused face Confused
2720
سلام
امروز خاکسپاریه داییم وسط مراسم زنگ زدن گفتن اون فامیل علی که گفتم اونروز رفتیم ملاقاتش اونم تموم کرده فردا هم خاکسپاریه اونه روحیم داغونه ادی پدرمو دراورد امروز انقدر اذیت کرد
2714
آبشین ناراحت نکن خودتو منم امشب دهنم سرویس شد برا ایلیا ابگوشت درست کردم نخورد بعد پاشدم برنجو مرغ براش آوردم بازم نخورد یعنی عصبی شده بودم خفن خونه مامانم سیب زمینی سرخ شده نخورد سیب زمینیو گوشت چرخ کرده نخورد البته ایلیااذیت نمیکنه زیادا اما بعضی روزا مثه امرئز خفن رو اعصاب راه میره
وااااای عاطی دلم ضعف رفت!چقدر خوشحالم که اسم پسر منم امیرحسینه‎:)‎
الی جووونم خداروشکر بهتره.
مامان نیک فدات بشم ایشالا خدا پسر نازتو حفظ کنه.
امیرحسینم؛به تو سوگند،به رازگل سرخ و به پروانه که درعشق فنا میگردد،زندگی زیباست،وآنچه زیباست تویی،توکه آغازمنو و لحظه ی پایان منی
۹۰۰شدنمون مبارک!
ووووی من که دیگه بچه نمیخوام!همیشه دلم ۲تا میخواست‎:(‎ولی الان نه.ویار،زایمان،بیدار خوابی واقعا در توانم نیست.چه حیف.
امیرحسینم؛به تو سوگند،به رازگل سرخ و به پروانه که درعشق فنا میگردد،زندگی زیباست،وآنچه زیباست تویی،توکه آغازمنو و لحظه ی پایان منی
عاطی مطلبت خیلی قشنگ بود.
منم گاهی به حسین میگم حسین بن فاطمه......(اسمم فاطمه هست)
همسری هم گاهی بهم میگه ام الحسین.
رضاجان عمریست که گوشه نشین محبتم ... این گوشه را به وسعت دنیا نمیدهم یا امام الرئوف ...
2706