2726
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078777 بازدید | 24360 پست
خداروشکر که بهتون خوووووش گذشته .... از خوشحالیتون خوشحال شدم
منتظر عکساتون هستیمم
بوووس
حق چو مرا نعمتی از خویش داد / نام ورا مدتی از پیش داد /
کودک من نام ز زهرا گرفت / دل، همه امید به فردا گرفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه
اول که خدا رو شکر بهتون خوش گذشته.
دوم اینکه امان از دست این مادر شوهرا.امان امان امان
سوم یه معذرت خواهی بزرگ به سانی بدهکارم بابت اینکه پیغامشو دیر دیدم و نتونستم بهش به موقع جواب بدم.
چهارم خطاب به مامان پریا:شما بارداری دومت بچه پایین تر از بارداری اولت بود.؟؟؟با اینکه امیرعلی طفلی رو بغل نمیکنم اما دکی گفت نی نی پایینه.اما گفت میاد بالا بزرگتر که بشه اما مراقبت کن بازم و اینکه تو بارداری دوم بچه پاییین تر هست.میخواستم از مراقبت های الان بدونم اگه کمکم کنی ممنون میشم.
من دو هفته دیگه 6 ماهم کامل میشه میرم تو 7 ماه یعنی الان 25 هفته و 2 روزمه
خدایا بخاطر نعمت هایت شکر بخاطر سه تفنگ دارم.
همسرم،پسرم امیرعلی ودخترم مریم
2728
سلاممممن.خداروشکر بهتون خوش گذشته.سانی جان خسته نباشی..........سارا جون نگران نباش میره بالا بچه.راستش من از اوا تا روز زایمانم فرگل سر بغلم بود و شب تا صبح سرش رو شکمم.فکر نکنم ربطی به بغل کردن نکردن بچه داشنه باشه.ولی تو مراعات کن.... شب که میخوای بخوابی یا هر زمان دراز میکشی زیر زانوهاتو بالشت بذار یه مقدار بیاد بالاخیلی موثره .شکم بند ببند من از اول هفت روزها بستم فوق العاده فشار رو از روی کمرم کم کرده بود و دیرتر خسته میشدم
سلام. صبح همگی به خیر.

اول از همه یه تشکر ویژه از سانی جون به خاطر زحماتی که کشیده بود و اون همه شلوغی و.... و مامان فوق العاده مهربونش و سامینای عزیز. همه تون گل و ماه بودید به خدا:*. آرنیکا زبل خاله معلومه به کی رفته سانی. مامان و مامان بزرگ زبر و زرنگش. این و واقعا میگم ها....

من که دیر رسیدم و نشد بچه ها رو تک تک بغل کنم و بچلونمشون. ولی از دیدن همه شون خیلی مسرور شدم. از ته دلم دوستشون دارم واقعا. ترانهn x .

خلاصه جای همه اونایی که نبودن خالی. خوش گذشت و دیدارها تازه شد:).

سارااااااااااااا. تو رو اصلا نفهمیدم کی رفتی!!!!! ژوان و حداقل یه لپ شو می کشیدم. همش دور بودین از من.
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -
راستی من عکس اصلا ندارم. لطفا عکسارو به منم بدین...... یا تو تاپیک بذارین حتما که از اونجا بردارم لااقل....
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -
سلام به همه دوستان گلم.
تشکر اول از ساناز عزیز که خونه زندگیشو ریختیم به هم( به معنی واقعی کلمه) .سانی عزیزم از مامان گل و خواهر نازنینت هم کلی ممنون بابت زحمت های بی اندازه. آرنیکا فندقم رو ببوس.
تشکر دوم از عاطی گلم که عاشق خودش و حسینشم. این همسر خان بی خیال ما تازه ساعت 8 زنگ زده که بیام دنبالتون!!!!
بقیه دوستان هم که کلی محظوظ شدیم از دیدنتون.
سارا من حس میکنم ژوان خیلی از بقیه بچه ها بزرگتره. پرنسس خانم.
پسرکای شیطون هم که خیلی بامزه بودن و همش سر ماشین شارژی آرنیکا فندق دعوا بود.( رادین و رادوین و حسین و بهراد)
آدرینا جیگر هم هوس روروئک سواری کرده بود که خیلی بامزه بود.
تبسم مانکن هم که کلا به قصد دلبری اومده بود با اون آرشیدای ناز تبلد تبلدش:دی
تایماز کوچولو هم خیلی خواستنی بود و الی جون هم همینطور.
رومینا و نینی آروم و ملوسش هم خیلی خونگرم بودند.
امیدوارم مغز الکنم کسی رو از قلن نینداخته باشه.
سانی یه تشکر دیگه بابت گیفت. دیشب بهراد با اون خوابید دو تا انگشتشو میکرد توش هی با باباش بازی میکرد.
آهان لیلی زبل خانم هم کلی کارای محیر العقول بامزه انجام میدادو خیلی نمکی بود کاراش.
ترانه که عین عروسک بود و تا مامانش از جلو چشمش میرفت کنار گریه میکرد.
رهای گل هم خیلی خوشگل و دوست داشتنی بود.
آخر سر هم دیانا و رادوین به عنوان نی نی های اخلاق شناخته شدند:)
همه رو خوندم

خوشحالم که به همتون خوش گذشته

مامان پریا جون ممنون از یاد آوریت در مورد سیاسته...اوایل منم استفاده می کردم از این سیاست ولی الان یکم یادم رفته بود...مل.دی جان شوهر منم یک چیزی میگه که آخر سر من به خودم شک کنم که واقعا عایا من مقصر بودمممممممممم....به قول لیلی خانم همین که به حرفامون گوش کنن کافیه ولی دریغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغ

عکس جوجه ها رو هم دیدیم ماشالله شیطون و بزرگ شدن
مرسی از همه خاله های مهربون و دوست داشتنی
با شما همیشه بهم خوش میگذره
بوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس

تازه بعد از رفتن شما وقتی شوشو اومد نشستیم یه فیلم ترسناک توپ دیدیم جاتون خالی

راستی به جون آرنیکا همه عکس هایی که مامانای بدون پوشش توش بودن رو پاک کردم خیالتون راحت

عکس گذاشتم

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=279702&PostID=25250470#25250470

ساینا و لیلی عزیز من شماره صفحاتو نمی دونم ولی خونده بودم که آتنا و چند نفر دیگه از دوستان در مورد روشهای آز ادرار گرفتن از دخترای گلمون رو نوشته بودن.
اگه تهران هستید آزمایشگاه دکتر ایزد دوست سمت ونک خودشون آزمایش می گیرن همونجا.
2706