2737
2739
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078777 بازدید | 24360 پست
ولی خدایی شماها که پسر دارین خیلی حواستون باشه دختر مردمو حرص ندین وگرنه این اموزشها پشت سر شماهاهم هست

خخخخخخخخخ مونا متحول شدم من دیگه عروسمو که هنوز به دنیا نیومده دوست خواهم داشت.

ولی من اصلا تحمل عروس ندارم......
رضاجان عمریست که گوشه نشین محبتم ... این گوشه را به وسعت دنیا نمیدهم یا امام الرئوف ...
شیرین جان :
من اکه تا اینحد عرضه داشتم که خوب بود فک کن ١١ ساله ازدواج کردم پریشب برا اولین بار شیرینی مورد علاقمو خریدم وقتی همسرم در جعبه رو باز کرد یهو ضربان قلبم تند شد انگار بدبخت باتبر بالا سرم وایساده در صورتی که اصلاًنمی دونه من مثلاً از این نوع شیرینی هم خوشم میاد چون همیشه وانمود کردم اونی که تو دوست داری منم دوست دارم آدمی هم نیست که اختلاف سلیقه مشکل داشته باشه هااا من خودم غیر نرمالم از اول همش خواستم جلوه بدم همه چیز عالی و خوبه حتی بین خودمون .

شیما جون :
نکنه کرمانی هستی ؟؟؟؟؟؟؟

بحث جالب انگیز عروس و مادر شوهر :
از ابتدای ازدواج بین خود و همسرتان قراری بگذارید مبنی بر اینکه برای هر دو طرف ممکنه از سوی خانواده ها کدورت یا سوء تفاهم یا اختلاف سلیقه و .... پیش بیاد هیچ لزومی نداره به هم دیگه اطلاع بدیم و هر کسی خودش مشکلش رو حل کنه این کاری بود که ما کردیم البته بعد از یک تجربه بد تصمیم گرفتیم به این روش ادامه بدو و از اون ببعد ما هیچ وقت در مورد خانواده همدیگه صحبت نکردیم هم احترام خودمون حفظ شد هم خانواده هامون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخخخخخخخخخخخ هانیه بحث مادر شوهر داغون و خوب اومدی
من هرچی نگا کردم این روش از دادنها رو ندیدم . کاش اینجا هم شماره صفحه داشت مدیر تاپیک خوب و مهربون

منم روش خودمون که بعد از مشکلات بسیار بهش رسیدییم بگم

منم به همسری گفتم وقتی چیزی راجبه خانوادت می گم گوش کن و دلداریم بده تا مجبور نشم برم با مامانم درددل کنم از وقتی گوشمی کنه و ههمدردی منم خیلی آرومتر شد
به نظر من مهمترین چیز برای ما زنا حسه همدردیه هدفمون از این غر زدنا این نیس که همسرمون خانوادشو ترک کنه همین که ما رو درک کنه کافیه
هانیه جون ایشالله که مشکلت حل شه

شیما همچین خوشخیال نباش که عروست هنوز دنیا نیومده دوره زمونه عوض شده شاید الان پیش دبستانی باشه:))))

ای بابا شقایق جان از شیرینی مورده علاقه گفتی دلم هوس کرد ناپلئونی وزراء:((((از دورانه حاملگیم دیگه کسی واسم نخریده
میگن شده کیلویی ۲۶تومن!!!!!
شقایق این اخلاقت هم خوبه هم بد آخه چطور تونستی از شیرینی مورده علاقت بگذری؟؟
ولی اکثر خانوما همینن بعد از چند سال یکهوبه خودت میای میبینی غذاهایی که دوست داری شده غذاهای مورد علاقه شوهرت دیگه یادت نمیاد خودت قبلن چی میخواستی

لیلی منظورت چیه هر چی گشتم این روش از دادنها رو ندیدم!!!!:))))

چرا بارون بند نمیاد!!!
2728
نمی دونم sayena جون اما :

مانینی

1392/8/29 2:38 ب.ظ

مامان رز تو صفحات قبل بچه ها ملی رو در این مورد راهنمایی کرده بودن، فکر کنم بدردت بخوره.

من هرچی می گردم پیدا نمی کنم!!!!
زن مثل شیشه شربته که توی یخچال هست و هی یکی میاد و میره و ازش میخوره. اگه اون شیشه پر نشه، دیگه بعد از یه مدت شربتی درکار نخواهد بود! ... محبتی که زن نثار اطرافیانش میکنه هم همینطوره. زن در طول روز باید به همسرش، به بچه هاش، به والدینش، به خواهر و برادرش و ... محبت کنه. حالا اگه محبتی دریافت نکنه، چطور میتونه بطری عشقش رو پر کنه تا بعد بتونه دوباره محبت کنه؟ ... اینجاست که لازمه آدم نیازهای عاطفی خودش رو هم به رسمیت بشناسه و به دیگران هم بفهمونه که فقط نباید دستِ بگیر داشته باشند ...

این خیلی بده که زنهای ایرانی همیشه عادت دارند قسمتهای بد و سوخته غذا رو بخورن، و میوه های لک دار، و قسمت دم ماهی که بیشتر تیغ داره و ... یا اینکه آخر از همه برای خودشون خرید میکنن، یا تمام بار کارهای خونه رو تنهایی به دوش میکشن و خیلی چیزهای دیگه که ما زیاد توی مادرهامون دیده ایم و خیلی هاش به ما هم ازث رسیده.

اما زن باید بدونه که اینها اسمش فداکاری نیست. اسمش جمع شده عقده هاست! ... و بالاخره یه روزی این عقده منفجر میشه و حکایت آدم میشه حکایت گاو نه من شیر ده و تمام اون زحمتها هیچی میشه.

زن هم یک انسانه با تمام کرامتهای انسانی. باید زندگی رو جوری مدیریت کنیم که نیازهای همه درش به بهترین نحو پاسخ داده بشه.

* از همسرتون متوقع باشید که شما رو بیینه. ولی خیلی مهمه که این نیاز رو با ظرافت بهش بفهمونید، نه مستقیم بهش بگین: تو اصلاً من رو نمی بینی!

مثلاً اگه رفتید آرایشگاه و ابروتون رو مرتب کرده اید، به همین سادگی نگید: شوهرم که این چیزها حالیش نمیشه! ... بلکه از فرصت استفاده کنید. برید با ناز و خنده و شیطونی جلوش رژه برید و بگید یک دقیقه بهت فرصت میدم که بگی من چه تغییری کرده ام و گرررنه ... اگه درست جواب داد که هرجوری خودتون صلاح میدونین ;o) تشویقش کنید، و اگه درست نبود هم با شیطنت بگید این دفعه به خاطر ابروی خوشگلم می بخشمت! ... خلاصه که عادتش بدید به تغییرات مثبتتون عکس العمل نشون بده.

اینم برای دوستای خوبم ما سعی می کنیم توی تاپیک مون از این چیزا زیاد بحرفیم هرکس دوس داشت بیاد به:
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=568338&postID=25209578#25209578
سلووووووووووووووووووووووووووووووووووم
اینجا برف اومده
لیلی منم هدفم واقعا همینه بهش میگم احترام بذار برو بیا ولی جاهاییکه من حق دارم حداقل وقتی بهت قضیه رو میگم الکی دلیلو ..... نیار بگو حق داری نه بهش میگم با خانوادش در بیفته نه از اونا ببره فقط جاییکه حق با منه حقو بهم بده که متاسفانه اینطور نیست
علی در همه موارد فقط طرف خونوادشه و همیشه من اشتباه فکر میکنم
2738
سلام
صبحه جمعتون بخیر دوست جونام
چرا مشهد اینقدر سرده عایا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Scared Smiley
ما بندری میرویم در منزل
لیلی لایک هوارتا
لیلی مام اینکارو کردیم من فقط با شوشئ دردو دل میکنم شده بعضی مواقع هم شوشوم معذرت خواهی کنه از طرفه مامانش بخاطره برخورده بدش من بهش گفتم تقصیره تو نیست که داری معذرت خواهی میکنی و اما مثه این مورده شب موندنو ترسوندن حالیش نمدونم چرا نمیشه
الانم تازه از خواب پاشدیم با صدایه موبایله آقا مامانه شریفشون بودن زنگ زدن بریم خونه پسر دایش برا ناهار با اینکه ناراضی نیستم از رفتنم اما خوشم نمیاد مامانشو ببینم دارم فکر میکنم اونجا اگه بازم بچه رو ترسوتد چه عکسلعملی نشون بدم
نمدونم اینقدرم خوابیدم اما بازم خوابم میاد
سلام دوستام
جاتون خالی امروززززز
کلی دوستامو دیدم و کلی با بچه هاشون کیف کردممممم

سانی
واقعا دستت درد نکنه
هم خودت هم مامان گلت و هم سامینای مهربون
واقعا زحمت کشیدین
خونتون که در حد هیروشیما تخریب شد
خودت هم که با اون همه تدارکات واقعا خسته شدی
خدا آرنیکای مهربونتو حفظ کنه و عاقبت به خیر ان شاالله

جای همه اونایی که نبودن هم خالی بود
همتونو میدوستم

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
سلام دوستام
جاتون خالی امروززززز
کلی دوستامو دیدم و کلی با بچه هاشون کیف کردممممم

سانی
واقعا دستت درد نکنه
هم خودت هم مامان گلت و هم سامینای مهربون
واقعا زحمت کشیدین
خونتون که در حد هیروشیما تخریب شد
خودت هم که با اون همه تدارکات واقعا خسته شدی
خدا آرنیکای مهربونتو حفظ کنه و عاقبت به خیر ان شاالله

جای همه اونایی که نبودن هم خالی بود
همتونو میدوستم

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
سلووووووووووووووووووووووووووووووووووم ما رسیدیممممممممممممممممممم
جای همتون خالی خیلی خوش گذشت
سانی خیلی زحمت کشیدی از مامانو سامینا هم تشکر کن از ارنیکا هم عذرخواهی کن اتاقو اسباب بازیهاشو ترکوندن
خونتونم که منفجر شد:((((((((
خلاصه دمت گرم موچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ
ادرینا تا اومدیم تو ماشین از هوش رفت از خستگی
راستی دستت بابت اون ادریناو عروسک انگشتی هم درد نکنه
عکسای من در اثر تکون خوردنه بچه ها زیاد جالب نشدن شما هر عکسی از ادی دارین به منم بدین پلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیزززززززززززززززززززززززززززززززز
2706