2733
2734
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078777 بازدید | 24360 پست

سلام.
هههههه نورا جابجا میگه! اگه بابایی پس سبیلت کو؟؟؟؟؟؟
پندار پسره، پسرا کلاس میزارن و دیرتر شروع می کنن به صحبت. نگران نباش.

سعیده جون چند وقتیه آرمیتا وقتی ازش می پرسیم فلان چیز مال کیه؟ میگه:"آمیا" یا عشق مامان کیه؟ میگه :"آمیا" مام تصمیم گرفتیم حالا که خودش اینجوری خودشو صدا میزنه مام ارمیا صداش کنیم. به نظرتون آرمیتا قشنگتره یا ارمیا؟؟؟؟؟

مرسی شمیم جون از امروز میرم تو کار قلقلک!

تینا ارمیا هم دقیقا" بالش میزاره باهاش سرسره بازی می کنه! به قلقلکم میگه قدی قدی!

سانی جون من مطمئنم نمی تونم بیام سر قرار!!!!!!!! خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

راستی بچه ها ما احتمالا" یکی دو ماه دیگه بریم دوبی. میخواستم بدونم برای ارمیا باید پاسپورت و ویزا بگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بوی دود می آید! انگار عمرمان پای این دنیای مجازی می سوزد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پپو جون شما از اولم اسم دخملی رو دوست نداشتی درسته ؟ اگر اینطوره یه فکری کن راستی من یه زن دایی دارم آلمانیه اسمش ارمینا ( ERmina) خوشم میاد از اسمش

میشول منم رفتم خوندم خیلی باحال بود روحیه مون عوض شد

مرسی نیلی
2731
آره نورا جون. از اولم دوست نداشتم.

مانینی جون مطمئنی؟ آخه هنوز 2 سالشم نشده. فکر نکنم پاس بخواد.........
بوی دود می آید! انگار عمرمان پای این دنیای مجازی می سوزد....
2738
واااای مامان کیان مردم از خنده خدا خیرت بده .

فاطمه مامان سارا :
اصفهان خیلی سرده فکر نکنم بشه با بچه اصفهان گردی کرد . خیلی مواظبش باش سرما نخوره . ولی خوش بحالتون خوش بگذره من عاشق اصفهانم مانانم الان رفته اصفهان ولی شو شو از اصفهان خوشش نمیاد منتظرم نیک ٣/٤ ساله بشه دوتایی با هم بریم اصفهان خوش بگذرونیم ( بشنو و باور نکن ) .

فاططمه مامان رها :
یه خورده از بلاد کفر تعریف کن ببینیم چه خبره ؟؟؟ شما چطوری رفتین ؟ تحصیلی ؟ کار ؟ یا ...؟؟؟
بالاخره همه پست های عقب افتادمو خوندم.
تنها چیزایی که یادم مونده:
پیو و تبسم جون خوشحالم که پست گذاشتین.عکس آرشیدا با لباس محرمیش خیلی ناز بود و خوابی که براش دیده بودن هم خوندم.مطمئنم تعبیر خیلی قشنگی داره در آینده انشاالله
عاطی راه رفتن حسین هم مبارک خیلی خوشحال شدم.
بچه هایی که جویای احوالم بودن مرسی.

این یک هفته درگیر مریضی محمد حسین بودم.نیم کیلو کم کرد تو این مدت
هم سرما خورد و گلوش عفونت کرد و هم دهانش برفک زد و گلوشو اذیت میکرد.خلاصه لب به هیچ غذایی نمیزد جز شیر.هنوزم مریضه ولی امشب یه کم سوپ رقیق خورد.از دست این برفک راحت نمیشه.

رضاجان عمریست که گوشه نشین محبتم ... این گوشه را به وسعت دنیا نمیدهم یا امام الرئوف ...
اول اینکه پاس میخاد ارمیا هم. بعد هم اگه ارمیا رو بیشتر دوست دارین اونم قشنگه. ولی اسم پسر هم میذارن ارمیا رو. البته معنی آرمیتا هم خیلی قشنگه. ولی هر کدوم و دچست دارین همون صداش کنین ولی به نظر من شناسنامه شم عوض کنین:-) . ما هم مدتی ه بدجوری توی فکر رفتن هستیم ولی من خیلی دو دلم. فاطمه جون بیا و بیشتر بگو از رفتنتون. از اونجا . رضایت مندی ت. کسی رو دارین اونجا یا نه? تا الان داشتم نهار فردای ترانه رو آماده می کردم . خسته شدم بچه ها همسری هرشب تو هال می خوابه. بعد آخرشب 50 بار باید صداش کنم تا بیاد سر جاش(شکلک عصبانی). راستی فاطمه مامی سارا جون خوش بگذره اصفهان. ایشالا برفک دهن محمد حسین هم خوب بشه و دیگه مریض نشه.
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -
سلام دوستام

وای شیمااااا
کجا بودی
همش منتظر پستت بودم
بیای عکس حسین رو با لباس محرمش بذاری
چی شده بچم؟

همتونو خوندم
نت ندارم با گوشی سوشو میام سرعتش در حد راه رفتن حسینه!

برای همین ستاد پاسخگوییم فعلا تعطیله،،،، شرمنده
لحظه شماری میکنم برای جمعه

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
سلام
خوبید خوشید؟
شیما جان دیدم نیستی بگو حسین کوچولو مریض بوده نگران نباش اشتهاش برمیگرده بعده مریضیش زود اون نیم کیلو رو جبران میکنه
میبینم که خیلیا مثله من مشکله پتو رو دارن من امشب واسه اینکه خیالم راحت شه یک شلوار بافتنی کشباف که تقریبا تا زیره حلقش اومده رو تنش کردم بچم اینقده خوشتیپ شده کلا شلواره:)))
از خوندنه شیرین کاریهاو حرف زدنای نی نی ها هم خیلی مشعوف میشم دله آدم ضعف میره صداشونو بشنوه فکر کنم ماهان از دو سالگی به بعد یک چیزاییی بگه

آتنا کجاییی؟؟
پیو منم ارمیا رو دوست میدارم نظره باباش چیه؟؟
سلام دوستان
من چند وقت بود با ایلیا تمرین میمردم بگه ایلیا حالا یاد گرفته هی راه میره بلند بلند میگه ایلیاااااااا
یا وقتی گلاب به روتون صدایی ازش در میاد دستشو میزاره رو بینیش میگه اه اه اه
به جیگر میگه جیجر
به حمیده میگه حمده
آبو میگه آبه
شیرو میگه جیر
تاب تاب عباسی رو میگه تا تا اواسی با ریتمه شعره خودش
بابا مامان دد جیش رو میگه
میره رو مبل میکه اک دو ده و میپره خالا باید بین زمینو آسمون یکی بگیرش وگرنه میبینی گردنش میشکنه
میپره هوا و میگه اآیی اکر یعنی الهی شکر دستاشم بالا میاره
حسین حسبن بگن سینه میزنن
صدایه موزییک بشنوه حالا میخواد لایت باشه یا پیام بازرگانی همچین میرقصه هر ندونه فک میکنه مت نشستم باهاش تمرین کردم
خودش میخوابه برا خودش لالایی میخونه
آب دهنش هنوز آویزونه تا میبینه ریخت زمین سریع هرچی جلو دستش باشه برمیداره و با اون تمیز میکنه اونجا رو
خلاصه خیلی کارا میکنه میکنه که نمیتونم دیگه بنویسم خوابم میاد

همتونو دوست دارم

2706