2733
2739
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078778 بازدید | 24360 پست
قرار
جمعه 1 آذر ساعت 4 بعد از ظهر تا 7
مکان غرب یا شرق بودنش برای من فرقی نداره
ترو خدا بیان برای جاش ایده بدین
مرسی

تبسم
الی
سانی
عاطی
ثریا
ملی
رعنا
ساینا
مانینی
مامان ترانه
سارا مامی امیرعلی و مریم فندقی

?
?
بچه ها سلام. همه پستا رو خوندم. برای نی نی های مریض و ماماناشون غصه خوردم. برای مامانایی که نی نی هاشون غذا نمیخورن هم همینطور چون خودمم هم کشیدم. ولی غصه نخورین.از لحظه لحظه اش لذت ببرین. بعدا افسوس این روزا رو میخورین. به قول مامان بزرگم میگه وزن بچه گوشت لب تاقچس. میاد و میره. همه شون بزرگ میشن ... منم خیلی غصه میخوردم که لیانا غذا نمیخوره ولی الان میگم گیر نده بهش خودش بخواد میخوره... بیاین به جای حرفای ناراحت کننده از پیشرفتاشون بنویسین. چیا میگن. چیکارا میکنن....
دیروز دارم اتو میکشم. به لیانا میگم مامان چیکار میکنه میگه : اتو... جیسسسسه
عین طوطی شده هرچی میگیم تکرار میکنه.. میگم اسم مامان چیه؟ میگه: آبشین میگم اسم بابا چیه؟ میگه : امی (امیر)
میگم اسم خودت چیه؟ میگه : نانا (لیانا) ....
راستی من از این کارتای صدآفرین گرفتم فقط برای عکساش نه اینکه نوشته بخونه... میوه ها و رنگا و حیوونا... خوبه زود یاد میگیرن. الان لیانا صدای بیشتر از 10-15 حیوون و بلده. رنگا رو 4 تا بلده... اعضای بدن و بلده... یه کم باهاشون وقت بذارین زود یاد میگیرن... این دندوناشونم در بیاد غذا خوردنشونم بهتر میشه...
مواظب خودتون و نی نی هاتون باشین. بوووووس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون آبشین جون از یاد آوریت
آیشین هم کلا اعضای بدنشو بلده و هر چی رو که بگی نشون میده ختی انگشتاش...لباسهاش هم بلده ..می گم آیشین بلوزت کو.. کم مونده دراره بده دستت...می گم صدای کلاغ چیه با دستاش بال می زته میگه قار قار..و صدای بعبعی رو میگه بقیه حبوانان رو نمیگه فعلا

از این کتابهای ورق ضخیم گرفتم برای میوه ها... رو گلیاس کلید کرده همش میگه گیلاااااااااااااااااااا...ت. خونه انار هم که دون می کنیم بهش می دیم میگه گیلااااااااااااااااااااااااا

مامان پریا ممنون که من رو هم می خونی دوستم

هانیه جان ایشالله که مشکلت به زودی زود حل بشه
سلام رفقاااا

حمیده عزیزم اینهمه که گفتی، همه از لطف تو بود و بس. خانومی گل، قلب مهربون تو و کلام ساده و مملو از شادی ات منحصر به فرد بوده و حسرت برانگیزه.
احساس هم که گفتی .... در جواب باید بگم... قلب من پاره کنید و ببریدش به بیان عدم خاک کنید... به چه کار آیدم این چشمه ی خون ؟!!!
خلاصه کلام که من قربون مهربونیات بشم. فدای تو و ایلیاشاهت. امیدوارم دیگه رنگ مریضی نبینه و سلامت بمونه.

سعیده جونم از تو هم بسیار ممنونم. منم خیلی خوشحالم که امروز کنار شما و برخوردار از دوستی اتون هستم. می دوستمت بسیار. ترانه خاله رو ببوس از جانب من و نانه.

و اما........ مانینی عزیزم. خواهر خوبم... ببخش اگر قصوری کردم . حافظه بد من مسببش بوده.
عزیز دلم خیلی لطف داری. اغراق می کنی عشقم. منم دوستت دارم. خودت و پسر ماهت و .
راستی وزن آرشیدا دو سه ماه 10 مونده !!!!

تینا جونم ... از تو هم ممنونم . راستش در یک مقطع زمانی کوتاه بچه ها زیاد شدند الحمدالله . من هم که بی حافظه و اساسا خوددرگیر ... این شد که هنوز نتونستم اسامی جدید و خوب یاد بگیرم. می دونی تو یک قرار حضوری حسابی دلی از عزا( امیدوارم در املاء واژه ی عزا اشتباه نکرده باشم) در آورده و می بوسمت.

مامان پریا سپاس. هزارا بار خودت و جوجه هاتو می بوسم.

عشق ، گرما بخش لحظه های شما .... انشالله
شاد باشید و دیرزی
مهربان مادر من،

ای مرا مظهر ایمان و غرور. ای نگاه تو پر از گرمی و نور، ای صدای تو مرا روح نواز... هرگز از خویش مرا دور مساز
2731
سلوووووووووووووووووووووووووووووووووووووم
ماشالاه به همه نینی های شیرین زبون
ممنون از همه اونایی که به ما لطف داشتن
ایشالاه که نینی های مریض هم زود خوب بشن بیخوابها پرخواب بشن کم غذاها پرخور بشن
ما هم خوبیم شکر
ادرینا هم تا حدودی میخواد کلمات رو بگه ولی اولشو میگه بقیشو........
دیروز هم اومدیم روی زمین غذا خوردیم همه وسایل سفره رو دادیم ادرینا چید دونه دونه همه چیزو میاورد سر سفره کلی هم میذوقید
وقتی هم جایی رو بهم میریزه تا بهش میگم بزار سرجاشون همه رو جمع میکنه میزاره سرجاش البته نصفه نیمه ولی در همین حدم خوبه
جدیدا تا میفهمه من از کارش ناراحتم سریع لباشو غنچه میکنه میاد که منو ببوسه ای مزه میده
به میمیه منم گیر داده یهو تو یه جمع میخواد میمی بازی کنه هی بلوز منو میزنه بالا تازه یاد گرفته مک بزنه
تازگیهاهم که از حموم میاد میره سراغ میز توالت و افترشیو علی رو بر میداره میاره میگه بازش کن اگه باز نکنم جیغغغغغغ میزنه بعدم یه کوچولو روی دستش میریزم دستاشو میماله بهم میزنه به صورتش
Waving Hi Text
خوبین دوست جونام ؟
خوشحالم که سایدا جیگری بهتر شد ه
خیلی ممنون که از بهتر شدنه ایلچه ما خوشحال شدین I Love You Cute hug Glitter kiss
ملی جونم ایشاالله دخملی زوده زود خوب شه ببوسش از طرفه من
مانینی جون و آبشین جون همیشه خونده میشین و دوستتون داریم برا شما دوتا Valentine kiss
سانی جونم در در خوش بگذره به جایه منم از اون خوشمزه ها بخور Crybaby
الهی قلبونه سوگل برم که اینقدر جیگره
مونا خوبی ؟دخملا خوبن ؟شوشوت خدا رو شکر دیگه رو به راهه ؟
2738
تینا مانینی نوشته می شوید شما ، خوانده می شوید شما ...................

فقط یکی مونده ...........می خوام همینجا سه هزارتایی بشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم
آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
سانی جون قربونت عزیزم واسه عوض کردن تاریخ قرار:-* . ایشالا می بینیمتون. برای من که غرب باشه بهتره ولی بازم نظر جمع.
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -
سلام دوستاممم

همتونو خوندم
اما نتم تموم شده و با گوشی شوشو اومدم که سرهتش افتضاحههه

فقط اومدم بگم

بالاخره

حسین آقای منم

راه افتااااد!

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
2706