2703
2553
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078767 بازدید | 24360 پست
سمیرا جون منم کپی کردم تو ورد-از اونجا که paste می کنم نمیاره هههههههههههی.من 500 تا دارم. از اونجایی که خانوم گرفتارم حاضرم 250 تاش و بدم به تو:))))

بمیرم واسه بهراد. غصه نخور مریم جون. ایشالا بهتر میشه. نگران نباش.
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آیدا عادت می کنه حتما. همه بچه ها اولش اینطورین. بعد عاشق مهد میشن. اگه می تونی خودت یه دو روزی پیشش باش.
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -
2456
الان فهمیدم که خدا این بلا رو هم از سر ما گذروند چون دقیقا اون چیزایی که نوشته بود واسه آناهیدم پیش اومده بود افت قند بدو تولد که منجر به آسیب مغزی شده بود ....

+-+-+-+-+-+ آناهید ایزد بانوی آب ها +-+-+-+-+-+
یادمه وقتی آناهید رو میخواستن مرخصش کنن چون وزن تولدش زیاد بود ازش قند خون گرفتن که 54 بود و گفتن زیر 60 خطرناکه و دادن من بهش شیر دادم و باز آز گرفتن قندش بالا نیومد و مرخص نشد و گفتن باید بمونه

منم ناراحت که اینا همش کلک پوله بچه که طوریش نیست چرا باید بستری بشه و این حرفا بعدا پرستاره اومد گفت قند بچه که بیفته ظاهرش نشون نمیده و فقط بیحال میشه ولی آسیب به مغزش میزنه

متاسفانه اون بچه هم همینطور شده حالا میفهمم هیچ کار خدا بی حکمت نبوده .... البته بماند که این بلا بر اثر بی مسئولیتی یه دکتر شده و خطای اون بوده و به نظرم بر اثر حکمت خدا نبوده بنده خدا بوده که سرنوشت اونا رو عوض کرده

2714
بچه ها ببخشید که یه متن که توی یه پست جا میشد رو هزار تیکه کردم و هزار تا پست گذاشتم تقصیر این نی نی سایت ببخشیدا بیشعوره که نمیذاره یه پست طویل بذارم منم مجبور شدم تیکه تیکه بذارم اخه اگه نمیگفتم تو گلو گیر میکرد غمباد میگرفتم

تازشم نمیذاره رنگم رو هم عوض کنم با من لج کرده .... من دلم سمیرای پست قرمزی میخواد اینجوری خیلی بی روحم مثل کسی میمونه که موهاش رو مش کرده ولی ارایش نداره و چهره اش مثل مرده ها شده :)))))))

پس اوضاع من بهتره. یه پست سه خطی بالا گذاشتم. باشه 250 تاش مال تو از اذان ظهر تا مغرب.. دلم ریش شد سمیرا. خدا ما رو ببخشه که با وجد سلامتی بچه هامون اینقدر غر غر می کنیم. من یکی که خیلی نیاز به بخشایش دارم:(
سلام پستها رو خوندم ولی وقت ندارم جواب بذارم ببخشید سرم خیلی شلوغه فقط بگید ذکر یا مجیر همین 2کلمه است یا بقیه هم داره اگه که داره کل ذکر رو بنویسید که منم بگم سهم خودمو

ممنون

در ضمن آیشین یک دندون درآورد شد 4تا
2706