2726
عنوان

خانه مادری افسرده

44 بازدید | 23 پست
خونه مادرم که میام همیشه افسردگی میگیرم دلم میگیره مامانم همیشه مریضه فشارش میره بالا یا حالت تهوع داره یا معدش درد میکنه یا ..... همش هم پیاز داااااغشو زیاااااد میکنه اه و ناله میکنه و خودشو ناراحت نشون میده ی چی هم بهش بگی میپره بهت خواهرام همش افسرده شدن از دستش حتی دلشون براش نمیسوزه اصلا براش مهم نیست کسیو ناراحت کنه از ی طرف هم مادره نمیشه بهش چیزی گفت . بگی هم باهات قهر میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مامان منم خیلی بد مریضیه.یعنی یه بار بیمارستان عمل لاپاراسکوپی کرده بود انقدر ناله و هوار میزد آبرومونو برد.بخدا من زاییدم اصلا ناله دنکردم.الانم همش میگه کمرم درد میکنه تا میبینمش یا بهش زنگ میزنم همش میگه اینکارو کردم کمرم داره میشکنه یا میگه تو از اون سر تهران بیا خونه منو تمیز کن
بچه ها شما ها که مادرای الانین مراقب باشین از خودتون و تفریحاتتون به خاطر بچه نگذرید خودتون رو وقف بچه نکنید البته که وظایفتون رو انجام بدید ولی حروم بچه نشید که موقعی که سنتون میره بالا توقع نداشته باشین بچهاتون وقف شما بشن
قند و عسل خب برو خونه مامانت رو تمیز کن طفلکی درد داره خدا شفاش بده تازهستن قدر نمی دونیم اینهمه زحمت کشیده بزرگت کرده
ألا یا أیها السّاقی! أدر کأساً وناوِلها! که عشق آسان نمود اول، ولی افتاد مشکل‌ها.
2706