2726
سلام میخام مماخم عمل کنم چون قوز داره و بزرگه و افتاده در حالی که صورت کوچیکی دارم و این مماخ خیلی ضایع هست. دوستان یه دکتر خوب بهم معرفی کنید. تعریف سجادیان خیلی شنیدم ولی میگن روتوشی هم زیاد داره و اونا که عمل کردن مشکل تنفسی برنخوردن؟ هرچی میدونید بهم بگید
.
من خودم پیشش رفتم خیلی خیلی طبیعی عمل میکنه برای همین باهاش عمل نکردم اما کارش خوبه تنفس براش درجه اول اهمیته کلا ناراضی ندیدم تو مطبش اما من از غلامرضا احمدی بیشتر خوشم اومد اونم طبیعیه
‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سجادیان افتضاح. من پیشش عمل کردم و الان بی نهایت پشیمونم ولی دیگه کاری نمیشه کرد.  جای بخیه های روی بینیم گوشت اورده و خیلی بد شده و فرم بینیمم اصلن به صورتم نمیاد و بی نهایت زشت شده ام و ناراضیم 

در مورد دکتر سجادیان یه مسیله وجود داره. بیشتر افرادی که پیش ایشون عمل می کنند بینی گوشتی دارند و در چند ماه اول خیلی مشکلات و نواقص زیاد به نظر میرسه. پره های بینی نامتقارن. جای بخیه و....من روزی که اسپلینت رو برداشتند و خودم رو تو اینه دیدم خیلی وحشتناک بودم و برخورد بدی داشتم ولی هرچی جلوتر میرم و زمان بیشتری میگزره مثل جوجه اردک زشت  دارم زیباتر میشم و مشکلات و نواقص کمتر  میشه به طوری که الان اصلا خبری از اون عدم تقارن نیست. اینقدر غر زدم که خودم روم نمیشه برم پیش دکتر. با توجه به هزینه ای که سجادیان میگیره کارش از خیلی ها بهتره . من که نظرم در موردش مثبت و اگه بینی گوشتی دارید بهترین گزینه است

من بینی مو پیش سجادیان عمل کردم و فوقالعاده فوقالعاده پشیمونم ,بسیار دکتر بی ادبی هست ,اصلا مسولیت کارش رو بعهده نمی گیره, شما اشتباه منو تکرار نکنید ,فقط الکی بیهوش میکنه و گند میزنه به بینی ها ,کلی هم نارا ضی داره ,تو رو خدا گول تبلیغات بی خود و دروغ ش رو نخورید

من بینی مو پیش سجادیان عمل کردم و فوقالعاده فوقالعاده پشیمونم ,بسیار دکتر بی ادبی هست ,اصلا مسولیت ک ...

سلااام عزیزم میدونم الان چند سالی از عمل بینیتون گذشته 

میخواستم ببینم الان راضی هستین 

میخواستم تو تاپیکتون پیام بدم اما قفل بود0

اون موقع که ناراضی بودین ۵ ماه گذشته بود

سلااام عزیزم میدونم الان چند سالی از عمل بینیتون گذشته  میخواستم ببینم الان راضی هستین  ...

منم  حدودا 5 ماهه که با ایشون عمل کردم. مشکل تنفس و... ندارم از همون اول راحت نفس میکشیدم. یکم زیادی طبیعی عمل میکنه البته من از این نظر هم راضی بودم چون دوست داشتم طبیعی باشه. ولی مشکلی که هست اینه که بینی من هرچی ورمش میخوابه داره دفورمه تر میشه. جدیدا یک فرورفتگی روی بینیم ایجاد شده که روز به روز هم داره بیشتر گود میره. سر بینیم هم یکم کجه. یکم برجستگی استخوانی شبیه قوز هم داره. خودش که میگه  بعدا با ژل اینا رو درست میکنم. البته نمیدونم چقدر شدنی باشه. اگه شدنی هم باشه ژل بعد از یک مدت از بین میره و هر سال باید هزینه ژل بدم تا فرم بینیم حفظ بشه. ولی پزشک فوق العاده بی اعصاب و بد اخلاق و بد برخوردی هست و از این بابت خیلی ناراضی هستم ازش.با همه دعوا داره