2733
2734
عنوان

سلام. یه سوال

3 بازدید | 11 پست
میخواستم بدونم میشه نوزاد دو ماه و ۸ روزه رو برد مسافرت؟ اونم یه جای سرد مثل اردبیل؟ تو این هوا؟ خیلی میترسم سرما بخوره. الانم هنوز از سرماخوردگی قبلی خوب نشده کامل.
تا ۱۴۰۰ با محمد جواد و محمد باقر و محمد حسین. چیکار کنم دیگه پسر دوستم. خدا ایشالا بهم عطا کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من بچه ندارم اما جاریم بچشو همش باهواپیما میبرد مسافرت.تازه تا یه سال هم که هیجا نمیبرد
امام حسین علیه السلام می توانند هر ناممکنی را ممکن کنند.با اعتقاد بر در خانه شان برویم.
سختت میشه هم نینیت اذیت میشه هم خودت
در این دنیا همه چیز دست خود آدم است حتی عشق، حتی جنون، حتی ترس .. آدمیزاد می تواند اگر بخواهد کوه ها را جا به جا کند می تواند آب ها را بخشکاند می تواند چرخ و فلک را به هم بریزد آدمیزاد حکایتی است می تواند همه جور حکایتی باشد حکایت شیرین حکایت تلخ حکایت زشت ... و حکایت پهلوانی ...
2738
والا من که بردم از زیر ۴۰ باهاش جاهای سرد رفتم و .... بالخره ی کم مسیولیت داره ولی خوب نمیشه که هیچ جا نری چون بچه داری اگر جا داریید و نگران جا نیستی و بچه هم بهتر شده برو ولی بیشتر مراقبش باش
اندکی صبررر سحر نزدیک است