2737
2734
چی میشه تکلیفم زودتر مشخص بشه دوبار آز دادم بتا ٩بود نوشته بود پنج تا بیس پنج مشکوک یبار دادم نیم بود!!!!!!هرچی بی بی می ذارم مثبت میشه همه علایمشم دارم تستای طب سنتیمم مثبت میشه همه کار کردم فقط مونده میل سرمه تو رحمم کنم 😭😭😭😭اههه چرا این آز مثبت نمیشه یا پری نمیاااددددد 😭😭😭😭
خدایا تودل منتظرای نی نی ی نی نی بنداز
یکبار آزمایش بده
اگه پزیود نشدی دو روز بعد تکرار کن اگه بالا نرفته و ثابت مونده یا پایین اومده منتظر پریود باش
حالا عدد اول مشکوک یا مثبت پایین باشه
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شما هم یکم صبر گن ان شاءالله که بارداری
«زمانه عجیبی است! برخی مردمان امام گذشته را عاشقند ، نه امام حاضر را...میدانی چرا؟ امام گذشته را هرگونه بخواهند تفسیر میکنند اما امام حاضر را باید فرمان برند! و کوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند...» (شهید آوینی)
من سر پسرم ده روز از زمان عادت گذشته بود رفتم ۲۴بود یه هفته دیگه صبر کردم دوباره رفتم شده بود۸۲۴
«زمانه عجیبی است! برخی مردمان امام گذشته را عاشقند ، نه امام حاضر را...میدانی چرا؟ امام گذشته را هرگونه بخواهند تفسیر میکنند اما امام حاضر را باید فرمان برند! و کوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند...» (شهید آوینی)
بعضی وقتا بارداری شیمیایی صورت میگیره بی بی چک مثبت میشه بتا مشکوک ولی پری میاد با تاخیر یکی از دوستای منم ۴ روز پشت سر هم بی بی چکاش مثبت و پررنگ بود تاخیر هم داشت بتا مشکوک بعد پریود شد دکتر گفته بود بارداری شیمیایی
بیخیال عطرهای گرانقیمت... آدم ها باید بوی معرفت بدهند...
2706