2733
2739
تو دفترچه ی بهداشت برام تاریخ ۲۴ فروردین زدن. اگه تا اون موقه بدنیا نیاد چندم باید برم زایشگاه واسه امپول فشار؟؟
خدایا سلامتی و آرامش زندگیمونو از دستای مهربون خودت می خوام.خدایا مارو محتاج خلقت نکن  
اگه دردهات شرو شد برو. اگه درد نداشتی برو پیش دکترت تا بهت بگه آماده زایمان هستی یا نه؟یا اینکه میتونی بیشتر وایستی یا نه.
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سوال دیگه. نن لکه بینی داشتم از اول بارداری دکترم استراحت داده بود. هنوزم اگه یه کم سرپا وایسم لک میبینم هفته ۳۶ عستم. حالا به نظرتون برم پیاده روی زود بدنیا میاد؟
خدایا سلامتی و آرامش زندگیمونو از دستای مهربون خودت می خوام.خدایا مارو محتاج خلقت نکن  
2728
من دردم نگرف دکتر معاینم کرد از رو شکم انقباض نداشتم و دهانه رحمم باز نشده بود ولی رفتم دو روز بعد تاریخ زایمانم سز شدم البته فشارم اگه بالا نبود بهم امپول فشار میزدن طبیعی بیارم چون فشار بالا بودم سز شدم فک کن بدنم هیچ آمادگی نداش ولی می گفتن باید پروسه طبیعی طی بشه نشد سز اگه آمپول زدن دردت نگرفت سز میشی حتما
خدایا اخه چاقی هم شد استعداد؟ ؟
2738
امپول فشار در صورتی میزنن که یک کم روند زایمان شروع شده باشه مثلا دهانه رحم کمی باز باشه شما تا چهل هفتگی دکتر میری خودش میگه چکار کنی یا تحریک زایمان میکنه و بعدش امپول فشار یا میگه سزارین
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔