2733
2739
عنوان

مصرف ویتامین دی 50000 در بارداری

115979 بازدید | 93 پست
سلام. بچه ها من الان تو هفته نه هستم. ماه اول حاملگی یه قرص ویتامین دی 50000 مصرف کردم. شنیدم خیلی خطرناکه. به دکترم گفتم گفت نباید مصرف می کردی. اما موقعی ازش پرسیدم که از اتاق اومده بودم بیرون.الان تو نت خوندم نوشته ممکنه باعث نقص جنین بشه. کسی بود. تو سه ماهه اول مصرف کرده باشه؟ اونم با دوز 50000؟ خیلی نگرانم. خواهش میکنم جواب منو بدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رو چه حساب اینو مصرف کردی آخه بدون نسخه؟؟ من روزی یدونه 1000 میخوردم دکترم گفت نباید یه جا بخوری خطرناکه دوز پایین هر روز بخور حالا خودتو ناراحت نکن ایشالا که طوری نیست
نگران فردا نباش خدا از قبل، آنجاست. ..
2731
منم زمانی که فهمیدم باردارم رفتم مطب یه ماما آزمایش برام نوشت ویتامین د کم داشتم هفته ای یه دونه برام تجویز کرد تقریبا یک ماه مصرف کردم یعنی چهار دونه بعدش دیگه رفتم زیر نظر متخصص زنان گفت دیگه نخور، اگه لازم باشه ماه چهار به بعد باید بخوری، ولی الان خودش هنوز نگفته مصرف کنم یا نه، الان آخرای چهار هستم
  خدایا دستمو بگیر
2738
من خیلی ها رو دیدم تو بارداری ویتامین د مصرف کردن . خود من هم هر دو هفته یه دونه 50000 میخورم . دکترم تجویز کرده .... البته تو 3 ماه آخر بارداری واسم نوشت

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

سلام

استارتر عزیز هستی هنوز؟

منم  این ماه اقدام کردم و ویتامین دی 50000 خوردم دارم از ترس سکته میکنم تو رو خدا جواب بده نی نیت طوریش نشد؟سلامته ان شاءالله؟

خداجون مهربونم واسه داده ها و نداده هات شکر که داده هات از رو کرمه و نداده هات از روی حکمت  خداوند مهربونم بینهایت ممنونم،شکر😍خدایا نی نیمو و گل پسرم و همسرم و خودم و پدر و مادرم و خواهرم و خانوادش رو به ذات اقدس خودت میسپارم میدونم که بهترین محافظی😍

سلام گلم نه نگران نباش معمولا میگن احتمال ایجاد مشکل برای جنین فقط مربوط به بیش فعالیه که ممکنه براش پیش بیاد. اگر نه مشکل خیلی خاص و غیر قابل حلی میش  نمیاد نگران نباش

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1714230/داستان-زندگی-من

البته من خودم دارم تحت نظر دکتر قبل از بارداری قرص ویتامین دی مصرف می کنم. اما هر هفته یدونه ... راستش بچه ها جونی خیلی هیجان و استرس برای دوران بارداریم دارم ک بزودی نزدیکه ... فقط ی مشکلی هست ... من وزنم ۸۰ و قدم ۱۶۸ هستش. یعنی حدود ۱۲ کیلو اضافه وزن دارم که برای دوران بارداریم خیلی نگرانم کرده. الانم با پیاده روی و رژیم غذایی تونستم یه کمی وزنم رو به سختی پایین بیارم. دکترم خانوم شادانلو هستن که گفتم چون سنت هم زیر ۳۰ هستش چندان جای نگرانی نداره و میشه در طول بارداری کنترلش کرد. بچه ها اگر کسی تجربه داره میتونه کمکم کنه؟؟؟نگرانم اگر با حدود ۱۰ کیلو اضافه وزن باردار شم بنظرتون مشکل خیلی حادی پیش میاد؟؟؟

البته من خودم دارم تحت نظر دکتر قبل از بارداری قرص ویتامین دی مصرف می کنم. اما هر هفته یدونه ... راستش بچه ها جونی خیلی هیجان و استرس برای دوران بارداریم دارم ک بزودی نزدیکه ... فقط ی مشکلی هست ... من وزنم ۸۰ و قدم ۱۶۸ هستش. یعنی حدود ۱۲ کیلو اضافه وزن دارم که برای دوران بارداریم خیلی نگرانم کرده. الانم با پیاده روی و رژیم غذایی تونستم یه کمی وزنم رو به سختی پایین بیارم. دکترم خانوم شادانلو هستن که گفتم چون سنت هم زیر ۳۰ هستش چندان جای نگرانی نداره و میشه در طول بارداری کنترلش کرد. بچه ها اگر کسی تجربه داره میتونه کمکم کنه؟؟؟نگرانم اگر با حوود ۱۰ کیلو اضافه وزن باردار شم بنظرتون مشکل خیلی حادی پیش میاد؟؟؟

2706