2726
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!

| مشاهده متن کامل بحث + 2190785 بازدید | 30805 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مژده جون این دو روزه چند تا برنامه تلویزیونی در مورد ریزش مو دیدم دو تا دکتر می گفتن اصلا prp از جهت علمی هنوز ثابت نشده که در ریزش مو تاثیر زیادی داشته باشه حتی می گفتن یک گروه تحقیقاتی روی این قضیه کار کردن به نتیجه اینکه میتونه صد در صد مثبت باشه نرسیدن
پس بهتره دورشو خط بکشیم فعلا
مامان مریمی من که از دکتر پوست و مو پرسیدم گفت خیییییلی کم باعث ریزشش میشه. آب شنبلیله هم میشه تا یه هفته نگه داشت تو شیشه خیلی خوب میمونه.

لیا جون حداقل دو ساعت بمونه کف سرتون. اینکه شب بزنید صبح بشورید روش خوبیه! روزی که میخواین دوش بگیرید شب قبلش بزنید صبح بشورید که بوشم اذیت نکنه.

نیلوجون من کلا مرد ذلیل تشریف دارم :( همسرم هم غیرقابل پیش بینی ترین مرد دنیاست! اصلاااا فکر نمیکردم مخالفت کنه!
مامان مریمی ال دی به بعضی ها میفته به بعضیا نه عوارضشم هم تو هر زنی یه مدله مثلا خود من اوایل ازدواجم ال دی میخوردم.... هم عصبی شده بودم هم چاق شدم نه چاق تپلی هااااا پف کردممم.. و خونریزیام هم خیلی شدید و دردم هم زاید بود....

به نظرم نخورید بهتره

اینکه قدیما میکوبیدن مزدن به سر هم خیلی به نظرم ضرر داره

گشنیز هم بد نیستتتتت مامن مریمی..... گشنیز برای لک صورت هم خیلی خوبه... گشنیزو شنیدم برای شوره سر هم خوبه...اصلا نترس که به جای شنبلیله گشنیز زدی خواهر...اونم یه گیاهه و حتما یه تاثیری به موهات میزاره
http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28684
مریم جون قاعدتا خوردن ال دی نباید باعث ریزش مو بشه.......تو کتاب روشهای جلوگیری از بارداری اسپیروف ریزش مو رو ذکر نکرده.

نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
2706