2726
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!

| مشاهده متن کامل بحث + 2190785 بازدید | 30805 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با سلام
من تازه این تاپیکو پیدا کردم و اینقدر واسم جذاب بود که تمام صفحاتشو خوندم . زهره جون و دیانا جون خدا خیرتون بده که ما رو با شنبلیه آشنا کردین امروز برای اولین بار از آب شنبلیله استفاده کردم به نظر خودم که بود نمیدم البته هنوز شوهرم نیومده شاید خودم نمی فهمم .
من با آب میوه گیره آبشو گرفتم و خیلی آب دراومد فکر کنم از چرخ گوشت بهتر باشه ..
2728
فرزانه جان خوش اومدی اره مادر همینطوری که بویی نمی ده به اون صورت نهایت بوی قرمه سبزی می گیری یه کم اما امان از اون روزی که سرتو نشوری بری بیرون واسه 10 دقیقه یا تو یه محیط بسته قرار بگیری ببخشید مو بوی ج....ش می گیره اما خدایی واسه ریزش که واسه خیلی ها جواب می ده خدا به دیانا و زهره خیر بده بخاطر تاپیک
فاطی جون اگه بقول دوستان تو شیشه دربسته نگه داری تا یه هفته میمونه فریزش نکن. امیدوارم شما هم جواب بگیری. با نیلوفر جون موافقم :)

فرزانه جان خواهش میکنم عزیزم. من از برگهاش استفاده میکنم روش شما به نظر بهتر میاد من چون کم کم آبشو میگیرم فکر میکنم شابد آب میوه گیر مناسب نباشه امتحانش میکنم
موهای من کوتاهه موهای زهره بلند راستش میخواستم عکس بذارم شوشو ok نداد
موفق باشی عزیزم

مژده جونم خواهش میکنم به امید روزی که هممون موهای پر و بلند و سالم داشته باشیم

من دیروز یه خرابکاری کردم رفتم سبزی فروش به جای شنبلیله به من گشنیز داده منم گیج تر از اون نفهمیدم اینقد هوللللللللل بودم اومدم اب گشنییز گرفتم زدم به موهام ..شب به شوشو نشان دادم گشنیز ها رو میگه این شنبلیله نیست گشنیزهههههههههههههههههه منو میگی وا رفتم
ا

لیا
*کاربر تایید شده*

صلاااااااااا قرص اچ دی یا ال دی به سرتون نزنین
این قرصا هورمونین و استروژن موجود در ترکیبات این قرصها از طریق پوست سرتون جذب میشه.......حالا شما حساب کنید یه بسته از این قرصا چقدر استروژن داره !!!!!!!! و شما چه دوز بالایی از استروژن رو وارد بدنتون میکنین........پس لااقل روش جلوگیریتون رو یاسمین یا دیان کنید تا ریزش موتون کمتر بشه باز دوز استروژن تو این قرصا به مراتب خیلیییییییییییییییییییییییییییییی کمتر از ال دی یا اچ دی که به سرتون بزنید.

خانم لیا اگه اینجا سر میزنین میشه بگین خوردن قرص ال دی باعث ریزش مو میشه /؟

2706