2726
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!

| مشاهده متن کامل بحث + 2190755 بازدید | 30805 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها سیب زمینی شیرین شکل منظمی نداره مثل سیب زمینی های معمول. پوستش به قرمز میزنه و معمولا اواخر تابستون میاد بعضی ها برای ترشی استفاده میکنن و بعضیها بهش شلغمم میگن!
این بود اطلاعات من! حالا شما بگریدن ببینید میتونید پیدا کنید!
2728
منم امروز میخوام برم شنبلیله بخرم الان تنا صفحه 4 خوندم دوستانی که استفاده کردن زهره جون الان چند ماه میگذره از روزی که تاپیک زدی ؟ باید تا الان موهات پر پشت شده باشه ؟ درسته میشه بیایی تعریف کنی ؟
منم امروز میخوام برم شنبلیله بخرم الان تنا صفحه 4 خوندم دوستانی که استفاده کردن زهره جون الان چند ماه میگذره از روزی که تاپیک زدی ؟ باید تا الان موهات پر پشت شده باشه ؟ درسته میشه بیایی تعریف کنی ؟
من دو روزه شروع کردم دارم عرق شنبلیله میزنم ببینم چی میشه حالا
آخه آب شنبلیله هم کلی زحمت داره هم بوش شاید جالب نباشه
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
ضحی جون من نیم کیلو خریدم چرخ کردم یه لیوان شد بعد بقیه اشو گذاشتم فریزر تو قالبای یخ ولی فکر کنم خواصشو از دست بده .بعد بوش خیلی بد افسردگی می گیرم

چه خوب اراه جون.هر روز چقدر می گیری؟؟؟؟
ببین با افسردگی فقط کارت خراب تر میشه میگن به یه چوبه خشک با امید اب بدی سبز میشه با امید باش و از شنبلیله مرتب و تازه استفاده کن موهایه جدیدت که در بیاد با همین شنبلیله عاشقه بویه شنبلیله میشی

LilySlim Weight loss tickers
2706