2733
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!

| مشاهده متن کامل بحث + 2191222 بازدید | 30805 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بچه ها الکی شروع نکنید به چیزی خوردن .قرار شد اول آزمایش بدین اگه کمبود داشتین بعد....
بارها شیدا جون اخطار دادن که عضو دیگه رو دچار آسیب نکنید.نمیشه سر خود خورد که.
سلامتیمون رو به خطر نندازیم به خاطر این 4تا دونه شوید!!!!
2738
مانالیزا جون یه توضیح کامل واست نوشتم حواسم نبود زبان کیبورد انگلیسی بود نوشته هام وقتی تموم شد و خواستم ارسال رو بزنم دیدم اینجوری شده:

;lf,n ,djhldk v, fhdn fvd fh Hclhda o,k herur huowmd kwofjlw kjawiodopwl hhhyw jjw wjw wwolol,vf vvdol cf nj
dnjfcjudiv mh shj sikdf looeifc oedik f [sa.mvhym hhgujsmw m,nbz gv ou,sn jjufckd knjuikd mhuiso ,mmnxchvhdeo
ksnd kksjdcooje kfnhfepke jkdsio ;pwl,

عزیزم خلاصه بگم من دنبال قرص ویتامین دی بودم پیدا نکردم اینو خریدم که کلسیم+دی هست...بعد دو تا قدم اونورتر یه داروخونه بود که ویتامین دی رو داشت....

واسه همین منم گفتم حیفه ....خارجیش رو هم خریدم و گرون شد...الان اینو استفاده میکنم تا تموم شه...

البته آزمایش واسه ویتامین دی هم دادم که تا چند روز آینده آماده میشه ببینم چجوریاس .....

برای کلسیم هم چون لبنیات کم میخورم گفتم بدک نیست بخورمش.....

مانالیزا جون من سال به سال لبنیات نمیخورم ولی کمبود کلسیم هم ندارم.
فقط با آزمایش شروع کنید هر مکملی رو
من خودم یه مکمل روزانه یخوردم.همه چیز داشت.ولی مرتب حالت تهوع و سردرد گرفته بودم که دکترم گفت این برابدنت زیاده.سعی کنید سبزی و میوه بخورید و مغزیات و ماست و کلم و ....
ای جان سماااا خسته نباشی

من که رفتم آمپول دی زدم خلاص..بدون آزمایش چه کار بدی کردم وای.. چه خوب آز دادی خیالت راحت میشه از مصرفش
تمام حقایق بزرگ جهان در ابتدا کفر محسوب میشوند. جورج برنارد شاو
آره رونیکا جون........من فقط ریجن و ویتامین فر هیر رو جرات میکنم بخورم بدون آزمایش....

وگرنه قرصای دیگه حتما باید آز داده بشه.....

من چون اصلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا تو آفتاب نمیرم و کلا دوستام و شوشو بهم میگن زامبی.....حس میکنم کمبود ویتامین دی دارم..آز دادم هفته پیش واسه ویتامین د گفت10 روز طول میکشه آماده شه....

لبنیات هم اصلا نمیخورم...صبحها صبحانم کره عسله...نهارم رو با سبزی یا خیارشور میخورم ...شام هم هر چی بخورم لبنیات جزوش نیست.....واسه همین کلسیم رو میخورم....

دوستان حواسمون باشه چیزی نخوریم یا کاری نکنیم به بدنمون صدمه بزنه...

نه از تو کتاب خوندم. نمک عالیه تو طب سنتی.

شامپوی خشک نرم کننده و شفاف کننده:
http://upload7.ir/images/29042436129738497570.jpg

فواید: نمک چربی مو را کم کرده و مو را نرم و لطیف می کند و باعث به جریان افتادن بیشتر خون در پوست و در نتیجه تقویت آن می شود.
2706