2410
2553
بچه ها چندتا دستور ساده آشپزی و کیک پزی می خواستم که دختر 7 ساله بتونه خودش درست کنه و من فقط نظارت کنم چه پیشنهادی دارید؟
هوران...تابلو اتاق کودک/جهت دیدن نمونه کار و سفارش 09379071696

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خاتون جان 7 ساله کوچیکه خواهر! اعتماد به نفسش خیلی پایینه، می خوام ببینه که میتونه همه کار انجام بده و نترسه
هوران...تابلو اتاق کودک/جهت دیدن نمونه کار و سفارش 09379071696
2714
ازش تعریف کن و بهش بگو بهش افتخار میکنی از کارهای کوچک خونه هم میتونی شروع کنی مثلا گردگیری یا با هم کاردستی درست کنین بعد بهش بگو که چقدر خوشحالی که دختر به این خوبی داری
کلاس نقاشی و ورزش هم اسمش بنویس خیلی خوبه برای اعتماد بنفسش اشپزی یکم زوده بهتره تو اشپزی کردن خودت مشارکت کنه مثلا رنده کرد سیب زمینی الویه یا کارای کم خطر مثل اوردن از یخمال و شیتن اما زیاد خسته نشه یهش گیر نده که دلزده نشه
کیانا به نظر من بزار کاری رو کنه که در خوره سنش باشه الان اشپزی زیاد فایده نداره کاری کنه که توی مدرسه هم بتونه انجامش بده و توانش رو به رخ بکشه حتما حتما حتما یه کلاس ورزشی رو بزار دخترت به طور حرفه ای پیش ببره اشپزی رو بزار برا مهمون همون عید مثلا یه کار بهش واگذار کن همون سالاد یا ژله تک رنگ تو جام کارای سنگین نده یا بفرستش نقاشی که ادامه دار باشه در ضمن به معلمشون بگو بهش یه مسیولیت رو بدن مبصر بشه و یا هرچی یا مدیر بگو توی حیاط مدرسشون یه کاری بهش بدن

زن و شوهر باید مثل خیار و گوجه باشن تو سالاد شیرازی در عین حالی که هیچ شباهتی با هم ندارن زندگی خوشمزه ای رو درست کنن...

2706