2733
2734
امشب ۱۰۰درصدبهم ثابت شدکه مهمترین الگوی بچه هاتوحساسترین سنشون مادره. .....یعنی اگه تو۷سال اول زندگیشون رفتارمناسب ببینن قطعا رو آینده شون بیشترین تاثیروداره. ....البته من تاحالا مطمئن شدم که مهمترین مرحله زندگی یه انسان ۹ماهه توشکم مادره ولی خب مسائل تربیتی ۷سال اول زندگیشون هم اهمیت زیادی داره

این تاپیکوزدم اگه موافق باشین بچه هامون توهرسنی هستند بهم کمک کنیم چیکارکنیم رفتارخوبی بابچه هامون داشته باشیم وازهم یادبگیریم
یاحتی برعکس که چه اخلاق ورفتارایی داریم که راضی نیستیم ودلمون میخواد خودمونو تغییربدیم .....

اگه ازالان به فکر یه الگوی خوب براشون باشیم مطمئنم آینده تضمین شده ای دارن و انسان تحویل جامعه میدیم ......

هرکی موافقه لایک کنه بتونیم تاپیکوادامه دارکنیم

من واقعا دلم میخواد یادبگیریم. ...دلم میخواد ازایننظرکم دخترم نگذارم. .....
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید به دخترهامون یاااااد بدیم قوی باشن . محبت رو گدایی نکنن. از عشق و محبت لبریزشون کنیم تا کمبودی نداشته باشن که در دیگران جستجوش کنن. بهشون یاد بدیم خودشون رو دوست داشته باشن . بزاریم گاهی شکست بخورن تا طعم پیروزی رو بچشن و بفهمن که هر چیزی تلاشو پشتکار میخواد . برای هر چیزی گریه نکنن و حقشون رو بگیرن . بزاریم بچگی کنن . وقتی مهد میرن توقع دانشگاهی ازشون نداشته باشیم . دور از مشغله و زندگی باهاشون وقت بگذرونیم
منتظر خبرهای خوبم
2728
بچه ها دررابطه باهرچی که به ذهنتون میرسه. ...حتی درموردتغذیه. ....یاهرسوالی که توهرمرحله داشتیم مثلاتجربه هایی که ازنوزادیشون داریم وداشتیم. ..... خلاصه هرچی که فکرکنین یه مادربدونه چقدربه کارش میاد
ب۶ جای داد زدن خودمون رو تربیت کنیم اگر کسی از ما بزرگتر رفتار بدی که با بچه مون داشتیم رو با ما داشت چ حسی داشتیم مثلا یکی بزور ازمون عروسک دلخواهمون رو میگرفت مجبورمون میکرد بجای سیب زمینی سرخ شده گوشت بخوریم . بجای گل بازی لگو بازی کنیم . گاهی آزادی رو اینجوری به بچه هامون هدیه کنیم نه اینکه آزادی و بی بند و باری. شخصیت بچه هامون رو شکل ندیم فقط هدایت کنیم و نزاریم بد شکل بگیره .
منتظر خبرهای خوبم
2738
طلایی آفرین دقیقا.....نه گفتن خیلی مهمه یه جایی خوندم بچه ای که یادبگیره همیشه بله بگه بایدانتظارداشته باشین توجامعه درآینده همیشه بله بگه وچقدرمیتونه بدباشه براشون
منم هستم من یه مدت خیلی عصبی و کم طاقت شدم بچه ها رو اگه اذیت میکردم میزدم یه شب داشتن از عذاب وجدان میمردم به خودم قول دادم دیگه نزنمشون. و صبرمو زیاد کنم. الانم دارم رو ح خودم کار میکنم
یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
من گاهی که عصبانی میشم یا داد میزنم خودم رو جای دخترم قرار میدم و از خودم و رفتارم متنفر میشم میرم ازش معذرت خواهی میکنم و از دلش در میارم . بهش فرصت میدم تا اونم در مورد کار اشتباهش فکر کنه . آموزش با بازی و عروسک ها بسیاااار تاثیر گذاره
منتظر خبرهای خوبم
شمیم جونم خانمی از خودته . منم دارم رو خودم کار میکنم . یه بار خودم رو تنبیه کردم و گفتم اگر نمیخوای رفتارت رو درست کنی پس لایق مادر بودن نیستی . خدا رو شکر دختر باهوش و خوبی دارم درسته شیطون و بازیگوشه و کمی لوس ولی خب یکساله سعی کردم خوب باشم . آخه تو غربت و تنهایی زندگی میکنم و گاهی خیلی خسته میشم
منتظر خبرهای خوبم
2706