2726
میخوام امروز برم سونو برام دعا کنید امید دارم اشتباه باشه
دختر زیبای مامان گندم من امیدوارم لیاقت تورا داشته باشم عزیزم
بله بله
من نه هفته بودم بهم گفت قلبش التن باید بزنه که نمیزنه یعنی به حساب سونو 6 هفته بود گفت احتمالا ضربان قلبش متوقف شده.
به دکتر که گفتم.منو فرستاد سونوی اورژانسی که نرفتم و.دو هفته صبر کردم، دوباره ک رفتم همه چی عادی بود و سن جنین به حساب خودم و سونو به هم.نزدیک.تر شده بود
شاد بودن هنر است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله اشتباه شده و با خبرهای خوب میایی
خدایا در برابر عظمت و بزرگیت سر به سجده میگذارم.... خدایا برای نعمتی که به من دادی شکر . خدایا تمام دوستانم را از این نعمت بزرگ بهره مند کن.آمین یا ارحم الراحمین
2728
بله اولین سونو که رفتم جنین ۵دهفته چهار روزه بود دکتر سونو گفت طبق تاریخ پریودت جنین رشدش متوقف شده و قلب نداره. واسه اطمینان ده روز دیگه سونو بده که خدارو شکر رفتمو قلبش میزد بچه م. ان شاالله ماله شما هم همینوره
خدایا سلامتی و آرامش زندگیمونو از دستای مهربون خودت می خوام.خدایا مارو محتاج خلقت نکن  
بله اولین سونو که رفتم جنین ۵دهفته چهار روزه بود دکتر سونو گفت طبق تاریخ پریودت جنین رشدش متوقف شده و قلب نداره. واسه اطمینان ده روز دیگه سونو بده که خدارو شکر رفتمو قلبش میزد بچه م. ان شاالله ماله شما هم همینوره
خدایا سلامتی و آرامش زندگیمونو از دستای مهربون خودت می خوام.خدایا مارو محتاج خلقت نکن  
جدی میگی عزیزم مامان محمد جواد من هفته ۱۶ هستم دیروز رفتم برای تعیین جنسیت گفت من قلبش را نمیبینم فرستادم سونو گفت قلبش از کار افتاده امروز خودم میخوام برم یه سونو دیگه
دختر زیبای مامان گندم من امیدوارم لیاقت تورا داشته باشم عزیزم
عزیزم سونو برو حتما ولی با عرضمعذرت و شرمندگی چون سنش بالاست احتمال خطا کم امیدوارم اشتباه شده باشه دوست من کوچولوش تو 38هفتگی ایست قلبی کرد
 ﺑﺎﻭﺭ ﻧـﻤﯽ ﮐﻨـﻢ ! ﺧـﺎﻟـﻖ ﻧﻈـﻢ ﺩﺍﻧـﻪ ﻫـﺎﯼ ﺍﻧـﺎﺭ، ﺯﻧـﺪﮔـﯽ ﻣـﺮﺍ ﺑـﯽ ﻧﻈـﻢ ﭼﯿـﺪﻩ ﺑﺎﺷـﺪ         
2706