2733
2734
سلام من چهار هفته پیش با سایتوتک سقط کردم اما دو سانت و نیم بقایا دارم دکتر برام میتل ارگونوین تجویز کرد اما دفع نشد و من اصلا نمیخوام کوتاژ شم و یه مامایی بهم پیشنهاد دوباره سایتوتک داد، اونایی که بقایاشون بعد سقط باقی مونده بود لطفا بیاین نظراتتون و تجربهاتتون و بگین سپاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم ب منم همین فرص و داده بود منم نمیخواستم کورتاژ شم دوماهم وایستادم تا بریزه بقایا ولی هرروز بیشتر میشد اخر سرم مجبور ب کورتاژ شدم
خدایا شکررررررررت .......بعد این تموم زندگیمو میسپارم به خودت
نه عزیزم من واقعا هیچ دردی احساس نکردم تو بیمارستان عمل شدم دو دقه بعدش هم خونریزیم فطع شد هم راحت راه رفتم اصلا نگران چیزی نباش اصلاااااا
خدایا شکررررررررت .......بعد این تموم زندگیمو میسپارم به خودت
2738
من دفعه اول توی ایران بودم کورتاژ کردم. دفعه دوم مکه بودم انقدر منو معاینه کردن و دستشون تا آرنج اون تو بود که کلا همش دفع شد و دهانه رحمم سریع بسته شد. با پریود بعدی هم خورده ریزه ها خارج شد. پریود شدی بعد از سقطت؟
ما دختریم . مسلح به خطرناک ترین سلاح جهان : مهربانی
کورتاژ درد نداره عزیزم. بلافاصله هم خونریزیت کم میشه. اگر الان خیلی خونریزی نداری شاید بد نباشه صبر کنی تا پریودت . ولی اگر خونریزیت زیاده معلومه مقدار زیادی باقی مونده که خطرناکه. بهتره یه اقدامی براش بکنی
ما دختریم . مسلح به خطرناک ترین سلاح جهان : مهربانی
2706