2410
2553
عنوان

هماتوم در هفته 8 و استرس شدید

434 بازدید | 5 پست
سلام من الان هفته 9 بارداری هستم برای اولین سونو گرافی در هفته 7 دکتر گیتی رفتم گه هیچ مشکلی نبود اما توی هفته 8 زمین خوردم که برای اطمینان سونوگرافی کردم پبش دکتر دبیری و گفت هماتوم دارم اما نه اندازه اش را گفت و فقط گفت استراحت کن و همینطور نوشته بود که جفت تشخیص داده نشده و باید دو هفته دیگر سونوگرافی کنم اما به نظر من خیلی سونو گرافی بی دقتی بود . و دکترم به من شیاف داده . الان خیلی نگران بچه هستم و اینکه زنده است یا نه بنظر شما چکار کنم
عزیزم چرا دوباره نرفتی پیش دکتر اولیت؟
اگر کسی را یافتی که در لبخند،غمت را دید... در سکوت ،حرفهایت راشنید.... و در خشم،محبتت رافهمید.... بدان که او بهترین دارایی توست. خدایا مواظب مادرم و همسرم باش....آمین.
عزیزم شما که نمیتونی کاری کنی. با استرسم همه چی بدتر میشه که بهتر نمیشه. فقط دوای هماتوم استراحت و شیافه.. منم داشتم با همین دوتا کار خوب شدم. سعی کن تا دو هفته ی دیگه خودت و مشغول کنی که بهش فکر نکنی
خداوندا مرا آن ده که آن به

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هفته 10 رو که تموم کردی حتما برو سونو انشالله که چیزی نیست
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2456
هماتومًقابل برطرف شدنه. قطعا دلت میخواد خوب بشی پس استرس بی استرس. خیلی ها رو دیدم و خوندم که با استراحت کافی و بالارفتن ماهِ بارداریشون هماتومشون هم خوب شده و نی نی شون سالم به دنیا اومده
اگر کسی را یافتی که در لبخند،غمت را دید... در سکوت ،حرفهایت راشنید.... و در خشم،محبتت رافهمید.... بدان که او بهترین دارایی توست. خدایا مواظب مادرم و همسرم باش....آمین.
برای سونوگرافی اضطراری بود مجبور شدم برم سونوگرافی دکتر دبیری توی پونک واقعا بده تمام مدت داشت حرفای بیربط با شوهرم میزد و من که داشتم از استرس میمردم انگار نه انگار نه درست دقت میکرد ک نه هیچی. ازش مبپرسیدم تورو خدا آقای دکتر بچه زندست بازم روشو میکرد اونور درباره قیمت دلار حرف میزد آخرشم گفت هماتوم داری و خیلی منو ترسوند نه دلداری نه چیزی. در صوذتبکه خانم دکتر زنانم گفت اومقدرام حطرناک نیست و شیاف داد ولی نوشته جفت مسخص نیست و باید دو هفته دیگه برم . این به من خیلی استرس میده خودمم که تهوع و اینا دارم دیگه اعصاب نمونده برام حالا یه سونو گرافی خوب و دقیق میخوام برم که لبینم نی نی واقعا در چه وضعه