2737
2734
شبتون بخیر میخواستم بدونم راه حلی برای خوابیدن دارین ؟ من در طول شبانه روز شاید کلا 1 ساعت هم نخوابم .به پهلو خوابیدن واسم خیلی سخته . یا پام می گیره یا کمرم ! یا پهلو درد ! برای این مشکل راه حلی ندارین؟

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

اینم بگم هفته 30 هستم بین زانو ها کوسن میذارم . پشت کمر هم بالشت ... اما اصلا راحت نیستم تو خوابیدن به نظرتون بالشت بارداری بخرم ؟ فایده داره ؟

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Free Glitter Graphics

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من چون زیاد سنگین نشدم پهلو به پهلو شدنم راحته و زودزود عوض میکنم ولی شکمم بزرگه نگران میخوابم درکل خواب ماهای اخر کامل نیست یکی دوساعت بیشتر نیست
ممکنه کسایی روکه باهاشون خندیدم رو یادم بره ولی کسایی روکه باهام گریه کردن رو هرگزفراموش نمیکنم.
من از بالش بارداری استفاده میکردم عالی بود راحت میخابیدم
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2738
پس راه حلی نیست !!! من زیاد اضافه نکردم ولی تا به پهلو میشم جنین گلوله میشه همون سمت و جرات نمی کنم راحت به پهلو بخوابم

Free Glitter Graphics

تو بارداری قبلیم انگار این قدر دردسر و بیخوابی نکشیدم !!!! شایدم فراموش کردم

Free Glitter Graphics

زهرا جون بالشت بارداری انواع مختلف داره یا فقط یک نوع تو بازار هست ؟ چه مارکی شما داری ؟

Free Glitter Graphics

من قبلا اذیت نبودم خیلی فقط تو خواب درد لگن کلافم میکرد ولی الان درد پهلو هم اضافه شده من که بالشت بارداری دارم اگه نبود نمیدونم چجور میتونستم بخوابم ماله من مدل cهست.مارک دی روحی

خدایا شکرت...پسر گلم خوش اومدی

سلام آذین جون....منم 30 هفته ام....من به هر پهلو میخوابم یکی از بچه هام شروع میکنه به ورجه وورجه کردن...جرات نمیکنم پهلومو صاف رو زمین بذارم ...یکم به پشت متمایل میشم بخاطرهمین شدیدا کمر درد میگیرم...خیلی سخته....راستی کسی میدونه که تو خواب کامل به پهلو بخوابم به بچه آسیب میرسه یا نه؟ راستی آذین جنسیت نی نی چیه؟
2706