2726
عنوان

وزن جنین

398 بازدید | 15 پست
سلام.مامانهای گل من میخواستم زایمان طبیعی انجام بدم و همه ورزشهه و پیاده روی و کلاسها رو گذروندم اما متاسفانه بخاطر یبوست شدید توی بارداری دکترم گفت ممکنه موقع زور زدن مشکل پیدا کنی و باید سزارین بشی.وزن بچه من توی هفته 33 دو کیلو بود و دکتر اون موقع گفت بخاطر زایمان طبیعی هرچی وزن کمتر مادر راحتتر. ولی حالا که نیمه فروردین سز میشم خیلی نگرانم و دوست دارم بچه ام وزنش خوب باشه.پودر لیدی میل دکتر برام ننوشت فقط گفت مولتی ویتامین و عذای حسابی تو این یک ماه. چکار کنم وزنش خوب بشه و بنظرتون یه 500 گرم اضافه میشه بهش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آجیل بخور وزن جنین بالا میره. بعدش غذا اینا میخوری حتما به سمت چپ بخواب. اینجوری هم تاثیر داره
من هر روز بیش از پیش به این راز پی میبرم که تو خلق شده ای برای من تا زیباترین زندگی را برایم بسازی. دوستت دارم
با اجازه ی استارتر یه سوال داشتم. بچه ها پسر من بریچه. الآن هفته ی ۳۵ هستم چقد احتمال داره بچرخه؟
خدایا سلامتی و آرامش زندگیمونو از دستای مهربون خودت می خوام.خدایا مارو محتاج خلقت نکن  
2706