2733
2734
سلام دوستان می خواستم بدونم علائمتون کی شروع شد؟ قبل از تاخیر پریود هم علامتی داشتید؟ من دو هفته به پریودم مونده اما بعضی روزا یه سری علائم دارم آیا اینها می تونه علائم بارداری باشه؟
سلام.من البته هیچ وقت پریود دقیقی نداشتم بین 30 تا 35 روز والی الان دقیقن 35 روز گذشته و زیر دلم هم دارد میکنه و نفس تنگی هم دارم.البته 2 روز هست که سرگیجه و کمی
( البته خیلی کم)حالت تهوع دارم.نمیدونم که آیا باردارهستم یا نه؟ و تو این مدت من هم سیگار کشیدم و هم مشروب خوردم.آیا اگه باردار باشم این خطرناک هست برای جنین یا نه؟

میشه منو راهنمایی کنید و اگر باردار باشم نمیخام که بچه ام را بندازم ):

سلام عزیزم انشاالله که بارداری. آزمایش بده یا بی بی چک بذار. سیگار و مشروب در دوران باردی ممنوعه. ولی الان چون هنوز جنین لانه گزینی نکرده وتغذیه اون شروع نشده اشکال نداره.ولی تا موقعی مطمئن نشدی که بارداری یانه مصرف نکن. انشاالله که هر چی خیره همون بشه.
خدایا شکرت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام صبا جون منم پریودهای نامنظم داشتم اما دارو مدورکسی و کلومفین و متفورمین خوردم بعد نزدیک پریودیم درد شدید مانند پریودی داشتم که بعد فهویدم باردارم اما هنوزم خیلی درد دارم الان 2 ماهه هستم اما چون تو این مدت لکه بینی داشنتم تشخیص خارج از رحمی دادند که فعلا باید صبر کنم .
ان شااله خیر است اما به دعای همه دوستان نیاز دارم ممنون
2738
سلام من تازه توی این سایت ثبت نام کردم میخواستم بپرسم من و همسرم هفته بعد از مریضی بهم نزدیکی کردیم درست روزهای تخمک گذاری الان هم از نزدیکیمون 2 یا 3 روز گذشته هیچ راهی هست که بتونم بفهمم آیا باردارم یا نه؟ احتمال اینکه باردار باشم چقدر است؟ ممنون میشم اگه جوابم را بدید
2706